Подкатегорија:
                   
345 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dell P2721Q 4K

Monitor Dell P2721Q 4K Koristen godina dena vo odlicna sostojba. O...


330 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
350 €
Денес 11:004x HDD 4TB chia 144 plots

078212567


400 €
или предлог цена
Денес 01:18Polnenje na Novite Toneri HP M111,141

Polnenje na Novite Toneri za printeri M111a, M111w,M112,MFP M141, ...


Вчера 14:32  НОВ ОГЛАС

Rog THOR 850w PLATINUM

NOVO stedlivo napojuvanje so displej za potrosuvacka RGB,mnogu malce ...


12.300 МКД
или предлог цена
Вчера 14:03Monitor 15.4 EKRAN

Monitor 15.4 EKRAN


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:5415.6" Monitor (Ekran) za LapTop - Монитор (Екран) за лаптоп

Monitor(Ekran) - 39.6cm (15.6”) od Laptop Toshiba Satellite L850-13R ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:54AMD Cooler Master

AMD Cooler Master Oва е сток кулер од АМД АПУ 5600к процесор(socket...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:53Ms-7267 ver5.0

Testirana, raboti se na nea. Procesor socket Lga775


3.000 МКД
или предлог цена
27 јан 20:52Ruter Linksys 2.4GHz 54Mbps

Se prodava ruter Linksys so dve anteni Vo ispravna sostojba Prakj...


700 МКД
или предлог цена
27 јан 20:13500w PSU Thermal Master

Се продава напојување од 500w : Thermal Master atx12v tm-500-psap-i3....


700 МКД
или предлог цена
27 јан 19:53500GB Western Digital

Се продава Хард Диск : 500GB Western Digital. Хард дискот е во одлич...


800 МКД
или предлог цена
27 јан 19:53Gateron Phantom Red линеарни свичови

Продавам Gateron Phantom Red линеарни свичови. Во сетот има 84 свичов...


27 јан 19:53i5 2400 + CoolerMaster CPU Cooler

Се продава процесор и кулер : I5 2400 3.1ghz / 4cores / 4threads + Co...


2.000 МКД
или предлог цена
27 јан 19:53Ryzen 5 1600AF

Се продава процесор Ryzen 5 1600AF супер сочуван и во одлична состојб...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
27 јан 19:53Monitor AOC E936Swa 47 cm (18.5")

Prodavam monitor AOC E936Swa 47 cm (18.5") Specifikacii: https://...


40 €
или предлог цена
27 јан 19:52Полнење и репарирање на инк џет кертриџи

Vrsime polnenje i reparairanje na ink jet kertridzi po ekstra ceni za...


27 јан 17:37Gigabyte GA-H110M-A LGA1151 i Cpu i3-7100

Prodavam Gigabyte GA-H110M-A LGA1151 maticna so i3 -7100 procesor


6.000 МКД
или предлог цена
27 јан 14:47Otkup na rigovi so 3060ti,3070,3070ti,6800xt i 6900xt

Otkupuvam slednive rigovi od navedenive modeli : Nvidia : 1660Ti , 2...


1 €
или предлог цена
27 јан 12:54TERMALNI PRINTERI CITIZEN

PRODAVAM TERMALNI PRINTERI POGODNI ZA KAFIC, RESTORAN, KLADILNICA CIT...


100 €
или предлог цена
27 јан 12:49Toneri za golem broj na printeri HP,Samsung,Brother

Toneri za golem broj na printeri HP,Samsung,Brother so visok kvalitet...


799 МКД
или предлог цена
27 јан 10:59INTEL Cooler - LGA1700

Fabricki dobien so ⬇️procesorot⬇️ -Intel Core i5 - 12400F Alder Lake...


500 МКД
или предлог цена
26 јан 17:16Polnenje na novite toneri HP 105A

Polnenje na novite toneri HP 105A za Hp printerite Hp M107w, 103, 106...


26 јан 15:33Servis za kompjuteri i polnenje toneri

Vrsime servis na desktop i prenosni kompjuteri laptop,notebook i vrsi...


26 јан 15:33Toner za HP CF 244 M28a, M28W, M15a ,M15W

Продавам Тонери за HP M28a, M28W, M15a ,M15W CF244A за 1000 копии но...


949 МКД
или предлог цена
26 јан 13:54Gigabyte amd radeon rx 6600 eagle

Гаранција 1 година. Меморијата е стабилна на максимум дозволено од...


16.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
18.000 МКД
26 јан 07:37Procesor AMD FX8350 8cores

Se prodava cena po dogovor


1 €
или предлог цена
25 јан 12:10Se prodavaat XFX 580 8gb

Kartite se kupeni novi na 02.2021 od Zote. Site se vo dobra sostojba...


4.500 МКД
или предлог цена
25 јан 11:49Немате повеќе ТОНЕР?

💯 Немате повеќе ТОНЕР? ПРИНТЕРОТ се расипал, не пушта листови или т...


25 јан 11:48Prodavam 580 8gb povekje modeli

Se prodavaat graficki 580 8gb: Xfx 580 8gb - 4500 denari. Sapphire ...


4.500 МКД
или предлог цена
25 јан 11:44Ram memori

Se prodava ram memori 256 MB DDR 400 MHz 6 komanda cena Po parce 20...


1 €
или предлог цена
25 јан 10:58Wifi

Se prodava wifi raboti prefekt br.070 888 395 cena 600 den


600 МКД
или предлог цена
25 јан 10:57Procesor CPU I3 7100T - I3 6100T

Se prodavaat dva procesori: I3 7100T - 2500 den I3 6100T - 2000den


2.000 МКД
или предлог цена
24 јан 17:27Hard Disk 500GB/320GB/250GB SATTA

Se prodavaat hard diskovi 500GB- 500denari 320GB-400denari 250GB-3...


400 МКД
или предлог цена
24 јан 15:04Toneri za Xerox i nivno polnenje i repariranje

Toneri za Xerox od site brendovi i nivno repariranje, od site mozni b...


24 јан 10:27Prodazba na novi Toneri za HP 2300 printerite ekstra ceni

Prodavam toneri za HP 2300 printerite po ekstra ceni kolicinite se og...


24 јан 10:27SAPPHIRE RADEON RX 470

SAPPHIRE RADEON RX 470 4 GB. GDDR5 ispravna


100 €
или предлог цена
24 јан 08:49NOVI TERMALNI PRINTERI ZA KAFICI RESTORANI I DRUGO

Top kvalitet so garancija


По Договор
или предлог цена
23 јан 13:14Polnenje i repariranje na inkjet kertridzi

Vrsime polnenje i reparairanjena kertridzi po ekstra ceniza site modl...


23 јан 11:09Acer al1716f модел

Монитор во одлична состојба 17 inci


1.350 МКД
или предлог цена
22 јан 22:58i7-3770K 3.50GHZ

Prodavam Core(TM) i7-3770K procesor Javi se na 078 208 729


3.000 МКД
или предлог цена
21 јан 11:42Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам