Гази Баба
                   
639 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tablet Samsung Galaxy Tab A7 (10.4)inc pod GARNCIJA!!!

Samsung Galaxy Tab A7 (10.4) inch Kompletno pakuvanje so GARANCIJA d...


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Таблети

Денес 12:46  НОВ ОГЛАС

Dell P2721Q 4K

Monitor Dell P2721Q 4K Koristen godina dena vo odlicna sostojba. O...


330 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
350 €
Денес 11:004x HDD 4TB chia 144 plots

078212567


400 €
или предлог цена
Денес 01:18Prodavam iPad 6ta generacija bukvalno nov

Prodavam iPad 32Gb 6th generation ekstra socuvan! Doagja so komplet...


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Таблети

Вчера 19:42Packard Bell EasyNote TJ75

Dobro socuvan lap top PackardBell Easy Note TJ75 so i3 procesor na 2,...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 18:32Instalacija na Corel draw I Adobe master collection kolekcij

Vrsime Instalacija na najnovite softweri za Adobe master collection p...


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Графички софтвер

Вчера 17:09  НОВ ОГЛАС

Polnenje na Novite Toneri HP M111,141

Polnenje na Novite Toneri za printeri M111a, M111w,M112,MFP M141, ...


Вчера 14:32  НОВ ОГЛАС

Rog THOR 850w PLATINUM

NOVO stedlivo napojuvanje so displej za potrosuvacka RGB,mnogu malce ...


12.300 МКД
или предлог цена
Вчера 14:03Изработка на веб страна, софтвер и хостирање

Изработка веб страни за вас или вашата фирма. Хостирање на вашата в...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:04Delovi za DELL-Sony-Lenovo (модели во огласот)

G555 PCG-71C11L PA-10 PA-12 ...и други


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:55Delovi za ASUS i ACER (модели во огласот)

ASUS : L502M X53S K53T X201E X55A mini ...и други ACER : A...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:55Delovi za HP laptopi (modeli vo oglasot)

Pavilion zv6000 Pavilion zd7000 Pavilion DV6000 Pavilion DV5 15-G...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:54Monitor 15.4 EKRAN

Monitor 15.4 EKRAN


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:5415.6" Monitor (Ekran) za LapTop - Монитор (Екран) за лаптоп

Monitor(Ekran) - 39.6cm (15.6”) od Laptop Toshiba Satellite L850-13R ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:54AMD Cooler Master

AMD Cooler Master Oва е сток кулер од АМД АПУ 5600к процесор(socket...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:53Gaming PC

MB: MSI H510M PRO-E CPU: Intel® Core™ i3-10100F 3.60GHz RAM: Kings...


30.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

27 јан 22:21Ms-7267 ver5.0

Testirana, raboti se na nea. Procesor socket Lga775


3.000 МКД
или предлог цена
27 јан 20:52MW300RE Wi-Fi Extender

Koristen samo 20 dena. Top sostojba kupen od Anhoch


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Сервери и додатоци

27 јан 20:52Ruter Linksys 2.4GHz 54Mbps

Se prodava ruter Linksys so dve anteni Vo ispravna sostojba Prakj...


700 МКД
или предлог цена
27 јан 20:13500w PSU Thermal Master

Се продава напојување од 500w : Thermal Master atx12v tm-500-psap-i3....


700 МКД
или предлог цена
27 јан 19:53500GB Western Digital

Се продава Хард Диск : 500GB Western Digital. Хард дискот е во одлич...


800 МКД
или предлог цена
27 јан 19:53Gateron Phantom Red линеарни свичови

Продавам Gateron Phantom Red линеарни свичови. Во сетот има 84 свичов...


27 јан 19:53i5 2400 + CoolerMaster CPU Cooler

Се продава процесор и кулер : I5 2400 3.1ghz / 4cores / 4threads + Co...


2.000 МКД
или предлог цена
27 јан 19:53Ryzen 5 1600AF

Се продава процесор Ryzen 5 1600AF супер сочуван и во одлична состојб...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
27 јан 19:53Monitor AOC E936Swa 47 cm (18.5")

Prodavam monitor AOC E936Swa 47 cm (18.5") Specifikacii: https://...


40 €
или предлог цена
27 јан 19:52Formatiranje i Instalacija na Noviot MS Office 2021

Formatiranje na Kompjuteri Laptopi , Instalacija na Noviot MS Office ...


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Microsoft

27 јан 17:37Полнење и репарирање на инк џет кертриџи

Vrsime polnenje i reparairanje na ink jet kertridzi po ekstra ceni za...


27 јан 17:37SERVIS ZA KOMPJUTERI Laptopi , Сервис за компјутери лаптопи

ZA SEKOJ PROBLEM POSTOI RESENIE, NIE SME TUKA DA VI POMOGNEME.😎 SE...


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

27 јан 17:37Gigabyte GA-H110M-A LGA1151 i Cpu i3-7100

Prodavam Gigabyte GA-H110M-A LGA1151 maticna so i3 -7100 procesor


6.000 МКД
или предлог цена
27 јан 14:47Tablet Lenovo Tab4 8 plus

Prodavam tablet Lenovo TaB4-8704X vo odlicna sostojba. Specifikacii ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.800 МКД
Гази Баба / Скопје

Таблети

27 јан 13:59Otkup na rigovi so 3060ti,3070,3070ti,6800xt i 6900xt

Otkupuvam slednive rigovi od navedenive modeli : Nvidia : 1660Ti , 2...


1 €
или предлог цена
27 јан 12:54TERMALNI PRINTERI CITIZEN

PRODAVAM TERMALNI PRINTERI POGODNI ZA KAFIC, RESTORAN, KLADILNICA CIT...


100 €
или предлог цена
27 јан 12:49Toneri za golem broj na printeri HP,Samsung,Brother

Toneri za golem broj na printeri HP,Samsung,Brother so visok kvalitet...


799 МКД
или предлог цена
27 јан 10:59Се продава Gaming PC

Продавам Extra Gaming PC, со следнава конфигурација: Процесор: Int...


500 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
29.000 €
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

27 јан 07:43Dell Inspiriоn 1545

Dell Inspiriоn 1545 sо intel duо cоre prоcesоr na 2,10ghz sо 4 gb ram...


3.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јан 07:33Odlicen Laptop HP Probook 450 G2

❗❗❗ Odlicen Laptop HP Probook 450 G2 💻 ❗❗❗ Se prodava vo odlicna...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јан 00:03Gaming PC: Intel i5-11400F/16GB/500GB NVMe/RX 6600

MB: Asus Prime H510M-A CPU: Intel® Core™ i5-11400F 2.60GHz RAM: Kin...


50.990 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

26 јан 22:38Gaming PC I5-11400F

MB: Asus Prime H510M-A CPU: Intel® Core™ i5-11400F 2.60GHz RAM: Kin...


39.900 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
40.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

26 јан 22:38ACER

Продавам лаптоп,во одлична состојба,неговата тастатура не е ич корист...


18.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

26 јан 19:45HP Z420

HP kompjuter so 52 GB RAM i 1 TB SSD i graficka AMD FirePro W7000...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

26 јан 19:32Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам