Пробиштип
                           
90 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLAC VO CENTAR NA PROBISTIP

PLACOT SE NAOGJA VO CENTAROT NAD PLOSTADOT, CIST IMOTEN LIST KON...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

21 сеп 21:21Земјиште во пробиштип

Се продаваат повеке парцели на земјиште во Пробиштипско во месноста Т...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

20 сеп 07:49se prodavaat obrabotlivi nivi vo Puzderci

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko Puzderci / Stamirovci Nivite se ...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

18 сеп 15:21se prodavaat obrabotlivi nivi vo Puzderci

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko Puzderci / Stamirovci Nivite se n...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

18 сеп 15:21Nivi vo probistipsko, stamirovci

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko Puzderci / Stamirovci Nivite se n...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

18 сеп 15:21Градежно земјиште

Се продава градежно неизградено земјиште во Пробиштип во Калниште 238...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

18 сеп 15:16DUKANOT SE IZDAVA

Se izdava dukan vo centarot na probistip.Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Дуќани

14 сеп 13:21Парцели покрај регионален пат на 2км од Пробиштип

Prodavam 3 spoeni parceli na samiot pat na izlez od Probistip so vkup...


2.950 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

10 сеп 11:02Prodavam niva blisku do regionalen pat na 2km od Probistip

Prodavam niva blisku do regionalen pat na 2km od Probistip 7209m2


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

10 сеп 11:02се издава стан во Пробиштип

поволно


6.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Станови

09 сеп 19:35Борова шума до Ратавица

Се продава борова шума над Ратавица со чист имотен лист. Се наоѓа под...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

07 сеп 07:30Земјиште во Злетово

Се продава нива во Злетово во м.в. Кушковци со парцела бр.2403 - повр...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

07 сеп 07:30Kuka vo Probistip

Se prodava pola kuka postara gradba, so golem dvor, na odlicna lokac...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Куќи / Вили

23 авг 18:32Plac

Za detalni informacii javete se 077/621013 Boro


4.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

17 авг 08:0510 Dekara

Prodavam nivi vo selo Petrsino 10 dekara cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

01 авг 20:50Се продава нива во место Коритница, Ратавица, Пробиштип

Се продава нива со површина од 4234м², обележана на КП бр. 183-КО Рат...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

28 јун 19:05SE IZDAVA- PRODAVA NIVA VO MESTOTO Свиларица ПРОБИШТИП

SE IZDAVA - PRODAVA NIVA POD KIRIJA 2330 м2 VO MESTOTO Свиларица Бр...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

24 јун 11:33СЕ ПРОДАВА !!! Нива класа 5

Нива класа 5 со површина од 4138 м2 КП 1531 Цена....25 евра м2 со ...


25 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

14 јун 19:59Атрактивна Локација - ХИТНО !!!!!

Локација--Наспроти влезот на Градските Гробишта Нива класа 4 со повр...


25 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

14 јун 19:59Plac vo probistip kalniska naselba

Placot e vo kalniste od dvete strani opkruzen so asfalten pat 620 kva...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

11 јун 08:19Se prodava livada so uslovi za gradba na atraktivna lokacija

Se prodava livada so uslovi za gradba na atraktivna lokacija vo Selo ...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

07 јун 17:54Se prodava kukja karabina vo selo Lesnovo, so dvorna povrsin

Se prodava kukja karabina vo selo Lesnovo, so dvorna povrsina od 400 ...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Куќи / Вили

07 јун 17:46SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR

SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR VO PROBISTIP 440 M2 KOJ SE NAOGA VO KRUG...


По Договор
или предлог цена
30 мај 15:01Nivi I pasha

Se prodava dve nivi so vkupna povrsina od 10hektara I pasha od 23 Hek...


15 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

17 мај 15:57SE PRODAVA

Objektot e nov izgraden od tvrda gradba za poveke inf 078 514 059


По Договор
или предлог цена
11 мај 12:48Се продава куќа -Пробиштип

Се продава куќа во населба Пробиштип во близина кај крстот, црква Св....


35.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Куќи / Вили

01 мај 00:24СЕ ПРОДАВААТ !!! Три плацеви

Три плацеви во место викано ЗАБЕЛ - Општина Пробиштип КП 446 класа 5...


15 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

25 апр 19:49Izdavam deloven prostor

Izdavam deloven prostor vo Probistip vo blizina na centarot. Kvadratu...


1 €
или предлог цена
12 апр 20:57Se prodava kuka vo Probistip

Se prodava kuka vo Probistip. Informacii na telefon 071 206 367 ...


38.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Куќи / Вили

07 апр 20:59ИЗНАЈМУВАМ СТАН

СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН СТАН, ВО ЦЕНТРАЛНИОТ ДЕЛ НА ПРОБИШТИП...


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Станови

31 мар 21:04Stan i plac

Se prodava stan i plac na ulica Ilindenska . Informacii na tel 07...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Куќи / Вили

29 мар 16:19Се издава Деловен простор на Атрактивна локација

Се издава деловен простор во строгиот центар на Пробиштип. Просторо...


1 €
или предлог цена
13 мар 12:55Се издава Деловен простор на главна улица во Пробиштип

Се издава Деловен простор на главна улица во Пробиштип. (Поточно насе...


300 €
или предлог цена
11 мар 23:25Plac vo Probistip

Se prodava plac vo Probistip 1020 metri kvadratni.. kanalizacija kak...


9 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

07 мар 17:33Se prodavaat nivi

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko * Nivi vo mesto vikano Legovec o...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

09 фев 10:09Se izdava

Se izdava objekt od 600m2 na glavniot pat do avtobuskata stanica


По Договор
или предлог цена
03 фев 17:28Prodazba na deloven prostor

Se prodava Deloven prostor Probistip KO Probistip I.L. 2569, so sedi...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Дуќани

03 фев 13:04Продавам плацеви ШУМИ, НИВИ, ПАСИШТА, ЛИВАДИ

Prodavam povekje placevi vo Probistip (Kundino): ,nivi, pasishta i li...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

30 јан 07:22Plac na ponikva

Kupuvam plac na Ponikva. Ponudete mi !


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

24 јан 19:42Izdavam objekt na pogodna lokacija

Izdabam objekt koj se naoagja vo centralniot del na Zletovo, vednas d...


1 €
или предлог цена
28 дек 09:42Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам