Карпош
                   
1113 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MacBook Air M1 чип

Се продава MacBook Air со М1 чип, 8GB RAM,256GB.Мекот е во совршена с...


800 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

17 сеп 22:48Промовирано

Samsung Curved Widescreen Monitor 34''

Se prodava monitor koristen eden mesec. Kupen od NEPTUN 93,000 denar...


32.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:04Промовирано

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

SteelSeries Stratus Controller joystick

Play any controller enabled game on Android, Windows, Steam, and VR w...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 23:25Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

Денес 23:05Gaming PC

Monitor HP 2072a Windows 10 Pro 64-bit Procesor: Intel Core i5 ...


11.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 22:48Dell Latitude I3 Procesor 4GB Ram 320 hdd socuvan i brz

Dell Latitude I3 Procesor 4GB Ram 320 hdd baterija super sve


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 18:32Se prodava kompjuter povolno

❇️ Работат сите можни програми, секоја година е редовно сервисиран. ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 17:38Servis za laptopi i kompjuteri

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 14:40Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
Денес 14:37Lenovo LapTop kako nov socuvan extra za sekakva namena

Lenovo LapTop kako nov socuvan extra za sekakva namena


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 14:1616 GB SODIMM OEM 3200 2x8GB Asus TUF

Dve plocki po 8GB RAM memorija, od ASUS TUF 506IU, Zaradi upgrade na...


3.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.800 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:18ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava iMac late 2015 21.5 inch

Се продава iMac late 2015 21.5 во одлична состојба.Купен е од iStyle ...


495 €
или предлог цена
- 24 % Попуст
650 €
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 13:00Se prodava Dell XPS 1820(18 series) 18.4 inch

Се продава Dell XPS 1820 лаптоп/таблет со се полњач.Лаптопот има сенз...


26.990 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
27.999 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:00HDD hard diskovi 3 komada od po 1tb 2.5' za laptop desktop

Prodavam tri hard diska komplet ispravni od laptopi izvadeni za prome...


1.099 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.150 МКД
Денес 11:48Printer HP 1310 - All in One

Mnogu malku koristen Printer HP 1310 - All in One (skenira,printa i...


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 11:07Gaming PC i5/i7/i9 - RTX/RX/GTX

Ги правиме нај квалитетните и нај ефтините Гејминг Компјутери, вие са...


25.999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 10:24ASUS X409FA SILVER

ASUS X409FA SILVER NOV NABAVEN VO SETEK MKD POD PISMENA GARANCIJA ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:08ASER ASPIRE 3 A315 BLACK

ASER ASPIRE 3 A315 BLACK EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN 4 MESECI NABAVE...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:08Kompjuter so monitor

Se prodava super socuvan kompjuter od prv sopstvenik so slednite kara...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 09:50Lenovo ThinkPad T450

Kompletno ispraven Lenovo ThinkPad T450 CPU i5, 8GB RAM, SSD 240GB


12.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 21:34Saitek Pro Flight X-55 Rhino H.O.T.A.S. + Pedals

Se prodavaat Saitek Pro Flight X-55 Rhino H.O.T.A.S. (Hands on Thrott...


Вчера 21:32Procesor CPU Intel i5-6500

Se prodava procesor i5-6500


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:52AMD RADEON XFX 6700XT SWFT 12GB

Nova Graficka XFX KORISTENA 8 MESECI. SO GARANCIJA OD SETEC USTE 2 ...


55.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
57.000 МКД
Вчера 18:22MOUSE - SteelSeries Rival 310 - Senzor Pixart PMW3360

Продавам Гејминг маус SteelSeries Rival 310 Mouse https://steelserie...


Вчера 18:12Gaming / Workstation PC | RX580 8GB R5 2600 16RAM HDD + SSD

Se prodava PC so slednata konfiguracija: - R5 2600 3.6GHz - Sapphir...


30.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 17:53Продавам оригинални нови и користени PS4 игри

PS4 : CoD Black Ops 3 - 1000 den CoD Black Ops Cold War -2000 den ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:43Lenovo Laptop | 17" i-7 (8th gen) 8GB Ram 1TB HDD 256 SSD

Se prodava Lenovo IdeaPad L 340 so: - 17 INCH - i7-8565U - NVIDI...


31.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:55ИМАТЕ НОВ КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП ИНСТАЛИРАМ ВИНДОВС 10,11Про

ИМАТЕ НОВ ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП А НЕМАТЕ ВИНДОВС ? ТЕЛ:078202...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:11Продавам Synology DiskStation DS214+

Dual Core CPU Powered by Floating Point Unit 2 LAN with Failover and...


4.999 МКД
или предлог цена
Вчера 13:06Kupuvam graficka RX 480/580 4gb графичка, graficki

Kupuvam rx 580 4gb - 3000 den Kupuvam rx 580 8gb - 4500 den K...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:29ETH 180 Mhs 8GB риг

3 x Sapphire Radeon Vega 56 8GB + 1 XFX RX580 8GB Corsair 850W напој...


2.190 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 11:21Sapphire Radeon R9 FURY X 4GB со водено ладење

Графичка картичка Sapphire Radeon FURY X, 4GB HBM VRAM со водено ладе...


7.900 МКД
или предлог цена
Вчера 11:21Tastatura za Apple MacBook Pro 15” 2012-2015

Prodavam nova tastaura za 15” Macbook Pro A1389 so backlight, odgovar...


Вчера 11:11OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:17Prodavam Gaming PC

MB : Asus H110M-R RAM : HyperX Fury 16GB 2x8 2133 Mhz GPU : GTX 10...


600 €
или предлог цена
23 сеп 23:03Матична Плоча Asrock AD425PV3

Се продава матична плоча Asrock AD425PV3 со интегриран Intel Atom D42...


1 МКД
или предлог цена
23 сеп 20:22Poloven Desktop Kompjuter

Poloven Desktop Kompjuter Lenovo Procesor:Intel Core i5 2400 Ram:1...


13.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

23 сеп 20:22CREATIVE SB X-Fi XTREME AUDIO CARD

-audio card za notebook/laptop -instrukcii -cd so drajveri i aplika...


1.500 МКД
или предлог цена
23 сеп 20:02XFX 580 4gb

Продавам XFX 580 4gb. Одлична за гејминг 1080п Средни/Високи настројк...


23 сеп 18:43TABLET - ARNOVA 10"

Tablet ARNOVA 10" tehnicki vo solidna sostojba, baterija drzi 1 do ...


2.450 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

23 сеп 17:49Canon C-EXV 13 TONER

TONER Canon C-EXV 13


23 сеп 17:30Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам