421 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Zotac Gaming Geforce RTX 3050 Twin Edge OC, 8GB GDDR6

Zotac Gaming Geforce RTX 3050 Twin Edge OC, 8GB GDDR6, купена пред 1 ...


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:19



  НОВ ОГЛАС

Hardisk 4TB

Продавам 12 некористени Wesern Digital 4TB WD40PURZ Sata 6Gb/s cenat...


5.000 МКД
или предлог цена
- 92 % Попуст
60.000 МКД
Денес 13:00



CPU Core 2 Duo E6850 3,0/4M/1333 06 LGA 775

Продавам процесор Intel core 2 duo E6850 на 3,0 GHz 4 M кеш, 1333 MHz...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:57



ipad 2

Se prodava ipad 2 napraven mu e baypas softver 9.3.5 si raboti se nor...


1.400 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
1.800 МКД
Бутел / Скопје

Таблети

Вчера 15:05



Se prodava i3 HP

Se prodava laptop so i3 procesor 6 giga ram 320 HDD samo baterija nem...


6.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 15:05



PC & Monitor LG

Prodavam kompjuter komplet so tastatura bufer so 6 zvucnici maus i po...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
5.999 МКД
Бутел / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 10:30



Prodavam kukiste

Prodavam prazno gejmersko kukiste Spire. Ima vo nego: 1x DVD - RW ...


1.500 МКД
или предлог цена
23 сеп 19:50



Hynix, Kingston 4GB DDR3 1600

Исправен рам Hynix, Kingston 4GB DDR3 1600 800 ден. парче или 8...


800 МКД
или предлог цена
23 сеп 17:22



Рам мемории 2GB DDR2 800MHz

Исправни рам мемории PlexHD 2GB DDR2 800MHz


300 МКД
или предлог цена
23 сеп 17:18



Deepcool Gammaxx 400 V2 Red

Deepcool Gammaxx 400 V2 Red комлетен со сите додатоци, употребен една...


1.200 МКД
или предлог цена
23 сеп 17:13



Graficka kartica 1660 OC 6GB GDDR5 15 mes. garancija eftino

Se prodavaat 2 graficki kartici 1660 OC 6GB GDDR5. Grafickite imaat g...


23 сеп 09:34



Gaming Slusalki

Gaming Slusalki so led osvetluvanje na niv doneseni od germanija, edn...


1.200 МКД
или предлог цена
22 сеп 23:33



Kupuvam rasipani Play Station i dzoistici PS4 i PS3

Otkupuvam rasipani konzoli i dzoistici plakanje vednas po solidni ceni


1 МКД
или предлог цена
22 сеп 21:08



Graficka Gt440

ispravna AFOX GT440 , cena povolna


1.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 18:12



Monitor

19 inch led monitor so vga i dvi input ,odlicna slika


2.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 18:12



Prodavam Desktop Pc

Kompjuterot gi ima slednite delovi: CPU: Intel I3 7100 @3.90ghz GPU...


20.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
23.000 МКД
Бутел / Скопје

Десктоп компјутери

22 сеп 15:18



PRODAVAM LAPTOP ACER ASPIRE 5733 MODEL PEW71

PRODAVAM SOCUVAN LAPTOP ACER ASPIRE 5733 MODEL PEW71 SO ADAPTER SE F...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 14:23



TYPE C ORIGINALNI ADAPTERI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI

TYPE C ORIGINALNI ADAPTERI ZA SITE VIDOVI NA LAPTOPI .


1 МКД
или предлог цена
22 сеп 13:19



EKRANI ZA LAPTOPI---15.6ccfl,15.6led,15.6 slim led,14.0led

Ekrani za laptopi---15.6ccfl,15.6led,15.6 slim led,14.0led,14.1slim l...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 13:18



LENOVO IDEAPAD 3 15IML05 NA DELOVI

LENOVO IDEAPAD 3 15 IML05 NA DELOVI,PLOCA SKORO NOVA,PLASTIKI,FLETOVI...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 13:18



HP 250 G5 PLOCA I3 5005U CPU

HP 250 G5 PLOCA SO I3 5005 CPU VO ODLICNA SOSTOJBA.


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 13:18



ORIGINALNI ADAPTERI POLNACI ZA SITE LAPTOPI

ORIGINALNI POLNACI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI,ACER,ASUS,TOSHIBA,LENOVO,DE...


1 МКД
или предлог цена
22 сеп 13:18



LENOVO IDEAPAD 110 15IBR NA DELOVI

DELOVI ZA LENOVO IDEAPAD 110 15IBR SE STO VI TREBA PLASTIKI,FLET KABE...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 13:18



D.T.M COMPUTERS - SERVIS ZA LAPTOPI,MONITORI,KOMPJUTERI

Д.Т.М КОМПЈУТЕРИ врши поправка на сите брендови на лаптопи. Поправка ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 13:18



Нови кулери за XFX RX 580/590 пар 2 ком.

Нови кулери за XFX RX 580/590 (95mm) Пар 2 ком. = 800 ден.


22 сеп 12:21



Нови кулери за XFX RX 470/570 пар 2 ком.

Нови кулери за XFX RX 470/570 (85mm) Пар 2 ком. = 800 ден.


22 сеп 12:17



LICENCIRANI KOMPJUTERI, LAPTOPI, SERVERI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

22 сеп 09:44



ADAPTER-POLNAC HP,DEL TOSHIBA,LENOVO,ASUS,SAMSUNG ACER,SONY

ADAPTER-POLNAC HP,DEL,TOSHIBA,LENOVO,ASUS,SAMSUNG,ACER I DRUGI. CENI ...


1 €
или предлог цена
21 сеп 14:56



RAZNI ADAPTERI - POLNACI ZA LAPTOPI

PRODAVAM RAZNI ADAPTERI - POLNACI ZA LAPTOPI I DRUGO, CENI EVTINI - P...


1 €
или предлог цена
21 сеп 14:55



PCI SSD HP 256Gb

Pci HP SSD 256gb posledn 2 parcinja 50e od parce HP Z Turbo Drive 256...


50 €
или предлог цена
21 сеп 14:28



MSI G41M-P26 (DDR3) + Intel Quad Q8400

Матична плоча: MSI G41M-P26 (DDR3) Процесор: Четворојадрен Intel Q84...


1.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 14:03



MSI G41M-P26 (DDR3) Socket 775

Исправна матична плоча во целост MSI G41M-P26 (DDR3), вклучително и л...


1.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 14:00



Intel Q8400 (4M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz FSB)

Исправен четворојадрен процесор Intel Q8400 (4M Cache, 2.66 GHz, 1333...


800 МКД
или предлог цена
21 сеп 13:37



Нови кулери за Sapphire Nitro + RX590 RX580 RX570 RX480 RX47

Нови кулери за Sapphire Nitro RX590 RX580 RX570 RX480 RX470


21 сеп 13:34



servis za kompjuteri

servisiranje na kompjuteri i laptopi prodazba i zamena na maticni pro...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 13:27



Pentium Dualcore

Prodazba na pentium dualcore kompjuteri Pogodni za onlaine ucenje gl...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Десктоп компјутери

21 сеп 13:27



BUSINESS CLASS LAPTOPI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


8.900 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

21 сеп 10:04



Laptop

Toshiba satellite L30-10T mnogu socuvan


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

21 сеп 09:19



1155 soket ploca so procesor I5

so 4 gb memorija ,i5 2310


4.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 09:19



Desktop I7

Odlicen desktop i7 2600 , sata3 1 TB hdd ,8gb, brendirani komponenti ...


12.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Десктоп компјутери

21 сеп 09:19



Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам