176 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Asus r505 so i5 i 2g graficka

Se prodava exstra socuvan laptop asus so 8g ram i 2g graficka.Alumini...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.000 МКД
Денес 17:20I7 LAPTOP ASUS

Se prodava laptop asus i7 procesor cetvrta generacija socuvan perfekn...


14.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
16.500 МКД
Вчера 10:35Dell Studio 1558 Intel® Core 7 i7-720QM 15.6"

Dell Studio 1558 Intel® Core 7 i7-720QM 1.6GHz, 4GB, 320GB, ATI Radeo...


5.800 МКД
или предлог цена
Вчера 07:40Продавам лаптоп ASUS X553MA

Продавам ASUS X553MA сочуван во одлична состојба, без оштетувања и гр...


12.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 22:17Asus R540S

Laptopot e kako nov .. 2pati vklucen.. baterijata drzi 3saata. So l...


8.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 17:53Laptop Fujitsu Siemens Lifebook AH530/GFX

Se prodava poloven Laptop Fujitsu Siemens Lifebook model: AH530/GFX ...


7.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 09:06HP 250 G4

Mnogu malce koristen HP Lap top Baterija drzi 3 chasa. Originalen pol...


6.900 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.000 МКД
21 сеп 22:44Lenovo ThinkPad E470 14" Intel Core i5 16 GB RAM

Lenovo ThinkPad E470 14" Intel Core i5 16 GB DDR 4 RAM so licenciran ...


260 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
270 €
21 сеп 15:43Apple MacBook delovi i servis

Delovi (Ekrani, Baterii, HDD, SSD, RAM itn.) i aksesoari (torbici, po...


1 €
или предлог цена
20 сеп 12:47HP LAPTOP PO NISKA CENA

Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T6670 @2.20GHz .2.20 GHz Instal...


55 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
60 €
19 сеп 19:18DELL Inspiron 15 Core i3/4GB/1TB

Koristen 1-2 nedeli, vo super sostojba, bez funkcionalna baterija


9.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 18:10Lenovo IdeaPad G510 i5-4200M 15.6"

Lenovo IdeaPad G510 PROCESSOR Intel Core i5-4200M (2-core, 2.50 - 3...


8.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 09:34Lenovo Ideapad 330-15IKB i3-8130U

Lenovo Ideapad 330-15IKB Intel Core i3-8130U 8th Gen/4 GB/1 TB/ Intel...


9.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 09:32Toshiba Satellite L305-S5907

Se prodava Toshiba lap top raboti odlicno bez nikakvi ostetuvanja. C...


3.200 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 МКД
16 сеп 16:12HP-15-ay037ng i5-6200U AMD Radeon R7 M340 4 GB

Laptopot e ispraven so nedostatoci, displejot e oshteten na desniot d...


5.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 15:22Lap top Dell

Se prodava lap top: Dell dimenzii: 15.6” Inspirion 3000series mod...


350 €
или предлог цена
15 сеп 13:00Macbook Air 13 mid 2014

Macbook Air core i5 8GB ram 128Flash storage 13.3 inch socuvani kako ...


300 €
или предлог цена
14 сеп 18:29Macbook Air Core i7 8 Ram 500 ssd

Macbook Air 13 Core i7 8GB Ram 1600 Mhz 2014 Socuvan so originalen a...


350 €
или предлог цена
14 сеп 18:29ASUS S400CA

Se prodava poloven laptop ASUS S400CA. - Intel i5 3317U 2.6Ghz 3mb c...


250 €
или предлог цена
14 сеп 09:59HP ProBook 650 G1 i5-4200M 15.6" HD

HP ProBook 650 G1 Core i5-4200M 8GB 500GB DVDSM 15.6 inch HD.


8.000 МКД
или предлог цена
13 сеп 07:11HP Pavilion g7-1251sf i5-2430M (2.4GHz) 17.3"

HP Pavilion g7-1251sf Slab 17.3''++ LED BrightView (1600×900, bright...


5.500 МКД
или предлог цена
13 сеп 07:10Lenovo Ideapad 330-15IKB Intel Core i3-8130U 8th Gen

Lenovo Ideapad 330-15IKB Intel Core i3-8130U 8th Gen/4 GB/1 TB/ Intel...


9.500 МКД
или предлог цена
08 сеп 08:57MacBook Air (13-inch)

MacBook Air (13-inch) 2015 8GB RAM 120GB SSD WhatsApp/Viber +38...


23.500 МКД
или предлог цена
08 сеп 00:39Dell i5 15"500 GB SSD

500 GB SSD (samsung) 4GB DDR3 64-bit Operating System Windows 10 p...


26.380 МКД
или предлог цена
08 сеп 00:10Se prodava Laptop

Laptopot e vo top sostojba


150 €
или предлог цена
07 сеп 11:18Odlicen lap top emachines

Odlicen lap top ne drzi baterija drugo se e ispravno ssd hard disk se...


139 €
или предлог цена
01 сеп 22:56Sony svs13aa11m i7 na delovi

Sony svs13aa11m i7 na delovi.


1 МКД
или предлог цена
01 сеп 22:00Lenovo AMD Ryzen 5 5600H 16GB RAM Nvidia GTX 1650

Lenovo Ideapad Gaming 3 AMD Ryzen 5 5600H 15.6" FHD IPS Gaming Laptop...


37.000 €
или предлог цена
01 сеп 12:06Medion Akoya P2212T

Се продава Medio Akoya P2212T Notebook. Екстра лесен и преносен ла...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
31 авг 22:02*Macbook Pro (Early 2015) 550€ HITNO!!!!!

Macbook pro, Retina display bez zabeleski, mnogu socuvan, bez grepka ...


500 €
или предлог цена
30 авг 13:40HP 250 G2

HP 250 G2 CPU: Intel Celeron N2810 GPU: Intel HD Graphics (Bay Trai...


5.500 МКД
или предлог цена
29 авг 07:18dell latitude e7440 i7 na touch

Dell 14 inch full hd ips so touch i5 4Gen 8ram 256 ssd So originalen ...


300 €
или предлог цена
26 авг 00:25Macbook pro Retina 15 Mid 2015

Macbook pro 15 Retina kako nov i7 16 ram 512 Storage ssd Mac OS Monte...


600 €
или предлог цена
26 авг 00:22Dell E7450

Dell LATITUDE E 7250 Intel Core i5 5300 Clock Speed : 2.40 GHz Ram...


250 €
или предлог цена
26 авг 00:22Dell latitude 7480 i5 7Gen

Dell latitude i5 7Gen 8Ram 256 ssd Nvme Samsung 14 inch Full hd ips e...


350 €
или предлог цена
26 авг 00:21Dell Latitude 7400 i5 8Th with touch

Dell latitude 7400 i5 8Gen 16Gb ram 256 ssd Samsung Nvme 14 inch Full...


430 €
или предлог цена
26 авг 00:20Macbook pro (15-inch Mid 2009)

Macbook pro mid 2009 Procesor 2.53Ghz intel Core2Duo. Memory 4GB DDR...


140 €
или предлог цена
26 авг 00:20lSony Vaio SVF152C29M 15.6-inch Pentium 2117U

Sony Vaio SVF152C29M 15.6-inch (2013) - Pentium 2117U - 6GB - HDD 100...


6.000 МКД
или предлог цена
21 авг 12:37ЛАПТОП компјутери - на ДЕЛОВИ

Продавам повеќе видови лаптоп компјутери на делови: HP Pavilion ze...


1 €
или предлог цена
19 авг 14:34HP EliteBook Folio 9470m

-Fingerprint -Backlit Keyboard -Windows 10 Activated -Microsoft O...


210 €
или предлог цена
16 авг 02:46Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам