Подкатегорија:
                   
1 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Комплет(Трпезариска маса со 6 столици)и дневна маса.

Половен комплет со дневна маса.Како нови. Користени само 2 години


200 €
или предлог цена
05 јун 14:35Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам