Пробиштип
                   
228 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 6 1.4 2011"FABRICKI PLIN

VW GOLF 6 1.4 BENZIN/PLIN FABRICKI SO FULL OPREMA VO ODLICNA SOSTOJBA...


6.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Денес 21:43CITROEN C4 1.6 benzin

Kolata e vo odlicna sostojba 2005godina 1.6 benzin registrirana e cel...


3.200 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Денес 14:25  НОВ ОГЛАС

Јееp 4х4

Јееp е во одлична состојба


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Денес 13:11Opel Corsa 1.4 Benzin

Voziloto e vo solidna sostojba nema skapano Ima minato 206.000km Rabo...


850 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Денес 09:50Touran T3 7sedista

Se prodava touran T3 7sedista 1.6tdi 77kw 105hp 7brzini dsg menuvac s...


10.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Денес 01:41PEUGEOT 207-1.6HDI-66KW-2008 godina

PEUGEOT 207 1.6HDI - 90ks proizvedeno 2008 godina, pominato 203 000km...


3.950 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Вчера 10:46Euro Kuka so Instalacija ! ! !

Prodavam EURO KUKA so instalacija komplet za Passat B5 ! ! ! 070 ...


70 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
123.456.789 €
Пробиштип

Автомобили

23 сеп 19:12Mercedes Clk 200 Kompressor Kabrio ! ! !

Prodavam Mercedes Clk 200 Komressor Kabrio ! Voziloto nema nikakva ...


123.456.789 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

23 сеп 19:12PASSAT 1.9 TDI 4x4

Passato e vo extra sostojba , nema nikakvi vlozuvanja ! ! ! Naprave...


123.456.789 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

23 сеп 19:12AUDI A5 2.0 TDI

Plateno se do rekistracija BES ZAMENI 078333173


15.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

23 сеп 08:17FIAT BRAVO 1.9JTD

Se prodava Fiat Bravo 1.9jtd 2007god zamena za dzip..Bravoto e vo odl...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.550 €
Пробиштип

Автомобили

22 сеп 21:03Ford Fusion 1.4 tdci

Voziloto e vo ekstra sostojba so 4 novi gumi servisirano nov set korp...


2.850 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

21 сеп 07:26PEUGEOT 308 1.6HDI 90KS 2008GODINA

Se prodava peugeot 308 1.6hdi 90ks 2008 godina vo dobra sostojba so n...


4.350 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

18 сеп 09:36VW GOLF 6 2.0 TDI 103KW 2010GODINA

Se prodava golf 6 2.0tdi 103kw 2010 godina Voziloto e vo ekstra sos...


5.550 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

18 сеп 09:35Audi TTRS 1.8T

Se prodava za poveke informacii na tel!!


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.200 €
Пробиштип

Автомобили

16 сеп 13:16Opel Insignia 2.0 AUTOMATIK

Voziloto e vo ekstra sostojba Registrirano do 07.2023 ZELEN KARTON Na...


9.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.300 €
Пробиштип

Автомобили

16 сеп 12:39FORD TRANZIT COURIER 1.5TDCI 2015 GODINA

Ford tranzit courier 1.5tdci 75ks 2015 godina Uvezena od italija Pl...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

15 сеп 10:51Citroen C4

Citroen C4. 1.6 HDI Godina na proizvotstvo Dekemvri 2010. Kilometri...


3.890 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

15 сеп 08:41Passat 1.9 tdi 1999

Passat 1999 god Odlicen domajkniski avtomobil Registries servisir...


2.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

14 сеп 03:27PASSAT B 5.5 1.9 TDI 101KS

Info na 070 339 567 Slavce


3.200 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

12 сеп 13:11PASSAT B5.5 1.9 TDI 101KS

Se prodava passat b5.5 vo odlicna sostojba Bandazi i gumi odlicni 17...


3.200 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

12 сеп 13:11Polo 1.9 sdi 075867950

Registracija istecena


1.150 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

10 сеп 14:44Seat toledo 1.9tdi 110ks 1998 075867950

Kolata moze da se proba registracijata e istecena ima klima ispravna...


1.050 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

10 сеп 14:44Se pordava audi a3 1.6tdi

Kolata e vo odlicna sostojba ima smeneto set rebresti set lamela pred...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

08 сеп 19:39Citroen C5 - 2.2HDI

Se prodava Citroen C5, proizveden 2001 godina, 2.2HDI 136ks, pominati...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

07 сеп 07:30Opel Antara 2.0 cdti

Se prodava opel odlicen motor gumi sasija napraven servis komplet


7.150 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

01 сеп 20:10OPEL ASTRA 1.7 CDTI COSMO

prodavam opel astra vo odlicna vozna sostojba,redovno odrzhuvana ,mom...


3.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

30 авг 14:20CITROEN C4 1.6 HDI 66KW

Продавам кола во одлична возна состојба, регистрирана до 27.04.2023, ...


3.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

30 авг 14:20Opel astra

Kolata i vo vozni stanje i registrirano cela godina 4 zimski gumi


800 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

29 авг 17:24GOLF 4 1.9 TDI NA DELOVI

Golfot se probava na delovi


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

29 авг 09:11GOLF 3 TDI 1.9 NA DELOVI FUL OOREMA

KOLATA SE PRODAVA NA DELOVI GOLF 3 TDI KLIMA SERVO ABS ELEKRIKA


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

29 авг 09:11AUDI A 4 1.9 TDI 110 KS DELOVI KLIMA SERVO

AUDI A 4 1.9 TDI NA DELOVI IMAM SE PRAKAM PO KARGO


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

29 авг 09:10PASAT 5.5 2.0 BENZIN NA DELOVI

PADATOT SE PRODAVA NA DELOVI


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

29 авг 09:09SEAT KORDOBA 1.9 TDI 110 KA NA DELOVI KLIMA SERVO

SEAT KORDOBA 1.9 TDI 110 KA NA DELOVI IMA KLIMA


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

29 авг 09:09AUDI A 3 1.9 TDI NA DELOVI

AUDI A 3 1.9 TDI FUL OPREMA KOLATA SE PRODAVA NA DELOVI 078.667 695


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

29 авг 09:09Reno megan 1.9dci 075867950

Kolata e so ful oprema


2.200 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

27 авг 20:37JAGUAR X-TYPE -03

Prodavam JAGUAR X-TYPE 2.1 benzin, V6, 2003 godina, 150ks, full oprem...


1.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

26 авг 22:22Jeep Zastava - Kompanjola - old timer

Prodavam Jeep - Zastava, Kampanjola 1978godina, old timer, restavrira...


1.400 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

26 авг 22:15NISSAN TERRANO 2.7 2001

2001 god 2.7 DieseL 7 sedishta 4x4 plus letni gumi Registriran ...


6.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

23 авг 22:44Jeep Zastava - Kompanjola - old timer

Prodavam Jeep - Zastava, Kampanjola 1978godina, old timer, restavrira...


1.400 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

23 авг 18:04Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам