91 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava i3 HP

Se prodava laptop so i3 procesor 6 giga ram 320 HDD samo baterija nem...


6.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 15:05PRODAVAM LAPTOP ACER ASPIRE 5733 MODEL PEW71

PRODAVAM SOCUVAN LAPTOP ACER ASPIRE 5733 MODEL PEW71 SO ADAPTER SE F...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 14:23EKRANI ZA LAPTOPI---15.6ccfl,15.6led,15.6 slim led,14.0led

Ekrani za laptopi---15.6ccfl,15.6led,15.6 slim led,14.0led,14.1slim l...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 13:18LENOVO IDEAPAD 3 15IML05 NA DELOVI

LENOVO IDEAPAD 3 15 IML05 NA DELOVI,PLOCA SKORO NOVA,PLASTIKI,FLETOVI...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 13:18HP 250 G5 PLOCA I3 5005U CPU

HP 250 G5 PLOCA SO I3 5005 CPU VO ODLICNA SOSTOJBA.


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 13:18LENOVO IDEAPAD 110 15IBR NA DELOVI

DELOVI ZA LENOVO IDEAPAD 110 15IBR SE STO VI TREBA PLASTIKI,FLET KABE...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 13:18D.T.M COMPUTERS - SERVIS ZA LAPTOPI,MONITORI,KOMPJUTERI

Д.Т.М КОМПЈУТЕРИ врши поправка на сите брендови на лаптопи. Поправка ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 13:18BUSINESS CLASS LAPTOPI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


8.900 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

21 сеп 10:04Laptop

Toshiba satellite L30-10T mnogu socuvan


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

21 сеп 09:19Popravka na skrseni laptopi dtm computers

Vrsime popravka na laptopi od sekakov vid na mehanicko ostetuvanje..


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

19 сеп 12:48LAPTOP-LAPTOPCE

PRODAVAM LAPTOPCE , BATERIJA DRZI, WIFI I KAMERA RABOTI, ZNACI SE E V...


1.300 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

13 сеп 09:26HDD IDE PATA 80GB

HDD IDE PATA 80GB TESTIRAN 100% ISPRAVNI.


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

07 сеп 11:56ACER ES1 512 NA DELOVI SE STO VI TREBA

ACER ES1 512 NA DELOVI,PLASTIKI,DRZACI,PLOCA ISPRAVNA,FLET KABEL I DR...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

05 сеп 09:36HP 250 G6 NA DELOVI

DELOVI ZA HP 250 G6 SE STO VI TREBA PLASTIKI,TASTATURA,EKRAN, BATERIJ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

05 сеп 09:36Hp elitebook 8570p

Laptopot e kako nov, mnogu socuvan


9.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

25 авг 21:05ASUS X540S VIVOBOOK NA DELOVI

DELOVI ZA ASUS X540S,KOMPLET PLASTIKI,TASTATURA,FLET KABLI I DRUGI DE...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

24 авг 11:47Laptop MacBook

Povolno prodavam Apple MacBook 6.1 , baterija 2.5h, so novo ssd ,hig...


8.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
10.000 МКД
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

22 авг 14:59LENOVO B590 NA DELOVI

DELOVI ZA LENOVO B590 SE STO VI TREBA,PLASTIKI,FLETOVI,EKRAN,TASTATUR...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 12:18ASUS X553MA NA DELOVI

DELOVI ZA ASUS X553MA SE STO VI TREBA,PLASTIKI,TASTATURA,FLET KABLI,D...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 12:18DELL INSPIRON 3521 NA DELOVI

DELL INSPIRON 3521 NA DELOVI SE STO VI TREBA PLASTIKI,FEN, DRZACI,FLE...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

09 авг 11:40HP PROBOOK 4530S DELOVI

HP PROBOOK 4530S DELOVI HP PROBOOK 4530S DELOVI HP PROBOOK 4530S DELO...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 11:01HP 250 G5 NA DELOVI

DELOVI ZA HP 250 G5 SE STO VI TREBA,PLOCA,DISPLEJ,DRZACI ZA DISPLEJ,P...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

04 авг 10:30macbook air mid2012

macbook air mid 2012 i5 1.8ghz 4gb ram 070 338 237 Andrej


300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

19 јул 17:33HP PROBOOK 4540S DELOVI NOVI BATERIJA,PLASTIKI SE KOMPLET

.HP PROBOOK 454OS DELOVI NOVI NEOTPAKUVANI KOMPLET SE STO VI TREBA.BA...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

18 јул 12:21Dell inspiron 9400

Postar model no potpolno kako nov e , cena povolna ,baterijata ne drzi


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

12 јул 09:03LAPTOP-LAPTOPCE-LAP TOP- LAP TOPCE MINI

PRODAVAM MINI LAPTOPCE ACER ASPIRE ONE SUPER SOCUVANO KAKO NOVO. IS...


2.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

11 јул 19:38LENOVO IDEAPAD 320 NA DELOVI

LENOVO IDEAPAD 32O NA DELOVI,DISPLEJ,PLOCA ODLICNA,PLASTIKI,FLETOVI,T...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

06 јул 11:24HP ELITEBOOK 840 G6 NA DELOVI

HP ELITEBOOK 840 G6 NA DELOVI,PLOCI ISPRAVNI,PLASTIKI,TOUCHPAD,TASTAT...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

22 јун 10:57Laptop

ispraven so kamera brz odlicen za online ucenje ,hd filmovi i you tub...


5.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

12 јун 22:03LAPTOP LAP TOP HP 635

PRODAVAM LAPTOP HP 635 VO ISPRAVNA SOSTOJBA. BATERIJA DRZI 2 CASA. ...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

02 јун 01:14ASUS F555U NA DELOVI

ASUS F555U NA DELOVI SE STO VI TREBA,PLASTIKI,DRZACI, TASTATURA,FEN I...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

23 мај 14:44ASUS X540S,X540M NA DELOVI

ASUS X540 NA DELOVI,PLOCA TASTATURA,PLASTIKI,FLETOVI,DOSTAPNI SE I PL...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

23 мај 14:43TOSHIBA SATELLITE C55 ZA DELOVI

DELOVI ZA TOSHIBA SATELLITE C55,PLASTIKI,DRZACI ZA DISPLEJ,TASTATURA,...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

18 мај 20:28ACER ASPIRE E1-510 DELOVI KOMPLET

ACER ASPIRE E1-510 DELOVI KOMPLET SE STO VI TREBA,PLASTIKI ,FLETOVI,T...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

18 мај 20:27LAPTOP TOSHIBA L300

PRODAVAM LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L300D DUAL CORE VO POTPOLNO ISPRAVN...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

03 мај 13:59prodavam neispraven acer laptop bonus polnac

acer laptop aspire v5-571G i3-2135M 4Gb Ram ddr3 1300mhz graficka ...


5.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

24 апр 22:49Se prodava Laptop Acer Aspire One D270

Se prodava laptop Acer Aspire one D270 -Intel Atom poveke info 071 ...


4.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

21 апр 16:35LAP TOP - LAP TOPCE

PRODAVAM LAP TOPCE 1500 DEN. CENATA NE E FIKSNA IMA PROSTOR ZA DOGOVO...


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

08 апр 16:31Laptop -povolno

ispraven Cena povolna


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

08 мар 05:57LAPTOP-LAPTOPCE-LAP TOP MINI ASUS Eee PC 1001PX

PRODAVAM SOCUVANO LAPTOPCE MINI ASUS Eee PC 1001PX VO ISPRAVNA SOSTOJ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

01 мар 18:49Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам