Струга
Подкатегорија:
                   
41 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TRPEZARISKA MASA I DRUGA POKUCNINA

Se prodava trpezariska masa so 6 stolovi druga pokucnina.dva dvosedi ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:13Sedmosed, fotelja i komoda

Vo solidna sostojba Kontakt : 076923233


150 €
или предлог цена
12 авг 12:24Витрина

продавам Винтаж витрина, димензии 1,42 х 54 цм. долниот дел,цена по д...


1 €
или предлог цена
06 јул 11:26СЕ ПРОДАВА КОМОДА

Се продава сочувана комода, со димензии 150х80х50.


100 €
или предлог цена
10 јун 22:38FOTELJA VO DOBRA SOSTOJBA - POVOLNO

Prodavam dve socuvani fotelji po cena od 900 den. po fotelja


900 МКД
или предлог цена
02 јун 15:00Гарнитура за дневна соба

Продавам гарнитура за дневна соба- тросед, двосед и фотеља. Гарнитура...


200 €
или предлог цена
24 апр 12:00Se prodava trosed

Stranicite (rakonaslonot) na trosedot se osteteni zatoa e taa cena


2.000 МКД
или предлог цена
12 апр 08:16Americki plakar nov

1godina koristen, vo odlicna sostojba


11.900 МКД
или предлог цена
04 апр 09:08SE PRODAVA DVA DVOSEDI NA PUSTANE SKORO NOVI

SE PRODAVAAT DVA DVOSEDI NA PUSTANE SKORO NOVI


100 €
или предлог цена
23 јан 18:51Двоседи

Два двоседи со пуштање ,скоро нови


100 €
или предлог цена
17 јан 13:41Trpezariska masa so 6 stolovi.

Masata e izrabotena od masivno drvo, kako nova 1 mesec koristena. Di...


18.000 МКД
или предлог цена
09 јан 12:43Барок гарнитури

Гарнитури барок стил 6 месеџи користен како нов 1 тросет 4 фотелј...


800 €
или предлог цена
14 ное 18:28Se prodavaat dva trosedi masa /drvo

Se prodavaat: - dva trosedi skoro novi od Simpo 20 000 denari - mas...


По Договор
или предлог цена
07 ное 23:00MASA MEDIJAPAN

Dimenzii 110 cm dolzina / 60 cm shirina / 44 cm visina.. Isto taka i...


4.200 МКД
или предлог цена
30 сеп 16:49Нов мебел без оштетувања

Се продава витрина (празна) и клуб маса Мебелот е малку користен и б...


150 €
или предлог цена
10 сеп 22:42Кауч

Продавам кауч претапациран и сосем обновен комплет, кој се претвара ...


По Договор
или предлог цена
08 сеп 11:43Garnituri za sedejne

Se prodavaat trosed dvosed i fotelja Kontakt Telefon 070541184


1 €
или предлог цена
05 јул 12:27Drvena Komoda

Drvena Komoda za TV gorniot del se dvizhi levo desno za TV


4.200 МКД
или предлог цена
06 јун 23:45Visoka Kvalitetna Drvena Masa

Visoka Kvalitetna Drvena Masa Dimenzii: 95 x 70 x 48


4.900 МКД
или предлог цена
06 јун 23:42Drvena Masa za samo 1500 den

Drvena Masa so se staklo so dimenzii: 122 x 64 x 52


1.500 МКД
или предлог цена
06 јун 23:38KLUB MASA I STOLOVI

kostenovo drvo ili po poracka dab


8.000 МКД
или предлог цена
19 мар 17:39Trosed

Se prodava trosed


3.500 МКД
или предлог цена
17 мар 21:50Trpezariska Komoda

Prodavam odlicno socuvana trpezariska komoda. Cena po dogovor


150 €
или предлог цена
18 ное 17:26Drvena Masa

Drvena Masa so se staklo so dimenzii: 122 x 64 x 52


1.500 МКД
или предлог цена
14 ное 13:07Drvena Masa

Visoka Kvalitetna Drvena Masa Dimenzii: 95 x 70 x 48


5.700 МКД
или предлог цена
14 ное 13:04Drvena Komoda

Drvena Komoda za TV gorniot del se dvizhi levo desno za TV


4.800 МКД
или предлог цена
14 ное 12:48Garnitura Trosed i Dvosed + Agol

Se prodavat 2 garnituri 1. Trosed i Dvosed - 350 Evra 2. Agol -...


350 €
или предлог цена
09 ное 23:56Klub Masa 90x90

Prodavam 2 masi 90x90 2 x 3000 den (novi kupeni po 250 evra)


3.000 МКД
или предлог цена
09 ное 23:53Komodi za TV

Prodavam komplet komoda za TV i ukrasi


6.000 МКД
или предлог цена
09 ное 23:50Trosed

Prodavam malku koristen trosed Cena 3000 den


3.000 МКД
или предлог цена
09 ное 23:47Фотеља / Fotelja

Se prodava dobro socuvana fotelja. Krem boja. Ugodna za sedenje. Kon...


600 МКД
или предлог цена
20 сеп 22:08Fotelji

Se prodavaat dve fotelji, so spustanje. Cenata e za dvete fotelji. K...


8.000 МКД
или предлог цена
19 авг 20:12Регал

Се продава регал во Струга. Тел.075425505


6.000 МКД
или предлог цена
28 јул 08:01Продавам старински сандак

Старински дрвен сандак од 1923 год. Димензии 1,35 см.х50. Цена по дог...


150 €
или предлог цена
12 јул 17:25Fotelja

Se prodava dobro socuvana fotelja, koja po zelba moze i da se pretapa...


990 МКД
или предлог цена
01 апр 20:15Komplet dnevna soba

5 dvosedi , 1 trosed i 1 fotelja dve masi i komoda. Vo odliqna sos...


1 €
или предлог цена
09 мар 19:01Fotelja

Se prodava dobro socuvana i neostetena fotelja


500 МКД
или предлог цена
05 јул 14:20Trosed Dvosed Fotelja i Krevet.

Trosed Dvosed Fotelja i Krevet kratko vreeme koristeni i neosteteni. ...


5.999 МКД
или предлог цена
10 јан 17:58SE PRODAVA

KONTAKT TEL:070-829-900


1 МКД
или предлог цена
23 ное 00:12se prodava garnitura troset dvosed I fotejla

Trosedod I dvosedod se pustet I se dobro socuvan


120 €
или предлог цена
30 сеп 11:58Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам