Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
203 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dvosed, fotelja i taburetka

Se prodava dvosed, fotelja i taburetka. Zachuvani maksimalno. Dvosedo...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Денес 20:48SOLIDNI TROSED DVOSED, FOTELJI EFTINO

SE PRODAVAAT TROSED I DVOSED OD EKOKOZA(SKAJ) VO SOLIDNA SOSTOJBA S...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 16:07Masa za dnevna

Se prodava masa za dnevna 100x60 , nova


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 22:06Visecka fotelja, lulaska, nova

Koristena e samo eden mesec, ne e sedeno na nea, skoro voopsto. Ko...


12.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 16:53Masicka i sofa

Masicka ,mala sofa i tepisnceto za 5000den.


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 12:38Klub masa

Italijanska staklena klub masa


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

23 сеп 09:32Тросед

Се продава кожен тросед со механизам за спуштање како спална со вград...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

22 сеп 17:38Trosed dvosed i fotelja

Trosed dvosed i fotelja polovni. Trosedot i dvosedot se spustaat za s...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

22 сеп 14:37Masa - staklo metal

masata e bez ni edna traga od koristenje se prodava poradi selidba ce...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

22 сеп 11:00PRODAVAM STARINSKI RETRO REGAL VITRINA

Продавам ретро старински регал, витрина со шифоњер. Во одлична состој...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

22 сеп 06:03Trosed Primavera Sipad

Се продава тросед ПРИМАВЕРА една гаодина користен - Димензии 220/90,...


15.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

21 сеп 11:36Trosed

Trosed. Se pusta


2.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

19 сеп 13:18Маса од масивно дрво и мало масиче

Продавам трпезариска маса од масивно дрво со димензии: - должина 140...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

18 сеп 23:41Ormar za konduri

Se prodavaat ormari za konduri so dimenzii 115*68*16 so tri vrati od...


3.100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

18 сеп 22:01РЕЛАКС тросед и двосед.. Ефтино

Продавам скоро нова Релакс гарнитура тросед и двосед. На троседот се...


26.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

18 сеп 09:22Garnitura 4000 den

Se prodava 4000 den 070 224 332 070 224 332 070 224 332


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

15 сеп 13:28Orman za konduri

Novi ormari za konduri Dve vrati racki(73cmx68cmx16cm) 2500 den. Tri...


4.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

13 сеп 19:39Polici zidni

Prodavam 3 polici kupeni od Ikea, odlicno socuvani, 55cm.


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

13 сеп 07:30Se prodava trosed so kaseta

Se prodava trosed na rasklopuvanje so kaseta kako na slikata. Cena 50...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

12 сеп 14:22Продавам тросед со две фотељи

Продавам тросед со две фотељи одлично сочувана малку употребувана. Тр...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

12 сеп 14:22ПРОДАВАМ ФОТЕЉА PRODAVAM FOTELJA

Продавам фотеља со димензии 190 см должина и 85 см ширина цена 160 ев...


160 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

11 сеп 08:28ПРОДАВАМ ДВОСЕД PRODAVAM DVOSED

Продавам двоседи две парчиња може и поединечно, димензии 190см должи...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

11 сеп 08:28POSTOLJE ZA TELEVIZOR I HI-FI

pistolje od metal staklo socuvano maximalno


3.200 МКД
или предлог цена
05 сеп 12:40Fotelja na rasklopuvanje/ Фотелја на расклопување

Се продава фотелја на расклопување, купена од Леснина. Многу функцион...


1 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
60 €
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

05 сеп 02:11Se podaruva Trosed

Podaruvam troset ispraven na koj mu stvarno treba,trosedot se naogja ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

03 сеп 19:05TROSED 220x100

Se prodava trosed na pushtanje so dimenzii 220x100 ☎️ 070/824-399


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

02 сеп 18:22Продавам тросет и две фотељи / Prodavam troset i dve fotelji

ИТНО Продавам тросет и две фотељи. Троседот и фотељите се одлично со...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

01 сеп 10:22orman za konduri

Novi ormari za konduri Dve vrati (77cmx68cmx16cm) 2300 den. bez racki...


2.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

30 авг 13:25ТВ КОМОДА со фиока и две вратички

ТВ КОМОДА со фиока, 2 вратички и отворен дел. Многу цврста изработка ...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

30 авг 10:56Продавам тросед

Продавам тросед (се пушта).


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

30 авг 06:39Се продава половен ентериер од дневна соба

ИТНО СЕ ПРОДАВА! 1. Масичка со комода + 3 коцки за на ѕид 2. Кожна...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

29 авг 11:36Се продава половна кожна гарнитура

ИТНО СЕ ПРОДАВА! Се продава половна кожна гарнитура, тросед, двосед ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

29 авг 11:36Комода Библиотека чисто дрво

Се продава комода библиотека во одлична состојба. Може да се види се...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

28 авг 21:21Orman za konduri

Novi ormari za konduri Dve vrati (77cmx68cmx16cm) 2300 den. bez racki...


2.750 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

28 авг 17:20masicka

moze da se vidi vo sekoe vreme


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

28 авг 11:20Agolna garnitura / Аголна гарнитура

Agolna garnitura na pustanje 240*190, na dvata dela ima prostor (sand...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

28 авг 10:26mebel

Ормари за кондури Две врати рачки 73x68x16cm 2500ден. Три врати рач...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

28 авг 09:24Se prodavaat komodi i regali od drvo

Se prodavaaat popovni komodi i regali. Cena i prevzemanje po dogovor ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

23 авг 17:54SE PRODAVAAT TROSED I DVOSED

Se prodavaat dobro socuvani trosed i dvosed kupeni pred 4 godini od V...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

14 авг 14:01Prodazba na elektricen sporet, masicka, komoda i krevet

Se prodavaat elektricen sporet, masicka, komoda i krevet vo socuvana ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

12 авг 05:57Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам