658 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rakavici otporni na toplina novi

Prodavam rakavici otporni na toplina ,rakvicite se novi


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Работилница и Алатник

Вчера 22:31Falc masina za ventilacija

- Falc masina za ventilacija - donesena od Svajcarija


2.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Индустриски машини

Вчера 20:39JET Ventilator

- JET Ventilator - nov ne koristen - donesen od Svajcarija


1.000 €
или предлог цена
Вчера 20:39kroven Ventialtor 400 x 400

- kroven Ventilator - nov, ne koristen -400 x 400 m - donesen od S...


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Индустриски машини

Вчера 20:39HILTI TASNA

HILTI TASNA NE KORISTENA


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Вчера 20:39Hidraulicni pumpi

Se prodavaat hidraulicni pimpi,ventili i ostanati delovi za hidraulik...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:18Pumpa za voda

Prodavam centrifugalna pumpa za voda Calpeda


320 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
380 €
Вчера 12:45Masina za secenje na hartija od rolna vo tabaci

Masina za secenje na hartija od rolna vo tabaci, istata e vo funkcij...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:43  НОВ ОГЛАС

IZRABOTKA NA ELEMENTI OD INOX INOKS PO HACCP SISTEM

VRSIME IZRABOTKA NA RAZNI ELEMNTI OD INOX PO VASA MERKA ZA KUJNI OD R...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 11:42Пвц прозори и врати VEKA профил

👉Изработка и монтажа на ПВЦ прозори и врати од германскиот профил VE...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Пластика индустрија

Вчера 10:35TENDI NASTRESNICI ZAVESI.......

Tendi podvizni site vidovi ,fiksni so platno ili leksan i zavesi od p...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 08:16TENDI PODVIZNI I FIKSNI.....

Tendi podvizni so mehanizam pravi ili povukruzni prekrieni so akriln...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

Вчера 08:16Prodavam paleti euro i obicni

Kupuvam i Prodavam euro i obicni paleti po ekstra ceni


150 МКД
или предлог цена
Вчера 07:59Држач на цевка за подно греење (пластична елка), такер

Карактеристики: Висина.......... 40 [mm]. Ширина........ 35 [mm]. ...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Продажба на големо

29 мар 23:53KALORIMETRI

15.000,00 + ДДВ Калориметри (нови неупотребувани) за мерење на топли...


15.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Соларните апарати енергија

29 мар 22:05НОВИ ПРОФЕСИОНАЛНИ МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ КОЛИ

НОВИ ПРОФЕСИОНАЛНИ МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ КОЛИ 4 KW НОВ ТРОФАЗЕН МОТОР ...


1 €
или предлог цена
29 мар 20:45ПОЛОВНИ МАШИНИ ЗА ПРЕЊЕ КОЛИ ЗА ДОМАШНА УПОТРЕБА

ПОЛОВНИ МАШИНИ ЗА ПРЕЊЕ КОЛИ ЗА ДОМАШНА УПОТРЕБА


1 €
или предлог цена
29 мар 20:45Celicna volna

Se prodava celicna volna vo rolni nameneta za motanje na profesional...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Суровини

29 мар 11:56Profesionalen valjak za peglanje

Se prodava valjak za peglanje so rabotna povrsina 160cm,so izduv,trof...


123 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Индустриски машини

29 мар 11:56Se prodavaat Profesionalni pegli na parea

Profesionalni pegli na parea Info na tel 078248418


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Индустриски машини

29 мар 11:56Se prodavaat

Se prodavaat 2 valjacinja za peglanje EI Nis


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дукани и опрема

29 мар 11:56PROZIRNI PLATNA I ZAVESI

Prozirni platna zelatin za zatvaranje na terasi za kafeterii restoran...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

29 мар 08:00Stiropor fasadi,laminat i krecenje

Izrabotuvam sekakov vid na stiropor fasadi nadvoreshni,vnatresen abri...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

28 мар 17:22Izrabotka na opshivki na prozori i vrati

Izrabotuvam opshivki na prozori i vrati so moj i vash materijal. Po...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

28 мар 17:22Tanjiraca

Prodavam tanjiraca malku koristena so 20 diska.


600 €
или предлог цена
28 мар 14:24ПРОДАЖБА НА ИНОКСНИ,АЛУМИНИУМСКИ И ПВЦ ЛАЈСНИ

Како едни од најголемите увозници на украсни профили нудиме најширок...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Опрема за градежништво

28 мар 13:27Apkan

Prodavam apkan


600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

28 мар 12:27Otkup na EURO EVRO paleti

Vrsime otkup na euro paleti novi i koristeni rabotime na golemo i mal...


По Договор
или предлог цена
28 мар 09:56ZAMRZNUVAC / ЗАМРЗНУВАЧ

Zamrznuvac 120x60 poveke info: 070 350 108


150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дукани и опрема

28 мар 09:52RAZLADNA OTVORENA VITRINA

Razladna otvorena vitrina 130 cm poveke informacii: 070 350 108


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дукани и опрема

28 мар 09:52Set za pumpanje gumi

Set za pumpanje gumi


1.200 МКД
или предлог цена
27 мар 18:54Motorna pila stihl 051 av elektronic

Prodavam..motorna pola vo besprekorna soatojba..bez nikakva mana...ja...


По Договор
или предлог цена
27 мар 13:03Se prodava profesionalna Palachinkara Empero

Se prodava Palachnkara Empero vo super sostojba koristena kratok peri...


По Договор
или предлог цена
27 мар 07:57klucevi set 6-32

klucevi set 6-32


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

27 мар 00:54Zirafa za glet

Zirafa za glet 750 w• Kzubr


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

27 мар 00:54co2 , aparat , boca, manometar

co2 Aparat kombiniran 400 ampera manometar boca Za samo 18.000 den


18.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

27 мар 00:54Trimer Straus

Trimer 4.2 kv Made in Austria•


4.299 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

27 мар 00:53Bateriska Pumpa Za prskanje 16 L

Bateriska Pumpa Za prskanje 16 L Zubr Ruski•


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

27 мар 00:53Mnogu povolno linija za proizvodstvo na leb TUNELSKA PECKA

Се продава користена комплетна линија за производство на леб тунелска...


19.000 €
или предлог цена
26 мар 22:48Parkside polnjach 20v Novi

Parkside polnjachi novi 20v


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

26 мар 19:56Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам