Пробиштип
                   
132 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Поволно користен мебел

ПОВОЛНО Се продава многу поволно 1. Кревет на спуштање, купен пред ...


12.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
15.000 МКД
Вчера 13:00Маслен радиатор

Се продава малку користен и во исправна состојба, неоштетен маслен ра...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Komoda vo odlicna sostojba

Komoda vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.000 €
Пробиштип

Детска соба / Комоди

08 дек 13:24Trosed dvosed i fotelja

Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Дневна соба / Троседи

08 дек 13:23Sobni vrati polovni

Polovni sobni brati


1 €
или предлог цена
08 дек 13:23PVC PROZORI i VRATI, ZEBRA ZAVESI, KOMARNICI, ROLETNI

Po merka proizveduvame i montirame pvc prozorci, balkonski vrati, vle...


По Договор
или предлог цена
05 дек 16:55Polovni prozori i vrati

Cena po dogovor vo dobra sostojba


1 €
или предлог цена
04 дек 11:31Moror za peralna

Ispraven


1.500 МКД
или предлог цена
02 дек 21:34Video nadzor so WI-FI KAMERI i sledenje vo zivo na smartfon

🍀 WIFI / IP KAMERI ZA VIDEO NADZOR so FullHD kvalitet 💝💝 CENA -1....


1.990 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.290 МКД
02 дек 18:37Prodavam gredi gragja

Prodavam gredi camovi suvi 10x8x150 cm - 150 denari komad 10x5x165 ...


80 МКД
или предлог цена
01 дек 12:18PVC PROZORI I VRATI OD SALAMANDER, BESPLATNA MONTAZA

Izrabotuvame po merka vrati i prozori so vrven kvalitet od germanskio...


По Договор
или предлог цена
30 ное 00:11Vodomer

Ispravni


1.000 МКД
или предлог цена
28 ное 17:42Печка на пелети Mareli Systems 18kW

Се продава печка на пелети Mareli Systems 18kW (користена 3 сезони), ...


33.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
35.000 МКД
24 ное 14:20SPORET NA DRVA

Staro spore na drva. Za po detalni informacii javete se na SLOBODAN 0...


1 €
или предлог цена
20 ное 20:40Solarnik paneli 15 x 380w

Se prodavaat 15 Solarni paneli 380w novi od Pikcell group. Cenata e 1...


10.000 МКД
или предлог цена
19 ное 21:18Se prodavat poveke vidovi motori za voda i bakarni tavi

Se prodava vap za pranje koli bakarni tavi i 2 motori elektricni moto...


По Договор
или предлог цена
13 ное 08:13CIGLI TULI I KERAMIDI KEREMIDI ITNO

Prodavam gradezni materijali itno i povolno. Inf na tel. Stanko 078/4...


1 МКД
или предлог цена
11 ное 23:17FRIZIDER ZA DLABOKO ZAMRZNUVANJE

GORENJE 310L


3.500 МКД
или предлог цена
10 ное 14:29POLOVNA STOLARIJA

PVC balkonska vrata so termopan staklo 88 x 207 desna 50e Vrata ed...


50 €
или предлог цена
10 ное 14:28DETSKO KREVETCE

Demontazno so dimenzii: 135cm x 65cm


1.200 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Останато

10 ное 14:28FRIZIDER GORENJE

SE PRODAVA FRIZIDER GORENJE INTERNACIONAL 230L ISPRAVEN I MNOGU SOCUV...


5.000 МКД
или предлог цена
10 ное 14:28VRATI PROZORCI I IZLOZI

PRODAVAM : 1. ALUMINIUMSKI IZLOG SO LEVA VRATA ZA STAKLEN, SIRINA 3...


300 €
или предлог цена
10 ное 14:27JAMBOLII

SE PRODAVAAT JAMBOLII RACNA IZRABOTKA GUSTO TKAENJE SO DOLGI RESI , N...


1.500 МКД
или предлог цена
10 ное 14:26TEPISI I STAZI

Tepisi koristeni 1 br 4 x 3,5m 2000 den 1 br 1000 den 1 br 500 den...


600 €
или предлог цена
10 ное 14:24KUJNA

KORISTENA MALA EFTINA KUJNA


50 €
или предлог цена
10 ное 14:13pvc prozori i vrati popust

ALEKS DOOEL, firma so 17 godisno iskustvo na pazarot ,visokvalitetn...


5 €
или предлог цена
10 ное 12:56Vrati nadvoresni vlezni

Prodavam vrata vlezna so dimenzii 130x205 so nea sleduva brava so po ...


3.500 МКД
или предлог цена
28 окт 12:28Trimer

Ispraven Info na tel. 076234061 076234061


2.500 МКД
или предлог цена
09 окт 09:41KAUC LEZAJ DUSECI

Kauc 2 br x 500 den Lezaj so dusek 190 x 90 cm 2000 den Duseci 90 ...


1 €
или предлог цена
08 окт 13:37SOBNI VRATI

1 br 85 x 200 1 br 75 x 200 CENA 2000 DEN PARCE


2.000 МКД
или предлог цена
08 окт 13:37DRVENI SADOVI

Bocva 350L 4000 den Kaca 300L 7000 den Kaca 200L 2 br x 5000 den ...


1 €
или предлог цена
08 окт 13:36BOSCH

Bosch Hilta 24v Ispravna Bes polnac


1.800 МКД
или предлог цена
31 јул 15:28SRAFILICI

SRAFILICA SPARKY 220V 3000 DEN


1 €
или предлог цена
14 апр 16:32GRADINARSKI PUMPI ZA PRSKANJE OSOVKI I LOZJE

BAKARNA PUMPA MORAVA 2000 DEN NOVA GRADIRANSKA PUMPA 8 LITRI 600...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Градина / Останато

14 апр 16:30FOTELJA

Za na terasa


600 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Останато

14 апр 16:30FRIZIDER ZA DLABOKO ZAMRZNUVANJE

GORENJE 310 L


3.500 МКД
или предлог цена
14 апр 16:30Frizider na 24V za Kamion

Se prodava poveke info na tel.


100 €
или предлог цена
13 апр 08:19Продавам потпирачи

Продавам или менувам борови потпирачи од 2.2 до 3 m должина


80 МКД
или предлог цена
12 апр 20:57Продажба на земјиште(парцела)

Се продава парцела со земјиште во атарот на месноста Глобица,општина ...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Останато

26 мар 13:14Туристички плац и земјиште

Продавам плац и земјиште во месноста викана Глибица во близина на Зле...


3 €
или предлог цена
26 мар 12:42Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам