Аеродром
                   
2457 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 318 GT Luxury Line 16.700 EUR

PRODAVAM BMW 318 GT LUXURY LINE PERFEKTNA SOSTOJBA FULL OPREMA 201...


16.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Fiat doblo 1.3 Multijet

Se prodava Fiat doblo 1.3 multijet. 2007 godina,istecena registracij...


2.490 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 19:31НОВ ОГЛАС
Промовирано

VW New Beetle 1.9TDI 2007 Godina

Се продава многу убава БУБА. Произведена 2007 година во германија....


4.299 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Honda Civic 2.2 i-CDTi Executive 140KS 2006 godina

Honda Civic 2.2 i-CDTi Executive (140Hp)(man. 6) 2006 godina Motor: ...


5.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 18:15Seat Cordoba 1.4 TDI 2007

Cordoba 1.4 TDI 2007год, безпрекорна, возена и одржувана редовно од в...


2.899 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.949 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 18:11BMW X5 M-Paket

BMW x5 M paket 2008 236 ks 3.0d Xdrive Registracija do 13.10 .2022 ...


16.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 18:03Mercedes C220 Coupe

Mercedes C220 Coupe, registriran do 04.2023, full oprema, panorama kr...


2.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 17:30Prodavam Peugeot - 807 2.0 HDI vo odlicna sostojba

Prodavam Peugeot - 807 2.0 HDI vo odlicna sostojba vredi da se vidi...


7 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.777 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 17:21Volkswagen Polo 1.4i uvoz svajcarija

Klima Servo Abs Airbeg Ekektrika na prozori Centralno zaklucuvan...


3.100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 16:19TOYOTA AURIS 2010 Neuvezuvana

Тојота Аурис произведена 2010 г, купена од Тојота Македонија.Втор соп...


6.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 16:16SEAT LEON 1.9TDI 150ks NEUVEZEN

Se prodava Seat Leon 1.9 dizel 150ks neuvezen kupen od Kadis Skopje p...


4.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 16:05Nissan Qashqai 1.5 dCi Acenta

Prodavam Nissan Qashqai 1.5 dCi Acenta-2010 g - so panoramski krov ...


8.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.900 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 15:52Nissan Qashqai 1.5 dCi Acenta-2010

Prodavam Nissan Qashqai 1.5 dCi Acenta-2010 - dvozonski klima ured, ...


8.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 15:52OPEL ASTRA 1.7 2012 GOD.

Se prodava OPEL ASTRA 1.7 DIZEL 2012god. vo olicna sostojba - nav...


6.450 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.650 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 15:52Prodavam Seat Altea 1.6 TDI Stylance / Style

Prodavam Seat Altea 1.6 TDI Stylance / Style kompletno opremena Nav...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 15:51OPEL ASTRA 1.3 2014 GOD.

Se prodava OPEL ASTRA 1.3 CDTI Edition 2014 - vo odlicna sostojba...


7.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.600 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 15:51VW GOLF

Se prodava Golf 1.6 2011god. vo perfektna sostojba, poseduva visoko...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.650 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 15:51Opel Insignia

Opel Insignia 1.8 140hp, atest plin BRC, kupena i servisirana vo auto...


11.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 15:34Alfa Romeo 156 Benzin Plin

Alfa Romeo 156 2.0, benzin so vgraden atestiran plinski ured, OZ 17ki...


950 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 15:24Opel tigra 1.4i cabrio

OPEL TIGRA 1.4i кабриолет Година 2006 Километри 174000. Гориво Бензи...


2.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 15:22KIA K 2500 / КИА К 2500 со 128.000 км

Се продава KIA K2500 со 128.000км, прв сопственик, купено во KIA MOTO...


7.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 14:37Prodavam Daewoo Matiz

Se prodava Daewoo Matiz, 155000km pominato, registrirano do juni 2023...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 14:36OPEL CORSA D- OPC 1.6Turbo 192HP 2007 Limited Edition

🏁 OPEL CORSA-D OPC 1.6Turbo 141KW- 192HP 2007GODINA LIMITED EDITION-...


6.300 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
7.000 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 14:27PEUGEOT 2008 1.6 e-HDi PURE TECH ULTRA REGISTRIRAN 07.2023

PEUGEOT 2008 1.6 e-HDi PURE TECH ULTRA 2014 GODINA SO FULL OPREMA UVE...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 14:18PEUGEOT 508 RXH HYbrid 4×4 2.0HDi Automatic F1

PEUGEOT 508 RXH HYbrid 4×4 2.0HDi Automatic F1 Kupeno od prv sopstve...


132 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 14:13OPEL CORSA! FULL OPREMA 1.3 ecoflex 2017. 075 475 917

Tel za kontakt: 075 475 917 Odlicno socuvana Novi letni gumi "20 Klim...


7.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 14:07Citroën DS3 1.6 e-HDi So Chic

Citroenot e donesen od Holandija, motorot e vo odlicna kondicija so p...


6.150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:45DAEWOO LANOS 1.5 PLIN KLIMA

Daewoo Lanos 1.5 plin Landi dizna sistem Ful oprema odlicna sostojba ...


1.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:36CITROEN C2 1.4HDI odlicen

Se prodava CITROEN C2 1.4HDI vo odlicna sostojba, so: -klima super r...


2.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:26OPEL ANTARA 4x4 2.0-cdti 150ks. NEUVEZENA 2008g.

SOCUVAN TERENEC OPEL ANTARA 4x4 2.0-CDTI 150ks....so 189.000km....REG...


7.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:13FIAT PANDA 1.1-benz. NEUVEZENA 1-BOJA 130.000km. 2006g.

SOCUVANA FIAT PANDA 1.1-benz....PROIZV. 2006g....REGISTR. DO 15-01-20...


2.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:13Mini Clubman 1.6D 08g.

⭕️SE PRODAVA ⭕️. Mini Clubman 1.6D.2008god.110ks vo odlicna sostojba....


5.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 2008 1.6hdi 2014g.

⭕️SE PRODAVA ⭕️. Peugeot 2008 1.4hdi 68ks.2014g.Vo odlicna sostojba. ...


10.990 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Mercedes E220cdi 194ks.2017g 4 Matic

⭕️SE PRODAVA⭕️MERCEDES E220CDI 194KS 9g-tronic 2017g.4 Matic.Vo odlic...


36.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Skoda Superb 1.9tdi 131ks.04g

⭕️SE PRODAVA⭕️ Skoda Superb 1.9tdi 131ks.04g.Vo odlicna sostojba 2170...


3.950 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Renault Clio 1.5 dCi

Се продава Renault Clio 2008 година, во одлична возна состојба. Возил...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Volkswagen Golf VII 1.6tdi 110ks.6brz.2013g.

⭕️SE PRODAVA⭕️. VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6TDI 110KS HIGHLINE 2013G 6brzi...


11.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Ford Fiesta 1.4tdci 68ks.2008g. Tovarna

⭕️SE PRODAVA⭕️Ford Fiesta VAN 1.4hdi 68ks.2008g.Vo odlicna sostojba. ...


3.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Mercedes A 180cdi 06g Avangarde

⭕️SE PRODAVA⭕️MERCEDES A180cdi.109ks.2006g.AVANGARDE.Vo odlicna sosto...


3.350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Nissan Qashqai 1.5Dci.110ks.2010g.Tekna

⭕️SE PRODAVA⭕️ NISSAN QASHQAI 1.5dci 80KW 2010god. Plateni davacki d...


8.950 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Renault Scenic 1.5dci 110ks.2017g. ENERGY

⭕️SE PRODAVA⭕️ RENAULT SCENIC 1.5 DCI 110HP 2017GODINA ➡️Cena : 139...


13.990 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
15.990 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Volksvagen Golf VI 1.4i 80ks.09g.

⭕️SE PRODAVA⭕️VOLKSWAGEN GOLF VI 1.4i 80ks.2009.Vo odlicna sostojba. ...


5.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 2008 1.6hdi 2015g.

⭕️SE PRODAVA ⭕️. Peugeot 2008 1.6hdi 92ks.2015g.Vo odlicna sostojba. ...


9.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Страна 1 од 62

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам