150 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Hamachi Tekken 250cc

Motorot e kako nov ,redovno servisiran,registriran do 04.2023, 4300km.


1.850 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.000 €
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 15:51HONDA INTEGRA S 750 2020G

HONDA INTEGRA S 750 KUPENA MAKPETROL NOV MOTOR POVEKE INFO 070 26...


9.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 12:32PIAGGIO 350cc X10

Se prodava Piaggio 350cc x10 vo odlicna sostojba,Kupen od Dinamix Sk...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 12:17Se prodava skuterot 125 ku 1200 evra

Odlicno e motorceto socuvano


1.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:43Piaggio Vespa gts 250ie STAKLO!

Prodavam Piaggio Vespa Gts 250ie ✅Odlicna sostojba, staklo socuvan...


2.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:09HAMACHI 50KA NOV MOTOR 4TAKTEN 2022GOD

Prodavam Hamachi nov motor 50ka 4 takten mnogu ekonomicen nov e kupen...


1.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 10:23Ducati Panigale 899

Se prodava Ducati Panigale 899 registrirano so zelen karton, servisir...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 10:21BMW K 1600 GTL 2022

Proizvodstvo 2022 Ful oprema Bez zameni


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 09:20Aprilia SR GT 200 2022 god. 070556363

Aprilia nova


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 09:19Prodavam PIaggio x10 500 cc ABS/ERS

Skuterot e kako nov. Napraven servis Smeneti plocki Registeiran...


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 22:24Prodavam Coper extra sostojba

Prodavam coper zongsheng 125 cc zongsheng so 5 brzini poniklovan ...


990 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 19:07SUZUKI GSXR 750cc

Za poveke info na 076274075 STOJANCE


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 16:56Zontes V310

Zontes V310 312cc 35ks Motorot e nov kupen vo Juni. Registriran so z...


4.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 16:03Ducati Panigale 899

Se prodava Ducati Panigale 899 registrirano so zelen karton, servisir...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 13:36DUCATI MONSTER S2R 800CC 2005GODINA

DUCATI MONSTER S2R 800CC 2005 GODINA 32400km kupen vo DINAMIX *SERVIS...


4.650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 09:02Kawasaki 750 cc

Kawasaki gpx 750cc Registriran


1.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 07:40Kavasaki 750 ZPX

Исправен не регистриран со него иде уште еден мотор Кавасаки 750 удре...


1.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

02 окт 22:00Se prodava motor Jawa Kalifornia 350

Се продава JAWA KALIFORNIA 350 . Има поминато 7000 км . Возена во Бер...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

02 окт 20:25HONDA CBR 1000 RR

🏍🏍 HONDA CBR1000RR 🏍🏍 Motorot e mnogu socuvan i e vo odlicna sos...


4.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

02 окт 20:01Piaggio Beverly 250

27.750km Smeneto ulje, lamela i plocki. Registrirano do April 2023....


2.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

02 окт 19:09HONDA FORZA 2021

HONDA FORZA SO 5000 KM 2021 6-TI MESEC REGISTRIRANA DO 2023


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

02 окт 13:48HONDA FORZA 2021

HONDA FORZA SO 5000 KM 2021 6-TI MESEC REGISTRIRANA DO 2023


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

02 окт 13:42Kawasaki Z1000

Prodavam kawasaki z1000 vo odlicna sostojba reg. Full servis, novi gu...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

02 окт 12:40Piaggio beverly cruiser 250i

Vo odlicna sostojba


2.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.000 €
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

02 окт 08:51KTM-85SX 2010god

Prodavam ktm-85sx 2010god vo odlicna sostojba servisirano komplet No...


2.150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

01 окт 20:29Hamachi Cruser 250

Vo odlicna sostojba, prakticno nov. novi gumi Bridgestone promeneto...


1.799 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 сеп 15:02Suzuki gsx650f

Моторчето е во добра возна состојба, регистрирано и сервисирано до ју...


3.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 сеп 09:58Honda CBR 1000 RR Fireblade

Prodajem motor CBR 1000 RR, napravljen servis, nove gume Metzeler, MK...


6.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 сеп 15:37Prodavam Aprilia Atlantic 125 cc garazirana prv sopstvenik

Prodavam Aprilia Atlantic 125 cc od 2005 godina, garazirana, so 19500...


2.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 сеп 09:53BMW f700gs

40000km, 798cm3, 75KS, prv gazada, kupen vo Dinamix, greaci na racki,...


7.650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

26 сеп 16:02Продавам мотоцикл 125сс

Продавам мотоцикл Хамачи Монтана, 125сс, 5,5кw. Мотоциклот е нов, рег...


950 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

26 сеп 08:31Se prodava Yamaha Dragstar 650cc 2002 godina 4100e

Maksimalno zacuvan (custom made) paint brush. Prenos na kardan. Redov...


4.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 сеп 20:23Oldtimer Oldtajmer motorcikl Terrot 125 ETD

Oldtajmer motor Francuski cetvorotakten 125ccm. marka TERROT 125 ETD ...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 сеп 18:01HONDA CB125F 2017

Одличен градски мотор со потрошувачка од 2.3 l/100km, сменето гуми, ѕ...


1.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 сеп 19:38Aprilija SR MAX 300

Prv sopstvenik redovno servisitlran i odrzuvan Socuvan maksimalno


3.990 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 сеп 19:17VESSPA PIAGIO 125 SM3

VESSPATA E VO ODLICNA SOSTOJBA


2.590 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 сеп 09:58Motorna sanka za sneg SKI DOO SUMMIT

Se prodava motorna sanka za sneg 2018 ta SKI DOO SUMMIT 850 SP SHOT S...


11.650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 сеп 09:57Prodavam Keeway Outlook 125

Продавам Keeway Otlook 125, купен во Македонија. Втор сопственик. Го...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

17 сеп 06:50Ducati Monster 821 2015god

Prodavam Ducati Minster 821 2015god vo top sostojba ! Cena 6800eur....


6.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

15 сеп 13:00Suzuki Intruder SL 800

Се продава SUZUKI Intruder SL 800 (Full Custom) Произведен 1996 во ...


4.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 12:51Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам