Карпош
Подкатегорија:
                   
15 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Futrola za reket

Se prodava futrola za reket head


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

24 мај 21:10Ping pong palki Палки за пинг понг

Две палки за пинг понг


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

07 мај 11:13ОПРЕМА ЗА ГОЛФ

Се продава комплет стапови и торба за голф DYNACRAFT - copperhead со ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Останато

26 апр 12:12Australian Open oficijalna topka - topki za tenis - тенис

🎾Dunlop Australian Open🎾 3 топки! -Официјална топка на првиот грен...


360 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

19 мар 00:11Detski profesionalni reketi tenis Dunlop

Se prodavaat detski profesionalni reketi za tenis! Od 5 do 13 godini.


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

19 мар 00:10Novi i polovni teniski reketi! Reket za tenis Dunlop!

Detski, pocetnicki, rekreativni i profesionalni reketi Dunlop. Детск...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

19 мар 00:10Dunlop topki Dunlop Fort All court

Teniski topki Dunlop Fort All court -pakuvani po 3 vo kutija -cena: 3...


360 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

19 мар 00:10Prodavam set od palki za golf

Prodavam set od palki za golf Tour edge


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

06 мар 15:39Detski tenis reket

Detski teniski reket Head Maria Sharapova 23" vo odlicna sostojba!


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

02 мар 10:34Se prodavaat 3 reketi za tenis

Vo odlicna sostojba 1 HEAD 3500 2 slazenger 2500 3 WILSON 3500 Site ...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

03 ное 14:04Рекет за бадмингтон/ Reket za badmington

Се продава рекет за бадмингтон со футрола.


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

02 окт 12:36Reket Prince Bandit Pro Ti

Рекет Prince Bandit Pro Ti Купен од тенис шоп Koristen 1 sezona Go...


3.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Останато

14 сеп 22:40Патики за тенис

Патики за тенис,многу малку користени,оригинални со кутија и воопшто ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Чевли

16 апр 12:15Торба за тенис рекети

Се продава торба за 2 тениски рекети Babolat Nadal pure aero,многу м...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

24 јан 11:19Teniski reket mn maklu koristen

Se prodava dobro socuvsn teniski tenet Head grafite compact 660 cena ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

21 ное 14:21Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам