Подкатегорија:
                   
212 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DALJINSKO ZA KLIMA-SITE TIPOVI

PRODAVAM NOVO DALJINSKO UNIVERZALNO ZA SITE TIPOVI NA KLIMA UREDI.BUK...


599 МКД
или предлог цена
Вчера 09:53Pelet Peleti Пелет Пелети

Montepellet Состав : 100% буково дрво Енергетска моќ : >4.6 kWh/k...


380 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

16 авг 13:43Продавам термо печка АМГ, termo pecka AMG

Продавам термо печкa модел (AMG). 1. AMG термо печка 3.5kw. 2. На п...


1.500 МКД
или предлог цена
16 авг 02:55Panelna grealka 2.5 kw so potstolje

Продавам панелна греалка STIEBEL ELTRON CNS 200S 2.5Kw со потстолје с...


3.000 МКД
или предлог цена
15 авг 21:33Panelna grealka 2kw

Продавам панелна греалка STIEBEL ELTRON CNS 200S 2 Kw


2.000 МКД
или предлог цена
15 авг 21:33Ups Arc 700w za parno

Moze da se kupi so I bez akumulatori


3.300 МКД
или предлог цена
15 авг 16:41ROLLS KLIMA

Prodavam klima Rolls split sistem vo sipravna sostojba.


2.500 МКД
или предлог цена
15 авг 10:52Dzidana Pecka na struja

DIdana pecka na struja 1500 denari


1.500 МКД
или предлог цена
15 авг 09:09Kupuvam motor za klima Fonko 3.5

Kupuvam motor za klima Fonko 3.5 kw ispraven.tel-075-208-305


По Договор
или предлог цена
14 авг 12:39Котел/печка на пелети (Kotel/pecka na peleti) 25kW

Се продава скоро нов, се уште под гаранција котел на пелети Lydia од ...


76.000 МКД
или предлог цена
13 авг 12:10Kotel na pelet za parno

Se prodava kotel na pelet so garancija skoro nov koristen mesec dena ...


1.000 €
или предлог цена
12 авг 14:01Радијатори на струја - 1000 денари

Продавам два радијатори на струја, секој по 1000 денари.


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

11 авг 20:32Panelna grealka,, Airlec" 1500 den (1,5kw)

Prodavam koristena panelna grelka kvalitetna Airlec Francija, 1,5 kw ...


1.500 МКД
или предлог цена
10 авг 12:37Тајфун

Се продава тајфун (калорифер) не е исправен не сака да уклучи .


3.900 МКД
или предлог цена
10 авг 07:0224kw Kotel za parno greenje

Se prodava 24kw kotel za parno greenje, koristen edna sezona. So ...


300 €
или предлог цена
03 авг 21:51Panel grealki

Prodavam 2 panel grealki. Thermor 2500w Tesy 2000w Grealkite se is...


4.500 МКД
или предлог цена
03 авг 14:18Се Продава користен Клима Уред FILIA 5.5 KW

Клима уредот е во одлична состојба ладење и греење функционира беспре...


5.500 МКД
или предлог цена
01 авг 14:26Se prodavaat poveke raboti plinski boci grealki i dr.

Se prodavaat dve plinski boci ispravni edna 400 den dvete za 700 den....


1 €
или предлог цена
31 јул 11:55Termo pecka

Ispravna


3.000 МКД
или предлог цена
28 јул 20:30PRODAVAM TERMO PECKA 6 KA

Prodavam termo pecka 6ka tel za kontakt 078 314 962


2.000 МКД
или предлог цена
26 јул 10:07Radijator aluminiumski

Prodavam tri aluminiumski radijatori, visina 70cm: 1. So 30 rebra ...


130 €
или предлог цена
18 јул 10:02Klima servis i montaza

Vrsime servi na site vidovi razladni uredi i kompletno hemisko cisten...


30 €
или предлог цена
16 јул 10:08sporet na drva alfa plam

sporet na drva malce koristen


9.000 МКД
или предлог цена
15 јул 17:27Ruska sonda kotle vulkan 7 kw

Prodavam ruska podmornica kotle za parno od 5 do 7 kw do 70 kvadrati...


250 €
или предлог цена
12 јул 09:42radijatori

панелни радијатори 300x1200 ----- 2000den 600x800---------3000den ...


1 €
или предлог цена
08 јул 22:20Radijatori so kotel na struja

Se prodava kotel za parno 12kw so pumpa i ekspanzija i dva radijatora...


230 €
или предлог цена
04 јул 19:45Разладувач на воздух Fuego

Prodavam razladuvac na vozduh, vo odlicna sostojba, koristen dve letn...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

04 јул 03:54VENTILATORI ZA VODENA MAGLA

Ventilatori za vodena magla ceni od 65 do 135 parce evra povrzuvanj...


65 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

03 јул 06:55Plamenik Gorilnik Brener na nafta za kotel.

Germanski koristen tri sezoni,komplet so avtomatika i dovodni creva z...


210 €
или предлог цена
02 јул 18:30Montaza,demontaza,polnenje freon na site vidovi klima uredi

Prodazba na klima uredi od markata Standard, Inverter Vivax aeri V...


1.000 МКД
или предлог цена
01 јул 13:31prodavam sporet na drva

ALFAPLAM


9.000 МКД
или предлог цена
28 јун 17:15Klima fonko 3.5 split system rotry

Polovna vo odlicna sostojba izvadena od serviser za klimi so instalac...


150 €
или предлог цена
25 јун 12:58Cileri/Toplotni pumpi marka TADIRAN Чилери/Топлотни пумпи

Se prodavaat malku koristeni Cileri/Toplotni pumpi marka TADIRAN odli...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

20 јун 12:01termo pecka

termo pecka 5kw


3.000 МКД
или предлог цена
19 јун 10:49Држач за панел конвектор

Продавам метален држач за панел конвектор за греење, во супер состојб...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

12 јун 20:24Montaza servis i cistenje na klima uredi

Profesionalna montaza Hemisko cistenje na vasiot klima ured Servis...


1 €
или предлог цена
07 јун 23:19Panelki

Se prodavaat 2 panelki 3,5 i 2,5 Thermor. Koristeni 2 godini 077 91...


По Договор
или предлог цена
05 јун 12:33Чистење и сервис на секаков вид на КЛИМА УРЕДИ

-Чистење и сервис на секаков вид на клима уреди -исто така и монтажа...


20 €
или предлог цена
02 јун 17:30KLIMA UREDI SERVIS, MONTAZA, PRODAZBA

Vrsime montaza, demontaza, servis i prodazba na site klima uredi, ...


1 €
или предлог цена
01 јун 00:39Вентилатор

Вентилатор со прскалка на вода, користен ама сочуван


5.500 €
или предлог цена
30 мај 10:53Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам