144 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aprilia SR GT 200 2022 god. 070556363

Aprilia nova


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:00Промовирано

BMW K 1600 GTL 2022

Proizvodstvo 2022 Ful oprema Bez zameni


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:00Промовирано

Prodavam PIaggio x10 500 cc ABS/ERS

Skuterot e kako nov. Napraven servis Smeneti plocki Registeiran...


4.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.950 €
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 сеп 19:02Промовирано

Motor SYM 125 Jet

Prodavam skuter 125sym jet


1.030 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.100 €
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 18:32DUCATI MONSTER S2R 800CC 2005GODINA

DUCATI MONSTER S2R 800CC 2005 GODINA 32400km kupen vo DINAMIX *SERVIS...


4.650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 16:24HONDA INTEGRA S 750 2020G

HONDA INTEGRA S 750 KUPENA MAKPETROL NOV MOTOR POVEKE INFO 070 26...


9.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 14:26HAMACHI 50KA NOV MOTOR 4TAKTEN 2022GOD

Prodavam Hamachi nov motor 50ka 4 takten mnogu ekonomicen nov e kupen...


1.250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 14:25Aprilia SR GT 200 2022 god. 070556363

Aprilia nova


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:00BMW K 1600 GTL 2022

Proizvodstvo 2022 Ful oprema Bez zameni


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:00Prodavam Hamachi Tekken 250cc

Motorot e kako nov ,redovno servisiran,registriran do 04.2023, 4300km.


2.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:38Piaggio beverly cruiser 250i

Vo odlicna sostojba


3.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:29Ducati Panigale 899

Se prodava Ducati Panigale 899 registrirano so zelen karton, servisir...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:17Piaggio Vespa gts 250ie STAKLO!

Prodavam Piaggio Vespa Gts 250ie ✅Odlicna sostojba celina! ✅Servisi...


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 07:52Prodavam Coper extra sostojba

Prodavam coper zongsheng 125 cc zongsheng so 5 brzini poniklovan ...


990 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 20:25Oldtimer Oldtajmer motorcikl Terrot 125 ETD

Oldtajmer motor Francuski cetvorotakten 125ccm. marka TERROT 125 ETD ...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 18:01HONDA CBR 1000 RR

🏍🏍 HONDA CBR1000RR 🏍🏍 Motorot e mnogu socuvan i e vo odlicna sos...


4.900 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
5.900 €
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 17:37Kavasaki 750 ZPX

Исправен не регистриран со него иде уште еден мотор Кавасаки 750 удре...


1.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 10:41HONDA CB125F 2017

Одличен градски мотор со потрошувачка од 2.3 l/100km, сменето гуми, ѕ...


1.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.900 €
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 сеп 19:38Aprilija SR MAX 300

Prv sopstvenik redovno servisitlran i odrzuvan Socuvan maksimalno


3.990 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 сеп 19:17Prodavam PIaggio x10 500 cc ABS/ERS

Skuterot e kako nov. Napraven servis Smeneti plocki Registeiran...


4.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.950 €
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 сеп 19:02Se prodava motor Jawa Kalifornia 350

Се продава JAWA KALIFORNIA 350 . Има поминато 7000 км . Возена во Бер...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 сеп 18:55Suzuki gsx650f

Моторчето е во добра возна состојба, регистрирано и сервисирано до ју...


3.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 сеп 18:14Piaggio Beverly 400

Se prodava Piaggio Beverly 400 cc motorot ne e uvzeuvan. prva registr...


2.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

20 сеп 21:51Kawasaki Z1000

Prodavam kawasaki z1000 vo odlicna sostojba reg. Full servis, novi gu...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 сеп 21:01VESSPA PIAGIO 125 SM3

VESSPATA E VO ODLICNA SOSTOJBA


2.590 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 сеп 09:58Motorna sanka za sneg SKI DOO SUMMIT

Se prodava motorna sanka za sneg 2018 ta SKI DOO SUMMIT 850 SP SHOT S...


11.650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 сеп 09:57Hamachi Cruser 250

Vo odlicna sostojba, prakticno nov. novi gumi Bridgestone promeneto...


1.799 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.800 €
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

18 сеп 11:26PIAGGIO 350cc X10

Se prodava Piaggio 350cc x10 vo odlicna sostojba,Kupen od Dinamix Sk...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

18 сеп 11:23Se prodava skuterot 125 ku 1200 evra

Odlicno e motorceto socuvano


1.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

17 сеп 18:30SUZUKI GSXR 750cc

Za poveke info na 076274075 STOJANCE


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

17 сеп 07:35Prodavam Keeway Outlook 125

Продавам Keeway Otlook 125, купен во Македонија. Втор сопственик. Го...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

17 сеп 06:50Ducati Monster 821 2015god

Prodavam Ducati Minster 821 2015god vo top sostojba ! Cena 6800eur....


6.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

15 сеп 13:00Suzuki Intruder SL 800

Се продава SUZUKI Intruder SL 800 (Full Custom) Произведен 1996 во ...


4.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 сеп 12:51Kupuvam stari NSU,DKW,ZUNDAPP motorcikli

Kupuvam stari Zundapp,Nsu,Bmw,Horex Puch i dr. vo bilo kakva sostojba...


11.111 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

12 сеп 09:14Se prodava Yamaha Dragstar 650cc 2002 godina 4100e

Maksimalno zacuvan (custom made) paint brush. Prenos na kardan. Redov...


4.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

10 сеп 08:19Prodavam Aprilia 50cc

Se prodava aprilia 50cc 2021godina,so pominati 2000km,smenet dzek za ...


1.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

09 сеп 18:05HONDA CB650F

Prodavam Honda CB650F 2018g.servisiran registriran. Tel. Za kontakt ...


6.250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

09 сеп 17:57BMW S1000 RR

Se prodava motorcikl BMW S1000RR prv sopstvenik so mnogu dodatna opre...


25.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

06 сеп 11:55suzuki bugman executive 650

prodavam menuvam suzuki burgman executive vo besprekorna sostojba so ...


4.999 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

01 сеп 19:33PIAGGIO X8

PIAGGIO X8 200cc. Odlicno socuvan novi gumi ,kais,rolni,ulje i filtr...


1.299 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

31 авг 14:00PIAGGIO BEVERLY 350 SPORT TOURING 2018G

PRODAVAM PIAGGIO BEVERLY 350 SPORT TOURING 2018G, ABS, ASR, VIZIR, KU...


4.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

31 авг 11:08Piaggio X8 200

Се продава мотор 200 cc има поминато 29700км. Година 2005, не е регис...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

31 авг 09:08Се продава BMW мотор.

Увезен 2020 од Швајцарија, регистриран до април 2023,гуми дот 22г., н...


5.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 авг 15:40Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам