Аеродром
                   
97 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford transit connect termoking

Vo dobra sostojba termoking 2007 god Bez klima Cena fiksna 2600 evr...


2.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Денес 15:35MERCEDES SPRINTER 313 CDI

PRODAVAM MEECEDES SPRINTER 313 CDI GOD 2013 SEGA UVOZEN PLATENI SITE ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

21 сеп 13:39Fiat doblo

Se prodava fiat doblo 1.9 dizel 2008godina 240.000km Full oprema Spec...


6.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

20 сеп 09:35berlingo 2009g 16hdi so ladilnik-Top cena -2899e

proizveden 2008god kupen od avtonova 2009god ,motor 16hdi odlicen, sm...


2.799 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

20 сеп 08:48Prodavam ford tranzit

Prodavam ford tranzit 2006 god, termoking,,vo mnogu dobra sostojba,...


4.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

18 сеп 23:06Fiat Ducato 2.3 M-Jet LADILNIK

Fiat Ducato 2.3 M-Jet 2015 година Зафатнина 2.300 ccm Сила на мотор...


16.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

18 сеп 21:54Prodavam ili menuvam KIA PREGIO

KIA PREGIO Дизел, 98 година Прв сопственик, сочуванo, исправнo, рег...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

16 сеп 14:52PEUGEOT BOXER 2.2 DIESEL 2008 GODINA

Se prodava Peugeot Boxer 2.2 diesel 2008 godina Uvezeno od Holandi...


5.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.900 €
Аеродром / Скопје

Комбиња

14 сеп 18:18MERCEDES SPRINTER 313 CDI

Se prodava Sprinter XL 313 Model Godina 2008 registiran cela godina ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

14 сеп 10:22Slep sluzba shlep sluzba vlecna sluzba ATOM

Profesionalen transport na vozila niz cela Makedonija transport na os...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

11 сеп 14:54Limarija za Fiat Dukato

Limarija za Fiat Dukato i drugi delovi


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

10 сеп 22:10Bandasi za Iveko 16

Bandasi za Iveko 16


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

10 сеп 22:09Stranicna vrata za Peugeot Boxer, Fiat Dukato

Stranicna vrata za Peugeot Boxer, Fiat Dukato


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

10 сеп 22:08Peugeot Boxer 2.5 TDI

Peugeot Boxer 2.5 TDI 31.12.1999 god. na proizvodstvo Voziloto e vo...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

10 сеп 22:08Диференцијали за IVEKO

Диференцијали за IVEKO предна торзиона осовина и останати делови


8 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

10 сеп 22:07Osovini za Prikolka

Osovini za prikolka So 16" bandasi


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

10 сеп 22:07PEUGEOT Boxer

Peugeot Boxer TDI Broj na sedista 8 Godina 2000


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

10 сеп 22:06RENAULT MASTER

Tovarno vozilo Renault Master 2.5 120 dci 2007 godina, 4 potpolno nov...


4.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

07 сеп 16:28SHLEP SLUZBA VLECNA SLUZBA ATOM

Licencirana vlecba sluzba vrsi transport na vozila niz cela Makedonij...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

06 сеп 17:54Slep kamionce iveko 2006 god 2.3 dizel

Kamionceto e cela godina registrirano sega atestirano napravena nova ...


9.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

27 авг 07:51PEUGEOT BOXER 2013 2.2HDI ZA VULKANIZERSKI POTREBI

SE PRODAVA PEUGEOT BOXER 2013 SO OPREMA ZA VULKANIZERSKI POTREBI PR...


11.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

16 авг 16:07Motor vito 2.3 d odlicen

Moze komplet so menjac i drugo se registrirano pali vozi


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

10 авг 07:33Vito 2.3 d 96 termoking prva boja

Odlicna sostojba se prodava hitno ekstra cena na lice mesto voziloto ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

10 авг 07:30Motor za Peugeot Boxer - Citroen Jumper

Motor za Peugeot Boxer - Citroen Jumper 2.5 Turbo TDI 8 Ventilski


15 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

05 авг 23:53Лимарија за Turbo Daly и IVEKO Rival

Лимарија за Turbo Daly и IVEKO Rival и останати делови


8 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

05 авг 23:52Kabina za Iveko

Kabina za Iveko


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

05 авг 23:49PEUGEOT BOXER 2.8 HDI

PEUGEOT BOXER 2.8hdi 2002 god kombeto e vo odlicna sostojba ...


3.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

26 јул 21:06Mercedes Vito Diesel

Kombeto e 1998 godina vo perfektna sostojba. TELEFON ZA KONTAKT TOME...


2.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

19 јул 15:40Mtor za vito 2.3

Kompleten vo ispravna sostojba moze da se proba


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

19 јул 10:55Patnicki kombinja 8+1

Mercedes Vito 2.3 td plavo Full oprema Registracija cela god Redov...


11 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

18 јул 11:15Iveco Daily 2.8 TIP 65

Se prodava Iveco Daily so motor 2.8 naj dobriot na Iveco So maksimal...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

12 јул 09:02Prodavam menuvac Iveko Deli 35.13 so 6 brzini

voedno prodavam i menuvaci za dukato, pezo bokser i drugi delovi


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

04 јул 21:51Branici za Iveko Turbo Daly; Peugeot Boxer i Fiat Ducato

Branici za Iveko Turbo Daly; Peugeot Boxer i Fiat Ducato i plasticen ...


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

21 мај 20:37Mercedes Vito 110

Mercedes Vito 2.3 td 110 Full oprema Registracija cela godina O...


3.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

19 мај 14:03Peugeot Boxer 2009 2.2 HDI

Peugeot Boxer 2009 2.2 HDI Маса на празно возило: 1885кг. Носивост:...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

08 мај 13:33WW Transporter 2.5 TDI Transportno kombe

WWTransporter 2.5 TDI Godina na proizvod. .2007 So termoking.Pomina...


7.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

03 мај 11:43Vito 2.3 dizel za delovi motor pali vozi

Motor ispraven menjac ispraven


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

13 апр 11:58MERCEDES SPRINTER 313 CDI MOZE ZAMENA

MERCEDES SPRINTER 313 CDI GOD 2007 REGISTIRANO SERVISIRANO KOMPLE...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

16 мар 16:29Iznamuvanje kombe za ulicna prodazba

Se iznajmuva kombe za ulicna prodazba sezona za rabota vo Skopje za o...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

10 мар 22:50Prodavam : Krafter 2010 god 8500 € Fijat Dukato 2008 god 5

Prodavam : Krafter 2010 god 8500 € Fijat Dukato 2008 god 5500 € ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

12 фев 13:00Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам