Подкатегорија:
                   
218 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pelet Peleti Пелет Пелети

Montepellet Состав : 100% буково дрво Енергетска моќ : >4.6 kWh/k...


360 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

Денес 13:00Klimt favorit

Prodavam klima favorit cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:54  НОВ ОГЛАС

VENTILATORI ZA VODENA MAGLA

Ventilatori za vodena magla ceni od 65 do 135 parce evra povrzuvanj...


65 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Денес 06:55Plamenik Gorilnik Brener na nafta za kotel.

Germanski koristen tri sezoni,komplet so avtomatika i dovodni creva z...


210 €
или предлог цена
Вчера 18:30PRODAVAM TERMO PECKA 6 KA

Prodavam termo pecka 6ka tel za kontakt 078 314 962


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:35Разладувач на воздух Fuego

Prodavam razladuvac na vozduh, vo odlicna sostojba, koristen dve letn...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Вчера 03:28Montaza,demontaza,polnenje freon na site vidovi klima uredi

Prodazba na klima uredi od markata Standard, Inverter Vivax aeri V...


1.000 МКД
или предлог цена
01 јул 13:31Briket Briketi Брикет Брикети

EKO BRIKET Состав : 100% буково дрво Енергетска моќ : >5.0 kWh/kg...


133 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

01 јул 11:04Ruska sonda kotle vulkan 7 kw

Prodavam ruska podmornica kotle za parno od 5 do 7 kw do 70 kvadrati...


250 €
или предлог цена
01 јул 10:34Котел/печка на пелети (Kotel/pecka na peleti) 25kW

Се продава скоро нов, се уште под гаранција котел на пелети Lydia од ...


76.000 МКД
или предлог цена
30 јун 16:28Midea Fonko 2 klimi

Klimite se vo bezprekorna sostojba,se fikcionira na niv. Ednata e 3.5...


12.000 МКД
или предлог цена
30 јун 14:34Продавам 2 алуминиумски Algreta радијатори

Радијаторите се во исправна состојба, едниот со 14 а другиот со 13 ре...


250 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 МКД
29 јун 13:47Panelna grealka 2.5 kw so potstolje

Продавам панелна греалка STIEBEL ELTRON CNS 200S 2.5Kw со потстолје с...


3.000 МКД
или предлог цена
28 јун 23:13Panelna grealka 2kw

Продавам панелна греалка STIEBEL ELTRON CNS 200S 2 Kw


2.000 МКД
или предлог цена
28 јун 23:11prodavam sporet na drva

ALFAPLAM


9.000 МКД
или предлог цена
28 јун 17:15Radijator aluminiumski

Prodavam tri aluminiumski radijatori, visina 70cm: 1. So 30 rebra ...


138 €
или предлог цена
27 јун 11:09Касетни клими

Се продава касетна клима 3/1(2x3.5kw и 1x2.5kw во една единица)скоро ...


По Договор
или предлог цена
26 јун 21:41Радијатори на струја - 1000 денари

Продавам два радијатори на струја, секој по 1000 денари.


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

26 јун 15:39Ups Arc 700w za parno

Moze da se kupi so I bez akumulatori


3.300 МКД
или предлог цена
25 јун 21:55Klima fonko 3.5 split system rotry

Polovna vo odlicna sostojba izvadena od serviser za klimi so instalac...


150 €
или предлог цена
25 јун 12:58Kotel na pelet za parno

Se prodava kotel na pelet so garancija skoro nov koristen mesec dena ...


1.000 €
или предлог цена
21 јун 06:54Cileri/Toplotni pumpi marka TADIRAN Чилери/Топлотни пумпи

Se prodavaat malku koristeni Cileri/Toplotni pumpi marka TADIRAN odli...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

20 јун 12:01termo pecka

termo pecka 5kw


3.000 МКД
или предлог цена
19 јун 10:49klima

se prodava klima unionaire, vo ekstra sostojba mnogu malku koristena ...


33.000 €
или предлог цена
18 јун 20:33Држач за панел конвектор

Продавам метален држач за панел конвектор за греење, во супер состојб...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

12 јун 20:24radijatori

панелни радијатори 300x1200 ----- 2000den 600x1000 ------3500den ...


1 €
или предлог цена
12 јун 11:51Termopecka Cer 6kw

Prodavam termopecka Cer 6kw socuvana


2.400 МКД
или предлог цена
10 јун 12:04Продавам термо печка АМГ, termo pecka AMG

Продавам термо печкa модел (AMG). 1. AMG термо печка 3.5kw. 2. На п...


1.500 МКД
или предлог цена
09 јун 22:25DALJINSKO ZA KLIMA-SITE TIPOVI

PRODAVAM NOVO DALJINSKO UNIVERZALNO ZA SITE TIPOVI NA KLIMA UREDI.BUK...


599 МКД
или предлог цена
09 јун 09:40Montaza servis i cistenje na klima uredi

Profesionalna montaza Hemisko cistenje na vasiot klima ured Servis...


1 €
или предлог цена
07 јун 23:19Panelki

Se prodavaat 2 panelki 3,5 i 2,5 Thermor. Koristeni 2 godini 077 91...


По Договор
или предлог цена
05 јун 12:33Чистење и сервис на секаков вид на КЛИМА УРЕДИ

-Чистење и сервис на секаков вид на клима уреди -исто така и монтажа...


20 €
или предлог цена
02 јун 17:30KLIMA UREDI SERVIS, MONTAZA, PRODAZBA

Vrsime montaza, demontaza, servis i prodazba na site klima uredi, ...


1 €
или предлог цена
01 јун 00:39Radijatori so kotel na struja

Se prodava kotel za parno 12kw so pumpa i ekspanzija i dva radijatora...


230 €
или предлог цена
30 мај 23:03Вентилатор

Вентилатор со прскалка на вода, користен ама сочуван


5.500 €
или предлог цена
30 мај 10:53Termo pecka

Ispravna


3.000 МКД
или предлог цена
28 мај 11:30Продавам термо печки

3 термо печки од 3KW; 4KW; и 6KW по цена од 2.000, 4.000 и 6.000 дена...


1 МКД
или предлог цена
27 мај 10:00klima servis

Vrsime servis montaza i demontaza na site vidovi klimi i razladni ure...


10 €
или предлог цена
26 мај 09:08TERMOPECKA CER 4.5KW

Prodavam termopecka CER 4.5kw


2.500 МКД
или предлог цена
23 мај 19:01термо печка

печката е во скопје-н.драчево и сами ја одзидувате и ја подигате. про...


2.500 МКД
или предлог цена
23 мај 14:50Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам