Маврово и Ростуша
                           
118 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava plac vo Mavrovo 421 m2

Se prodavaat dva placa vo Mavrovo eden do drug, na poseben imoten lis...


35.785 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

Se prodava plac vo Mavrovo 421 m2

Se prodavaat dva placa vo Mavrovo eden do drug, na poseben imoten lis...


35.785 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 13:00SE IZDAVA STAN VO MAVROVO

Se izdava apartman 35 m2 vo stanben kompleks Mavrovo, na 150m do ski ...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Соби

Денес 12:57SE IZDAVA STAN VO MAVROVO

Se izdava apartman 35 m2 vo stanben kompleks Mavrovo, na 150m do ski ...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

Денес 12:57Mavrovo Square Villas & Apartment

Се издава луксузен апартман во Маврово. Апартманот е целосно опр...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 22:09Mavrovo Square Villas & Apartment

Се издава луксузна вила во Маврово. Вилата поседува : - Голема ...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 22:09Вила во Маврово со прекрасен поглед кон езерото

За Нова година е веќе изнајмена! Се изнајмува вила во Маврово во м...


75 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 19:42Apartmani Invictus vo Mavrovo residence

Se iznajmuva nov apartman so najdobra lokacija vo Mavrovo.Apartmanot ...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

Вчера 17:12Apartman Mavrovo /Апартман Маврово

Se iznajmuva nov apartman 36m2 vo Stanben kompleks Mavrovo( 5ti kat i...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

Вчера 17:12SE IZDAVA STAN VO MAVROVO

Se izdava apartman 35 m2 vo stanben kompleks Mavrovo, na 150m do ski ...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 16:37Vikendica vo Mavrovo!

Se izdava vikendica vo Mavrovo. Vikendciata se naogja na ekstra loka...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 15:13Mavrovo vila Kira

Vo srceto na mavrovo se naoga potpolno nova , moderna vila so odlicen...


150 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

Вчера 13:25Апартман во Маврово

Се издава апартман со површина од 33м2, со капацитет за сместување н...


1 МКД
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

Вчера 08:21Plac za vikendici

Se prodava parcela vo mavrovo kp. 1387/16, 993 m2 ekstra lokacia i ...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

27 јан 23:15Mavrovo Square Villas & Apartment

Се издава луксузна вила во Маврово. Вилата поседува : - Голема дн...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

26 јан 12:48Издавам апартман со тераса во Маврово

Од понеделник до петок 4 ноќевања (едно гратис). Издавам апартман ...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

26 јан 07:47Apartmani Mavrovo

Se izdavaat 2 luksuzno uredeni apartmani vo Mavrovo so prekrasen pogl...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

26 јан 01:14Sprat od Kuka vo Mavrovo

во Маврово, во непосредна близина на Црквата св. Никола (потопена во ...


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
Маврово и Ростуша / Гостивар

Соби

25 јан 18:34НОВ СТАН ВО МАВРОВО - 57м2 + 23м2 ДВОР

Продажба на стан на атрактивна локација во Маврово во новиот ексклузи...


1.250 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

25 јан 16:58Se prodava vikendiva vo Mavrovo

Се продава викендица (лепенка) во Маврово, на 1км од браната. Површи...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

25 јан 14:03Stan od 33m2 vo Mavrovo so prekrasen pogled kon ezeroto

Se prodava stan vo Mavrovo so prekrasen pogled kon ezero. Stanot i...


57.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

25 јан 12:02Продавам вила

Продавам вила и голема дворна површина на 500 метри до жичарницата. ...


76.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

24 јан 20:07Plac na atraktivna lokacija

Se prodava plac/niva od 6000 m2 na glaven pat Gostivar-Ohrid, vo bliz...


28.500 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

24 јан 19:04Se iznajmuva vikendica vo Mavrovo so pogled kon ezero!!!

-Da uživame vo ČISTIOT PLANINSKI VOZDUH !!! Se iznajmuva vikendica v...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

24 јан 18:17Apartman vo Leunovo

Izdavam namesten apartman vo Leunovo - Mavrovo vo tekot na celata god...


65 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

23 јан 20:29Vila Poposki Mavrovo

Se izdava vikndica vo mavrovo komplet opremena so kujna, dneven prost...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

23 јан 13:07Villa Lux 2 Mavrovo

Se iznajmuva luksuzna vila vo Mavrovo so 4 sobi ,2 banji, dnevna so ...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

23 јан 10:39Викендичка Маврово

Оваа викендичка се наоѓа во маврови анови на околу 8 километри од ски...


60 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

23 јан 10:01Izdavam kukja vo Mavrovo

Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 07528...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

22 јан 17:33Vikendica vo Mavrovo

Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 075282541 Se izdava vikendi...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

22 јан 17:33Vikend kukja vo Mavrovo

Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 07528...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

22 јан 17:32Се издава Вила во Маврово

Вила нов објект со убав поглед на планината Бистра ⛰️🎿 Само за фа...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

21 јан 22:59vila EmJa

izdavam apartmani vo mavrovo kompletno novi za dolg i kratok prestoj ...


20 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

20 јан 15:14Mavrovo apartments rent se izdava stan

Se izdava apartman 35 m2 vo stanben kompleks Mavrovo, na 150m do ski ...


1 МКД
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

20 јан 06:12Mavrovo vila

Prodazba,Iznajmuvanje mozna i zamena za stan. Vkupna povrsina 117 so ...


1 МКД
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

17 јан 10:43Se izdava apartman do ski centar

Se izdava stan vednas do ski centarot kompletno namesten lice za kont...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

12 јан 19:30SE IZDAVA VIKENDICA VO NIKIFOROVO MAVROVO

SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMENA VIKENDICA ZA CELATA SEZONA, VO BLIZINA N...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

10 јан 12:52SE PRODAVA VILA VO MAVROVO NA 8MIN PESKI OD SKI TERENI

Vilata e so povsina od 150m2 i plac od 380m2. Raspolaga so prostran d...


200.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

09 јан 10:27Vila vo Mavrovo “Vila Victory"

Се издава луксузна вила во Марово. Вилата поседува : - 3 посебни ...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

08 јан 17:34Vikendica mavrovo

Se iznajmuva vikendica vo mavrovo tel. 078467999


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

05 јан 10:02Vikendica vo mavrovo

Se izdava vikendica vo mavrovo vesna 078-467-999....


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

05 јан 10:02Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам