Маврово и Ростуша
                           
103 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Издавам апартман со тераса во Маврово

Издавам апартман со тераса во Станбениот комплекс во Маврово, кој се...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

Денес 17:07Mavrovo apartments rent se izdava stan

Se izdava apartman 35 m2 vo stanben kompleks Mavrovo, na 150m do ski ...


1 МКД
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

Денес 16:18Mavrovo vila Kira

Vo srceto na mavrovo se naoga potpolno nova , moderna vila so odlicen...


150 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

Денес 12:46Plac za vikendici

Se prodava parcela vo mavrovo kp. 1387/16, 993 m2 ekstra lokacia i ...


123 МКД
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 09:20SE IZDAVA STAN VO MAVROVO

Se izdava apartman 35 m2 vo stanben kompleks Mavrovo, na 150m do ski ...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 18:38Lux apartman vo Mavrovo.

Се издава луксузен апартман во Маврово. Апартманот е целосно опрем...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 16:19Вила во Маврово

Се издава луксузна вила во Маврово. Целосна реновирана и наместена...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 16:19Apartmani Mavrovo

Se izdavaat 2 luksuzno uredeni apartmani vo Mavrovo so prekrasen pogl...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

23 сеп 00:20apartman vo mavrovo

Se prodava apartman vo mavrovo vo noviot resort. Se naoga na prizem...


75.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

22 сеп 21:03Vikendica vo Mavrovo

Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 075282541 Se izdava vikendi...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

22 сеп 20:45Vikend kukja vo Mavrovo

Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 07528...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

22 сеп 20:45Izdavam kukja vo Mavrovo

Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 07528...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

22 сеп 20:45Викендичка Маврово

Оваа викендичка се наоѓа во маврови анови на околу 8 километри од ски...


60 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

22 сеп 19:42Се продава/Изнајмува викендица во Маврови Анови

Се продава/изнајмува викенд куќа во населба Маврови Анови. Вилата е к...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

20 сеп 21:11Plac vo selo Leunovo, Mavrovo

Prodavam gradezno zemjiste vo selo Leunovo, Mavrovo, so cista dokumen...


70 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

20 сеп 18:26Се продава парцела во близина на нас. Маврови Анови

Се продава атрактивна парцела со вкупна површина од 2479 m2 во близин...


1 МКД
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

19 сеп 16:49Plac za vikendici

placot e vo gradezen reon , moze da se izvadi grazedna dozvola ...


65 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

19 сеп 14:24SE IZDAVA STAN VO MAVROVO

Se izdava apartman 35 m2 vo stanben kompleks Mavrovo, na 150m do ski ...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

18 сеп 16:55Апартман во Маврово

Се издава апартман со површина од 33м2, со капацитет за сместување н...


1 МКД
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

17 сеп 17:17Vila Poposki Mavrovo

Se izdava vikndica vo mavrovo komplet opremena so kujna, dneven prost...


100 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

16 сеп 22:24SE IZDAVA STAN VO MAVROVO

Se izdava apartman 35 m2 vo stanben kompleks Mavrovo, na 150m do ski ...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Соби

16 сеп 08:40Mavrovo vila

Prodazba,Iznajmuvanje mozna i zamena za stan. Vkupna povrsina 117 so ...


1 МКД
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

15 сеп 19:23Се издава Вила во Маврово

🇲🇰 Викенд 8-ми СЕПТЕМВРИ – Попуст за 3 или повеќе ноќeвања! 🇲🇰 ...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

15 сеп 13:00Плац или куќа во Битуше

Се бара за купување куќа, решена куќа или плац во градежен реон со ...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

13 сеп 10:15Plac na atraktivna lokacija

Se prodava plac/niva od 6000 m2 na glaven pat Gostivar-Ohrid, vo bliz...


28.500 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

11 сеп 23:46Vila vo Mavrovo.

Се издава луксузна вила во Маврово. Целосна реновирана и наместена...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

11 сеп 15:59Se prodava stan u Mavrovo Ski Centar

Se prodava stan eden komplet 105m2 ili Dva so 47m2 i 58m2


12 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

05 сеп 18:30ПЛАЦ ВО МАВРОВО

Се продава плац во Маврово од 1692 м2. Се наоѓа во градежен реон и п...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

01 сеп 14:51Apartman vo Leunovo

Izdavam namesten apartman vo Leunovo - Mavrovo vo tekot na celata god...


40 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

30 авг 11:54атрактивна викенд-куќа во Маврово,со поглед кон езерото

паркинг 149.999€ викендица Маврово станбена површина: 121м2 кат...


149.999 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

25 авг 11:49Vikendica vo mavrovo

Se izdava vikendica vo mavrovo vesna 078-467-999....


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

18 авг 07:20Vikendica mavrovo

Se iznajmuvam vikendica vo mavrovo tel. 078467999


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

18 авг 07:20Se izdava kuka vo Mavrovo

Kuka na prekrasna lokacija,so sopstven parking.Prizemjeto raspolaga s...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

17 авг 15:13Se prodavaat placevi vo Mavrovo (500-600m2) Маврово плацеви

Се продаваат три плаца во Маврово со површини од : 511м2, 557м2 и 625...


85 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

17 авг 12:40Плац во Маврово

Плацот се наоѓа покрај патот од горната страна, има одлична позиција ...


100.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

12 авг 14:43Се купува куќа или плац во Битуше

Се бара за купување куќа или плац во градежен реон со регуларни докум...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

12 авг 11:51Apartman Mavrovo /Апартман Маврово

Se iznajmuva nov apartman 36m2 vo Stanben kompleks Mavrovo( 5ti kat i...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

12 авг 05:52Sprat od Kuka vo Mavrovo

Се Издава спрат од Кука во Маврово, во непосредна близина на Црквата ...


800 МКД
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Соби

31 јул 15:17Se prodava Plac vo s. Mavrovo

Se prodava preubav plac vo idilicnoto Mavrovo so preubav pogled prema...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

31 јул 14:12vila DA TONI

Se izdava vikendica vo Mavrovo so odlicen pogled Vikendicata e na gl...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

21 јул 13:17Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам