4371 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiesta 1.4 TDCI - 2007

Se prodava Ford Fiesta 1.4 TDCI dizel motor, proizvedena 2007ma godin...


3.390 €
или предлог цена
30 јун 12:20Промовирано

Bmw e90 320d Ful oprema

Servis napraven elektrika na stakla elektrika na retrovizori sezori z...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.700 €
01 јул 18:43Промовирано

Ford Transit patnicko 8 +1 2010 klima webasto

Se prodava Ford Transit 2.2 6 brzini 8+1 patnicko 2010 godina oprema...


По Договор
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 11:49Промовирано

Renault Megane

Renault Megane so motor 1.9 dci Od oprema poseduva: - 4 vozdushni...


1.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 €
Денес 18:02PEUGEOT 207 CC 1.6 2008 GODINA KABRIO

"Peugeot 207 cc 1.6 benzin " --120ks 194.000km --krovot funkcionira...


3 €
или предлог цена
- 73 % Попуст
11 €
Денес 17:49Seat leon 1.9 77KW ODLICEN

*SEAT LEON 1.9TDI 77KW 105PS *KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA *ENTERI...


4 €
или предлог цена
Денес 17:49Honda cb1000rr 2008godina

Na mk tabli reg servisiran Bez zamena samo kes Povejke inf na 0753...


5.550 €
или предлог цена
Денес 17:46Suzuki TL1000S

Info na telefon.....bez vlog pali vozi Moze zamena za skuter od 250/...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:32Усисна грана форд

Продавам Усисна грана за форд фокус 1.6 tdci 80kw 2006г.


3 €
или предлог цена
Денес 17:31  НОВ ОГЛАС

BANDAZI 235/40/18 m+s 185/65/15 zimski

BANDAZI 235/40/18 m+s 185/65/15 zimski


1 €
или предлог цена
Велес

Останато

Денес 17:26Deferencial deferencijal volvo euro 5 mega 2007

Deferencial deferencijal volvo euro 5 mega 2007 078289948 0785757...


1.500 €
или предлог цена
Велес

Камиони

Денес 17:16CITROEN XSARA PICASSO 1.6HDI 80KW/110KS 2005GOD

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI 80KW/110KS REGISTRIRAN DO 15.04.2023 VO...


2.350 €
или предлог цена
Денес 17:07ALU BANDASI 18KI SO NOVI M+S GUMI

Se prodavaat alu bandasi 18ki so 4 skroz novi gumi TIGAR M+S proizved...


Денес 17:07  НОВ ОГЛАС

Audi a3

Audi a3. 2.0 dizel 175hp napraven servis pred 4000km klima folii so a...


4.600 €
или предлог цена
Денес 16:21Radija za vo kola

Nova pratka radija za vo kola ispravni so garancija 1000 1500 2000


Денес 16:18Bandasi Vw 5x100 16 so dobri gumi zimski Sava

Aluminski bandasi za vw 5x100 so zimski gumi sava 16 ki Pasuvaat au...


Денес 16:14Golf 4 Tdi 101ks Kompresor za Klima Alternator Pumpa Volan

Za Golf 4 Beetle Ibiza Leon Pd Motor Menjac 74 kw Varijabilen Zamaec...


100 €
или предлог цена
Денес 16:14NOVI 17'' 5X120 AC SCHNITZER

AC SCHNITZER 17'' | 570€ (35 055ден) МОДЕЛ: AC2047 ДИМЕНЗИИ: 17'' 5X...


570 €
или предлог цена
Денес 16:11Se prodava Toyota 1.5t Plin

Se prodava Toyota 1.5t Plin 1997god Levo-Desno


Денес 15:52SE PRODAVA BMW E60 525D

Kolata e vo odlicna sostojba Proverka kade sakate Novi 4 gumi Atest s...


4.800 €
или предлог цена
Денес 15:49AUDI A6

AUDI 6 2 7 TDI RACEN MENJAC REGISTRIRANO SERVISIRANO FULL OPREMA SE F...


5.500 €
или предлог цена
Денес 15:46Peugeot 406 benzin Vo delovi

Info 078221962


78.221.962 €
или предлог цена
Денес 15:39Viljuskar POBEDA so Motor IMT 539

Viluskarot e so odlicen motor od imt 539 so dobra hidrulika napomena ...


1.999 €
или предлог цена
Денес 15:39ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме Е...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:36Aluminski bandazi 5x112 Mercedes Audi Vw 16 ki

Aluminski Bandazi 16 ki 5x112 od E klasa w211 so gumi komplet zadni B...


Денес 15:33CAPTUR - NEUVEZEN - SO 50.000 KM

NEUVEZEN, kupen vo Renault Automotiv Skopje. So 50.000 km pominati. ...


10 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.500 €
Денес 15:21Delovi za ford fiesta 2004 godina

Se prodavaat delovi za ford fiesta 2002 do 2008 godina 1.25 .


12 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
123 €
Денес 15:05Peugeot 206 2.0 hdi 2001 god.na delovi

Delovi za pezo 206 2.0hdi


1 €
или предлог цена
Денес 15:05Delovi za opel astra G 2.0 dti

2000 godina 74 kw


111 МКД
или предлог цена
Денес 15:05Delovi za mercedes a140 1998god benzin

Delovi


123 €
или предлог цена
Денес 15:05Golf 3

Golf3 Registiran Servisiran Novi gumi Obicen dizel 1.9 Garaziran bez...


1.550 €
или предлог цена
Денес 14:49ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме Е...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:29SEAT CORDOBA

SEAT CORDOBA BENZIN PLIN DIZNA SISTEM SO ATES VO SOBRAKAJNA PALI VOZI...


680 €
или предлог цена
Денес 14:26Alfa Romeo 147 1.9 JTD

Kolata e vo odlicna sostojba Full oprema: Klima, koza, navigacija, t...


2.250 €
или предлог цена
Денес 14:08ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме б...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:49AUDI Q5 QUATTRO 2.0 170 Hp

🔴 Audi Q5; 2.0 TDI; 170 Hp (125 Kw); QUATTRO - регистрирано до мај ...


13.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
13.500 €
Денес 13:39Bandasi za Toyota Rav4 so gumi 225.65.17

Se prodavaat aluminiumski bandashi original za Toyota Rav4 kupeni od ...


Денес 13:33Mercedes C200 Blueefficiency Avangard

Se prodava Mercedes C200 blueefficiency, 2010 vo knishka prva reg 201...


9.900 €
или предлог цена
Денес 13:33PASSAT B5 1.9 TDI 131KS KLIMATRONIK

PASSAT B5 1.9 TDI 131KS ✅Registriran do 1 April 2023 ✅Klimatron...


3.000 €
или предлог цена
Денес 13:33  НОВ ОГЛАС

Honda Civic

Prodazba na polovni delovi za Honda Civic Acord 2.2 1.8....


По Договор
или предлог цена
Денес 13:27Opel corsa 14'16v /075 813 672 * 075 885 548

Kola pali vozi i Klimatronik bez zameni tip top cena 800e


800 €
или предлог цена
Денес 13:24Skuter 2t 50cc /075 813 672 * 075 885 548

Pali vozi tip top cena 230e so dokumemri bez prevod


230 €
или предлог цена
Денес 13:24GOLF 7 1.6 TDI

Golf 7 1.6 tdi 105ks (bluemotion) 2013 god -Klima -El. na site stak...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:17Страна 1 од 110

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам