Скопје Центар
                   
2657 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава седмосед во одчилна состојба

Седмосесот е во одлична состојба за повеќе информации контактирајте. ...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

13 сеп 13:37Промовирано

Паркетари Parket Don

Монтажа на секаков вид дрвен под паркет,таркет,ламинат. Стругање лак...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

Денес 13:00Промовирано

GRADINA RASTENIJA

UKRASNI I ZIMZELENI DRVCA FOTINIJA ELWODI CEMPRESI KATALPI TUJA SMARA...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 20:52Продавам плакар

Продавам двокрилен плакар, цена по договор. 078 272 624


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

Денес 19:35Продавам врати

Продавам врати, цена по договор. 078 272 624


По Договор
или предлог цена
Денес 19:35Продавам трпезариска маса со столици

Продавам трпезариска маса со 6 столици, цена по договор. 078 272 624


По Договор
или предлог цена
Денес 19:35Продавам тв комода

Продавам тв комода, цена по договор. 078 272 624 Никола


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 19:35Продавам гусани радијатори

Продавам гусани радијатори со термостатски вентили од по 11,12,14,15и...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

Денес 19:35Продавам машина за садови

Продавам исправна машина за садови. Цена по договор. Број за контакт ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

Денес 19:34RENOVIRAJ EFTINO

КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАЊЕ -Плочки -Молерај -Вода -Струја -Ламинат Јав...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 19:19RENOVIRANJE

KOMPLETNO RENOVIRANJE, RENOVIRAJ EFTINO -plocki -molerisuvanje -str...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

Денес 19:19Trpezariski set

Masa so dimenzii 135/80 od kaleno staklo,debelina12mm, so rosvajni no...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:32POSTENSKI SANDACINA NASE PROIZVOSTVO

PROIZVEDUVAME I PRODAVAME POSTENSKI SANDACINA ZA STAMBENI ZGRADI PO ...


750 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

Денес 16:03STOLICI

Prodavam 6 stolici kupeni od Jugoeksport.Stolicite se mnogu kvalitetn...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Маси/столици

Денес 15:22Kosenje so trimer / косење со тример

Kosenje so trimer brzo efikasno i povolno...doagjame na povik T...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Денес 14:45Се продава печка на пелети

Се продава печка на пелети. Цена по договор. Повеќе информации слобо...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Паркетари Parket Don

Монтажа на секаков вид дрвен под паркет,таркет,ламинат. Стругање лак...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

Денес 13:00Нова кујна

Итно продавам неискористена кујна 2 м должина со пулт, висечки елемен...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Денес 13:00Kancelariski mebel

Se prodavaat tri skafcinja i fiokar, pogodni za koristenje i vo kance...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 13:00Tuli cugli cigla

Se prodavaat cigli tuli polni, stari 3000 parchinja na raspolaganje


9 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Денес 12:40Se prodava blindor vrata sigurnosna vrata

Se prodava blindor vrata koristena 1 godina vo odlicna sostojba dime...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:21  НОВ ОГЛАС

ANTIBAKTERISKO CISTENJE NA KLIMA,POLNENJE FREON

Полнење со сите видови на фреон: R32, R410a, R22, R407.. Лош мир...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Денес 12:08Klimi

Accent Air Solution ви нуди: -Комплетен Сервис за вашите клима уреди...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Денес 12:07Garnitura Sedmosed

Se prodava sedmosed Boja: krem dushek so cena koza Se spojuva i se ...


11.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 12:03Prodavam eftino 2 koristeni kreveti/sofi na spustanje

Prodavam dve koristeni sofi na spustanje (trosedi), udobni i za seden...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 11:42Kupovi i saksii

Izrabotka na kupovi,saksii,zardinjeri i drugi primeneti i dekorativni...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Украси

Денес 11:42BONSAI sadovi . saksii. BONSAI

Visoko kvalitetni sadovi za Bonsai drvca Vaznosta na sadot za bonsai...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Денес 11:41Fiokarcinja.Plakarce so fioki

super socuvani 2 kom


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 11:38  НОВ ОГЛАС

Detsko krevetce so dusek

super socuvano 60 x 120 dusekot e nekolku meseci


850 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 11:34  НОВ ОГЛАС

Hortikulturno ureduvanje na dvorovi

Formiranje trevnik,alpiniumi,fontani,dekoracii od ukrasen kamen,siste...


478 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 10:56Ureduvanje na dvorovi

Hortikultirno ureduvanje na dvorovi,izrabotka na trevnici,fontani,alp...


2.323 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 10:56ZIMZELENI GRADINA

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . ELWODI TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 10:54BONSAI TREE

BONSAI TREE PREMIUM QUALITY . . . JAPONSKI BONSAI ORGANSKI SEMINJ...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 10:53Се продава IKEA POANG

Се продава фотеља IKEA POANG.


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 10:39  НОВ ОГЛАС

Се продава диспензер за вода

Се продава нов диспензер за вода, со вградено фрижидерче.


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:30  НОВ ОГЛАС

ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ФИРМА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ ОД АВГУСТ 2019г ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ МОДЕ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 10:02КРЕВЕТИ НА СПРАТ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ КУПУВАТЕ ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛО ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 10:02ZASTITA OD GULABI I DRUGI PTICI

ZASTITA OD GOLUBI I DRUGI PTICI.KARGO DOSTAVA VO CELA MAKEDONIJA.


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 09:57Stolici / stolovi NOVI

NOVI kvalitetni stolici


2.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 09:53Stolici / stolovi NOVI

NOVI kvalitetni stolici, cena 1650 denari stolica


1.650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 09:53Prodavam dva prozori 223×80

Prodavam dva prozori 223×80 I plus staklo odelno samo treba da se nap...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:50Krevet / krevetce (NOVI)

NOVI, -Dvospratni (200 x 90 cm) so dva novi duseka cena komplet 220...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 09:50Страна 1 од 67

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам