Подкатегорија:
                   
636 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mining rig 6 x SAPPHIRE RX 5700XT

Prodavam Mining rig 6 x SAPPHIRE RX 5700XT, kotisten edna godina. Cen...


2.500 €
или предлог цена
Денес 20:53NAPOJUVANJE 650W GOLD NOVO!

PSU 650W White Shark General 80Plus Gold Full Modular Format: ATX Pow...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 20:47SAMSUNG SSD M.2 500GB NOVO

Samsung SSD M.2 970EVO Plus 500Gb


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:47Se prodava komplet CPU,RAM i Maticna

Intel core 2 Duo E7400 @2.80GHz 4gb ram 1333MHz


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:27Gembird Bluetooth Keyboard + Mouse

Gembird Bluetooth Keyboard KB-BT-001 Gembird Bluetooth Mouse MUSWB2


Денес 17:23GTX 1080ti 11gb rog strix

Grafickata e vo odlicna sostojba


16.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:19LG 24MD4KL-B UltraFine 24" IPS LED 4K UHD Monitor

LG 24MD4KL-B UltraFine 24" IPS LED 4K UHD Monitor...najdobriot 4k mon...


350 €
или предлог цена
Денес 13:2960 komada LED Monitori Gaming 22, 24 inci Novi modeli.Evtino

Se prodavaat LCD i LED monitori. od 22 i 24 inci. Monitorite se ak...


2.590 МКД
или предлог цена
Денес 13:27Prodavam 3060ti ventus

Grafickata e vo odlicna sostojba


22.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:10Prodavam 3060ti Asus dual

Grafickata e vo odlicna sostojba kupena e od anhoch vo mesec maj


22.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:10Продавам монитор 22"

Одлично сочуван Контакт: 070-219-864


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:16Samsung LCD Monitor 17-inch

Brand/Model: Samsung SyncMaster 740n Screen Size: 17 Inches Display...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 02:52  НОВ ОГЛАС

CPU - Intel Core i9-10900K

Prodavam CPU 10-ta generacija, Intel Core i9-10900K Unlocked, go imam...


19.000 МКД
или предлог цена
Денес 02:31HDD 3.5

WD 2TB 1700 denari Samsung 1.5TB HD154UI 1000 denari - 2 komada Hit...


1 МКД
или предлог цена
Денес 00:14SSD 2TB SABRENT

prodavam novo neotpakuvano doneseno od usa 2TB Rocket 4 PLUS NVMe 4.0...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
Вчера 20:37Продавам графичка NVIDIA RTX 2060 Dual

Продавам графичка картица NVIDIA RTX 2060 Dual Palit. Графичката е в...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
Вчера 14:15Adapteri za Laptop - Adapter polnac - Razni

Prodavam novi adapteri za Laptop, tie se zamena na originalniot i NE ...


650 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
700 МКД
23 сеп 23:10SONY Joistik - Bezicen Joystik za Play Station 3

Нови оригинални џоистици за SONY Play Station 3 Dual Shock 3 Wireles...


900 МКД
или предлог цена
23 сеп 23:10EVGA GTX 1660 SUPER 6GB

Се продава EVGA GTX 1660 SUPER 6GB со 2 години локална гаранција. ...


300 €
или предлог цена
23 сеп 15:07EVGA RTX 3060 12GB

Се продава EVGA RTX 3060 12GB со 2 години локална гаранција. Конта...


25.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 15:07IntelCore ii3-7100 3M Cache, 3.90 GHz FCLGA1151

Intel® Core™ i3-7100 3M Cache, 3.90 GHz 3890den Intel® Core™ i3-6100...


2.990 МКД
или предлог цена
23 сеп 14:36DRZACI ZA DISPLEI ZA LAPTOPI - POVEKE MODELI

cenite se razlicni vo zavisnost od modelot


15 €
или предлог цена
23 сеп 10:35RX 580 4gb, RX 570 4gb

Се продаваат: 3 x XFX RX580 4GB 1 x Pulse RX570 4GB 1 x Gigabyte R...


500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 €
23 сеп 09:45TENDA Switch 5 Port

Prodavam svicer switch so 5 port TENDA


300 МКД
или предлог цена
22 сеп 22:00monitor samsung

samsung monitor so podesuvanje na visina


2.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 19:26Разни SSD, Hard Disk 2,5" 3,5", Micro SD

SSD: Сите SSD се продадени. HDD: 2,5" Toshiba Thin 500GB - 700 ...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 10:57Prodavam Monitor

ACER PREDATOR XB271HU G-SYNC 165HZ REFRESH RATE Tel:075211653


400 €
или предлог цена
21 сеп 20:44Prodavam printer kopir skener xerox pe 114

Prodavam printer kopir skener xerox pe 114 ispraven so toner i kabli


2.600 МКД
или предлог цена
21 сеп 20:02Prodavam printer Samsung ml 1520

Prodavam printer Samsung ml 1520 mnogu malku ispecateno evtin toner i...


2.200 МКД
или предлог цена
21 сеп 20:02Prodavam printer hp laser jet 1000

Prodavam printer HP laser jet 1000 isprintano samo 500 lista kako nov...


2.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 20:01Processor

Processor Pentium Gold G4560


2.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 17:37MARVO Gaming Headset & Mouse Combo Set Rainbow Light-Novi

MARVO MH01BK Gaming Headset & Mouse Combo Set Rainbow Light 2 in 1 ...


21 сеп 14:08Wireless Gamepad for Sony Playstation PS4 - Novi

Wireless Gamepad for Sony Playstation PS4 Doubleshock4 V2 Gaming Orig...


1.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 13:52HDMI Cable High Speed Braided 1.5m-20m - Novi

HDMI Cable M/M HD 3D High Speed Braided HDTV RoHS HDCP with ferrite p...


21 сеп 13:49KUPUVAM 3060TI PONUDETE

ponudete 3060 ti za 300 evra


18.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 12:23veb kamera Logitech QuickCam Orbit Webcam

veb kamera Logitech QuickCam Orbit Webcam,swiss


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
20 сеп 06:424GB Ddr3 Pc3l

Prodavam ispravni ram plochki 4x SK hynix 1x samsung 700den par...


700 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
1.000 МКД
19 сеп 22:09LG MONITOR 27' 4K

Koristen samo 5 dena LG 27UL850-W Gaming i profesionalen htt...


310 €
или предлог цена
19 сеп 19:14EPSON DX7450 PRINT-SCAN

Se prodava printer Epson DX7450


1.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 19:05Prodavam Juestik za Kompjuter (dva)

Se prodavaat dva Juestika (Original) bezicni za Kompjuter i Laptop.


2.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 15:18Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам