Аеродром
                   
1720 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kompjuter i monitor

Монитор: Philips 244e Матична плоча: Foxconn p55a Процесор: Intel(...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

09 јун 19:05Промовирано

2 x Rigovi 570, 580 8gb

Rig 1 : VGA: 6x RX Radeon 580 8GB MB: Z270-A PRO (MS-7A71) MSI CPU...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

20 сеп 13:50Промовирано

Mining rig 6 x SAPPHIRE RX 5700XT

Prodavam Mining rig 6 x SAPPHIRE RX 5700XT, kotisten edna godina. Cen...


2.500 €
или предлог цена
Денес 20:53NOV KOMPJUTER i5,16GB,M.2 SSD....

-Intel Core i5-11400F BOX -Cooler Master Master Liquid ML360 -MB ASUS...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 20:48NAPOJUVANJE 650W GOLD NOVO!

PSU 650W White Shark General 80Plus Gold Full Modular Format: ATX Pow...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 20:47SAMSUNG SSD M.2 500GB NOVO

Samsung SSD M.2 970EVO Plus 500Gb


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:47Mouse Pad HyperX FURY S Speed Pro Gaming L

Se prodava poradi toa sto ne mi e potreben. Dobien e od turnir na LoL...


1.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 МКД
Денес 20:29Se prodava komplet CPU,RAM i Maticna

Intel core 2 Duo E7400 @2.80GHz 4gb ram 1333MHz


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:27Gembird Bluetooth Keyboard + Mouse

Gembird Bluetooth Keyboard KB-BT-001 Gembird Bluetooth Mouse MUSWB2


Денес 17:23Snopy SG-302

Snopy SG-302 4 џојстик за компјутер


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:22Tesla Tablet M8WK Windows

Se prodava Tesla Tablet. Tabletot raboti bez problemi, edina mana e s...


2.000 МКД
или предлог цена
- 26 % Попуст
2.700 МКД
Аеродром / Скопје

Таблети

Денес 17:21Elgato Ring Light Vo Originalnata Kutija (odlicno)

Se prodava profesionalno ring svetlo od markata Elgato, najdobrata ma...


7.900 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
8.450 МКД
Денес 16:57Mehanicka Tastatura Wireless Keychron K8 TKL (nova)

Se prodava nova i neotpakuvana mehanicka tastatura Wireless Keychron ...


70 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 16:57Mining Oprema

M.2 to PCIe najnova verzija A 3.0 (bez potreba od dodatni napojuvanja...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 16:27Riser Lock Mining

Riser Lock za stabilna konekcija na riseri na maticna ploca, gi pricv...


60 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 16:26Apple iPad Pro (12.9-inch, 4th generation)2020 256gb

Apple iPad Pro (12.9-inch, 4th generation)2020 256gb bukvalno nov so ...


900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Денес 14:57GTX 1080ti 11gb rog strix

Grafickata e vo odlicna sostojba


16.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:19LG 24MD4KL-B UltraFine 24" IPS LED 4K UHD Monitor

LG 24MD4KL-B UltraFine 24" IPS LED 4K UHD Monitor...najdobriot 4k mon...


350 €
или предлог цена
Денес 13:29MACBOOK PRO M1, 16 GB RAM, 256 SSD - POD GARANCIJA

MACBOOK PRO M1, 16 GB RAM, 256 SSD - POD GARANCIJA , VO IDEALNA SOST...


1.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:2960 komada LED Monitori Gaming 22, 24 inci Novi modeli.Evtino

Se prodavaat LCD i LED monitori. od 22 i 24 inci. Monitorite se ak...


2.590 МКД
или предлог цена
Денес 13:27MacBook Air 2017 13inc, corI5 PRODAVAM

Prodavam Macbook air 2017 odlicno socuvan , bez nijedna grepka ili os...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:48Acer Aspire V5-431 14-inch PRODAVAM nk

Prodavam Acer Aspire V5-431 14-inch.Odlicno socuvan kako nov,mnogu ma...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:47ODLICNO SOCUVAN LAPTOP HP 250G3

PRODAVAM LAPTOP HP 250 G3 Procesor INTEL i3 4005U, IMA 2X500 GB HDD I...


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:19Dell Latitude E5450 14" Core i5 PRODAVAM

Prodavam DELL LATITUDE e5450 sodocking station odlicno socuvan ..bat...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:13PRODAVAM TABLET SAMSUNG GALAXY TAB 3

Tabletot e kako nov nikad ne e pagjan i nisto ne e menjato na nego, s...


11.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Денес 10:31Prodavam 3060ti ventus

Grafickata e vo odlicna sostojba


22.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:10Prodavam 3060ti Asus dual

Grafickata e vo odlicna sostojba kupena e od anhoch vo mesec maj


22.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:10Продавам монитор 22"

Одлично сочуван Контакт: 070-219-864


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:16Samsung LCD Monitor 17-inch

Brand/Model: Samsung SyncMaster 740n Screen Size: 17 Inches Display...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 02:52  НОВ ОГЛАС

CPU - Intel Core i9-10900K

Prodavam CPU 10-ta generacija, Intel Core i9-10900K Unlocked, go imam...


19.000 МКД
или предлог цена
Денес 02:31HDD 3.5

WD 2TB 1700 denari Samsung 1.5TB HD154UI 1000 denari - 2 komada Hit...


1 МКД
или предлог цена
Денес 00:14HDD laptop

2.5 inci hdd za laptop. seagate 1tb toshiba 500gb WD 320x2 hitach...


500 €
или предлог цена
Денес 00:14  НОВ ОГЛАС

SSD 2TB SABRENT

prodavam novo neotpakuvano doneseno od usa 2TB Rocket 4 PLUS NVMe 4.0...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
Вчера 20:37Pridavam Rig mining eth

Prodavam rig star samo 1 mesec !!! 5x 6700 12G 1x 6800 1...


3.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 20:14Lenovo Yoga 2in1- 13"Touch Screen,i3 3229Y,8GB RAM,128GB SSD

Se prodava Lenovo Yoga 2in1 Laptop/Tablet 13" Touch Screen i3 3229Y ...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 17:28ULTRA GAMING COMPUTERS - BEST DEALS

Se prodavaat brzi gaming kompjuteri ▶️PC#1 ➡️Procesor I7 3770W - pol...


16.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
20.000 МКД
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 17:28Mining rig 8 GPU RX 580 XFX 8GB

Се продава комплетно наместен риг 6 графички AMD RX 580 XFX 8GB . Риг...


1.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 17:01Formatiranje i Instaliranje na Windows

Вршиме професионално форматирање на вашиот уред, инсталирање и активи...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 16:22SERVIS NA VASIOT LAPTOP I KOMPJUTER, PROCITAJ OGLAS

KOMPLETEN SERVIS, ELEKTRONIKA, NOVI DELOVI, LCD EKRANI I DETALNO CIST...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 16:19Mini pc pn40 asus, kompjuter

Prodavam mini pc asus model PN40 polovni deneseni sega od germanija i...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 15:27Instaliranje na Windows 10

Instaliranje na Windows 10 operativen sistem i osnovni programi za ra...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Вчера 14:39Продавам графичка NVIDIA RTX 2060 Dual

Продавам графичка картица NVIDIA RTX 2060 Dual Palit. Графичката е в...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
Вчера 14:15Страна 1 од 44

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам