Карпош
                   
1349 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW TOUAREG

VW TOUAREG 2011 V6 3.0 TDI BLUEMOTION Full oprema Vo odlicna so...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

11 авг 13:43Промовирано

Toyota Yaris 2004 1.4 D-4D Diesel Zelena Metalik

Se prodava Toyota Yaris Dizel, donesena za lichna upotreba od Germani...


2.850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

16 авг 02:51Промовирано

AUDI A6 Business Class Deluxe, LED, 2015, 2.0 TDI, 190HP

Се продава AUDI A6, 2.0 TDI, 190HP, прва регистрација 2015 година, ек...


24.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
24.900 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 22:33Промовирано

AUDI A6 Business Class Deluxe, LED, 2015, 2.0 TDI, 190HP

Се продава AUDI A6, 2.0 TDI, 190HP, прва регистрација 2015 година, ек...


24.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
24.900 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 22:33SE PRODAVA E 320 CDI Mercedes Avantgarde

🔴 NOVI GUMI 🔴 SERVISIRAN 🔴 REGISTRIRAN DO AVGUST 🔴 SO...


8.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 22:26Kuka za LEXUS RX 450H кука оригинална, скриена

Оригинална кука (скриена) за LEXUS RX450H за моделите 2016-2023, неко...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 22:12VW SCIROCCO 140.000KM 1.4 TSI 160KS GARANCIJA 6M!

Продавам максимално сочувано Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 кс со из...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 21:58Ford Fiesta

Se prodava Ford Fiesta 1.3 benzin, prva registracija 98 godina. Kola...


700 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
770 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 21:08Golf 6 1.6TDI Kupen vo Porsche MK

Se prodava Golf 6 1.6 TDI kupen vo Porsche Skopje 2010 - 173.000 ...


8.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 20:45Mercedes s 320 moze zamena

Mercedes s 320 cdi so mnogu oprema.Za kesh ekstra cena (fiksna) 10000...


10.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:39Fiat Grande Punto 1.9 JTD Auto Mujo Moze Zamena

Cena ( 3.800 € ) Fiat Grande Punto ▶️ (( PANORAMA )) Motor 1.9 JTD ...


3.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 18:49Golf 4 1.9 TDi ( 66kw-90ks ) Auto Mujo

Cena (1.850€) GOLF 4 1.9 TDi 66kw-90ks Registriran 19.07.2023 G...


1.850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 18:49Ford Kuga 2.0 TDCi uvoz Moze Zamena Auto Mujo

Kuga 2.0 TDCi 4x4 Cena 11.800€ Novo uvezena od 🇨🇭 Prva registrac...


11.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 18:49Volvo S60 2.4 D5 Automatic Automatic Menjac Auto Mujo Zamena

Volvo S60 2.4 D5 Cena (6.800€) Automatic Menjac 6 brzini + R 120 kw...


6.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 18:49Chervolet Spark 0.8 2007 God Benzinnnn Auto Mujo

Chervolet Spark 0.8 Benzin Cena (1650€) Godina 2007 vo kniška REGI...


1.650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 18:49Renault Vel Satis Moze Zamena i za po GOLEMO Auto Mujo

Renault Vel Satis Hitnoo (1550€) Bes Registracia So Naj Ful Oprema...


1.550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 18:49Opel Vectra C 1.9 Karavan Automatic Auto Mujo

Opel Vectra C Karavan Cena (3.350€) Kw 110 Ks 150 Godina 2005 vo ...


3.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 18:49Ford Fiesta 1.4 tdci

Се продава Ford Fiesta 1.4 tdci. Возилото е во беспрекорна техничка ...


4.700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 18:02Chevrolet spark atestplin full oprema klima

Spark so full oprema klima servo novi gumi reg.e cela godina so atest...


2.499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 17:20Corsa 1.2twinport 2006g.full oprema klima

Opel corsa 1.2 80ks.twinport 2006godina reg.e cela godina so 120.000k...


2.399 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 17:20Se prodava Laguna 2003g vo odlicna sostojba

Se prodava Renault Laguna 1.9dci 2003g vo odlicna sostojba, registri...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 16:57VW Passat 2.0 TDI DSG 177ps Highline

VW Passat 2.0 TDI DSG 177ps Highline 130kw/177 ks 2014/2013 godin...


13.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 16:42Bmw 118d coupe bmw1 bmw 1

Odlicna sostojba Napraven servis Dva seta gumi i bandasi Registri...


8.790 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 16:27OPEL ANTARA 2.0 CDTI 4X4

OPEL ANTARA 2.0 CDTI (dizel) 4X4 2007 godina Registrirana cela ...


6.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 16:25VOLKSWAGEN UP! 1.0 2013

VOLKSWAGEN UP! 1.0 MPI Proizveden 2013 godina 90.000 km Regi...


6.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 16:25Mercedes A 160 CDI Automatik

Mercedes A 160 CDI Automatik 60kw/82ks 2005godina -AC KLIMA -...


3.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 16:25  НОВ ОГЛАС

BMW X3 3.0 d x-drive Automatik

BMW X3 3.0 d x-drive Automatik 160kw/218 ks 2005 godina 250.000k...


6.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 16:22  НОВ ОГЛАС

Ford Focus 1.5 TDCi ST-Line 2018 82.000km

Ford Focus 1.5 TDCi ST-Line 2018 82.000km 88kw/120ks 2018godina ...


12.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 16:20  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI -101KS- 74Kw

PRODAVAM OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTi 74 Kw- 101 KS POMINATI 170...


3.890 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 16:18Seat Ibiza 1.4tdi 80ks 2009/8g Ecomotiv

Seat Ibiza 1.4tdi 80ks 2008g 173000km so servisna Klimatronik C...


3.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 15:41Seat Leon 1.9tdi 105ks 2008/07god

Seat leon 1.9tdi 2007g 215 000km Vo dobra sostojba Klima Alum...


4.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 15:40Opel Astra 1.7cdti 110ks 2011g

Opel Astra 2011g 1.7cdti 110ks euro5 Vo dobra sostojba 208 000km s...


5.990 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 15:40Se prodava Peugeot 508 / 2.0 - 163ks

Se prodava Peugeot 508, 163ks Kolata ne e uvezena kupena vo Euroimp...


8.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.500 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 15:21Se prodava Audi A4.

Se prodava Audi A4 - 1.9TDI. Redovno servisiran i odrzuvan. 2 para ...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 15:16VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS

Kolata e vo Odlicna Sostojba Godina 2006 Registriran Cela Godina ...


4.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 15:10  НОВ ОГЛАС

Mercedes A180 CDi Moze Zamena Auto Mujo

Mercedes A180 CDi Godina 2005 vo kniška Prva registracia vo MK ( ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 15:01  НОВ ОГЛАС

BMW 118 D MOZE ZAMENA

SE PRODAVA BMW 118D GODINA 2004 REGISTRIRAN CELA GODINA I ZELEN K...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 14:53MERCEDES A CLASA 180 CDI

Mercedes A 180 Cdi Godina 2005 Registriran do 06.06.2023 Kes Ext...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 14:53smart 600 benzin 2001 automatic so klima

kolata e vo dobra sostojba istecena registracija klima raboti perf...


1.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.999 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 14:312011 JEEP PATRIOT ​ 2.2 CRD, 163 KS, 4X4, ZAMENA

2011 JEEP PATRIOT ​ 2.2 CRD 4X4 LIMITED​ SAMO DVE OVAKVI VOZILA ( vo...


9.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.200 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 14:29CITROEN DS4 1.6 Turbo Benzin 200KS Sport Chic -NEUVEZEN-

Citroen DS4 Sport Chic 1.6 турбо бензин со 200кс, 6, брзини мануелен ...


10.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 13:59Prodavam Seat Ibiza 1.4 benzin1997 god

Prodavam Seat Ibiza 1.4 benzin1997 god vo dobra sostojba, registriran...


999 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 13:50Се продава Mercedes A200

Се продава Mercedes A200 бензин/плин регистриран цела година до мај 2...


3.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 13:35Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам