3801 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Ford Fiesta

Се продава Форд Фиеста, произведена 2006, купена од Германија од прв ...


2.650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

14 авг 20:28Промовирано

VW TOUAREG

VW TOUAREG 2011 V6 3.0 TDI BLUEMOTION Full oprema Vo odlicna so...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

11 авг 13:43Промовирано

BMW GS F800

Се продава мотор BMW GS F800 2008 година во одлична состојба, сервиси...


6.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

12 авг 13:45Промовирано

AUDI A6 Business Class Deluxe, LED, 2015, 2.0 TDI, 190HP

Се продава AUDI A6, 2.0 TDI, 190HP, прва регистрација 2015 година, ек...


24.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
24.900 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 22:33SE PRODAVA E 320 CDI Mercedes Avantgarde

🔴 NOVI GUMI 🔴 SERVISIRAN 🔴 REGISTRIRAN DO AVGUST 🔴 SO...


8.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 22:26Kuka za LEXUS RX 450H кука оригинална, скриена

Оригинална кука (скриена) за LEXUS RX450H за моделите 2016-2023, неко...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 22:12VW SCIROCCO 140.000KM 1.4 TSI 160KS GARANCIJA 6M!

Продавам максимално сочувано Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 кс со из...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 21:58Aquatone Wave 10'0" - 10'6" SUP daska СУП даска

Aquatone WAVE 10’0″ и 10'6" се класични ALL-ROUND даска на надувување...


325 €
или предлог цена
Вчера 21:16Ford Fiesta

Se prodava Ford Fiesta 1.3 benzin, prva registracija 98 godina. Kola...


700 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
770 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 21:08Letni gumi GOOD YEAR 225/45 R18 91Y EAGLE F1 ASYMMETRIC 5

Prodavam NOVI letni gumi GOOD YEAR od novo vozilo SKODA OCTAVIA dimen...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:52Orginal VW Passat B6 ratkapni radkapi 16"

Prodavam 3 originalni ratkapni so VW zig za Passat B6 golemina 16"


1.300 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 МКД
Вчера 20:52Golf 6 1.6TDI Kupen vo Porsche MK

Se prodava Golf 6 1.6 TDI kupen vo Porsche Skopje 2010 - 173.000 ...


8.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 20:45Se prodava motor Keeway Outlook 125

Прв газда Година: 2008 Километража: 21 987 Последен сервис: 03.202...


950 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 20:35Продавам облека за моторџии- м/ж

Продавам 2 летни јакни ,2 зимски јакни во комплет со пантолони - гол...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:11Продавам алуминиумски бандажи со летни Мишелин гуми

Продавам 4 Мишелин гуми,малку користени заедно со алуминиумски бандаж...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:112 letni Gumi Dunlop 205 55 16

Продавам 2 половни гуми Dunlop 205/55/16 цена за гума 350ден 078 3...


350 МКД
или предлог цена
Вчера 20:11BMW 5X120, 225/45 R17, VOZENI 2000KM

Gumite I bandashite se praktichno nevozeni, samo 2000km 4 Alu. Ban...


400 €
или предлог цена
Вчера 20:095x110 18" Bandashi so Hankook letni 215-35-18

Odlichni Bandashi i gumi bandashite se 5x110 -18 ki gumite 215/3...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Вчера 20:09Aprilia SRV 850

Skuterot e vo super sostojba, novi gumi, kebe tucano urbano, sega ser...


6.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 20:08Mercedes s 320 moze zamena

Mercedes s 320 cdi so mnogu oprema.Za kesh ekstra cena (fiksna) 10000...


10.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:39Fiat Grande Punto 1.9 JTD Auto Mujo Moze Zamena

Cena ( 3.800 € ) Fiat Grande Punto ▶️ (( PANORAMA )) Motor 1.9 JTD ...


3.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 18:49Golf 4 1.9 TDi ( 66kw-90ks ) Auto Mujo

Cena (1.850€) GOLF 4 1.9 TDi 66kw-90ks Registriran 19.07.2023 G...


1.850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 18:49Ford Kuga 2.0 TDCi uvoz Moze Zamena Auto Mujo

Kuga 2.0 TDCi 4x4 Cena 11.800€ Novo uvezena od 🇨🇭 Prva registrac...


11.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 18:49Volvo S60 2.4 D5 Automatic Automatic Menjac Auto Mujo Zamena

Volvo S60 2.4 D5 Cena (6.800€) Automatic Menjac 6 brzini + R 120 kw...


6.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 18:49Chervolet Spark 0.8 2007 God Benzinnnn Auto Mujo

Chervolet Spark 0.8 Benzin Cena (1650€) Godina 2007 vo kniška REGI...


1.650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 18:49Renault Vel Satis Moze Zamena i za po GOLEMO Auto Mujo

Renault Vel Satis Hitnoo (1550€) Bes Registracia So Naj Ful Oprema...


1.550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 18:49Opel Vectra C 1.9 Karavan Automatic Auto Mujo

Opel Vectra C Karavan Cena (3.350€) Kw 110 Ks 150 Godina 2005 vo ...


3.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 18:49Ford Fiesta 1.4 tdci

Се продава Ford Fiesta 1.4 tdci. Возилото е во беспрекорна техничка ...


4.700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 18:02Chevrolet spark atestplin full oprema klima

Spark so full oprema klima servo novi gumi reg.e cela godina so atest...


2.499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 17:20Corsa 1.2twinport 2006g.full oprema klima

Opel corsa 1.2 80ks.twinport 2006godina reg.e cela godina so 120.000k...


2.399 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 17:20transport na shut,pesok,tampon,cigli 071650317

071650317


2 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Вчера 17:14  НОВ ОГЛАС

16ki gumi 205/45/16

Riken 205/45/16 dvete gumi 2000 denari


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:06  НОВ ОГЛАС

16ki gumi 205/60/16

Goodyear 205/60/16 site 4 gumi 3500 denari 076242288


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:05  НОВ ОГЛАС

Se prodava Laguna 2003g vo odlicna sostojba

Se prodava Renault Laguna 1.9dci 2003g vo odlicna sostojba, registri...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 16:57VW Passat 2.0 TDI DSG 177ps Highline

VW Passat 2.0 TDI DSG 177ps Highline 130kw/177 ks 2014/2013 godin...


13.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 16:42Bmw 118d coupe bmw1 bmw 1

Odlicna sostojba Napraven servis Dva seta gumi i bandasi Registri...


8.790 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 16:27OPEL ANTARA 2.0 CDTI 4X4

OPEL ANTARA 2.0 CDTI (dizel) 4X4 2007 godina Registrirana cela ...


6.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 16:25VOLKSWAGEN UP! 1.0 2013

VOLKSWAGEN UP! 1.0 MPI Proizveden 2013 godina 90.000 km Regi...


6.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 16:25Mercedes A 160 CDI Automatik

Mercedes A 160 CDI Automatik 60kw/82ks 2005godina -AC KLIMA -...


3.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 16:25  НОВ ОГЛАС

BMW X3 3.0 d x-drive Automatik

BMW X3 3.0 d x-drive Automatik 160kw/218 ks 2005 godina 250.000k...


6.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 16:22  НОВ ОГЛАС

Ford Focus 1.5 TDCi ST-Line 2018 82.000km

Ford Focus 1.5 TDCi ST-Line 2018 82.000km 88kw/120ks 2018godina ...


12.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 16:20  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI -101KS- 74Kw

PRODAVAM OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTi 74 Kw- 101 KS POMINATI 170...


3.890 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 16:18PIAGIO BEVERLY

Motorot e vo odlicna sostojba.


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 16:13Страна 1 од 96

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам