Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
9 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Torba za tenis Wilson

Prodavam originalna torba za 12 reketa za tenis Wilson


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

26 јан 19:20Wilson Blade 98 ver.7 305gr Вилсон Блејд рекети тенис

Prodavam 2 teniski reketi- Wilson Blade 98, Version 7, 305 gramski, s...


80 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
115 €
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

19 јан 10:53Тениски рекет Head YouTek Graphene Speed S

Тениски рекет Head YouTek Graphene Speed S, супер состојба (8.5/10). ...


4.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

08 ное 12:58Prodavam Head reket

Prodavam Head reket poloven ali vo odlicna sostojba i taze spanuvan.


2.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Останато

04 окт 16:15Neupotrebena Wilson oprema za golf

Kontakt: Hristijan 071 247 329


899 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

05 авг 18:40REKETI OD 500 DO 2000den.

Prodavam reketi cena: 1-2000den 2-1500den 3-1000den 4-500den 5-5...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Останато

11 сеп 20:09Head

Tour team


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Останато

27 окт 13:33Teniski reket HEAD YOUTEK SPEED S - одлична состојба

Се продава тениски рекет HEAD YOUTEK GRAPHENE SPEED S. - Рекетот е ...


5.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

20 јун 12:42Oprema za tenis

Prodaje se u kompletu 2 reketa + torba


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

20 мај 13:29Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам