Пробиштип
                   
226 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Astra 2010 1.6

Se prodava Opel Astra 2010 so 1.6 motor 115 hp,kolata e uvezena od Sv...


5.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.700 €
Пробиштип

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Ford Focus TNG

Се продава Ford Focus 1.4 бензин со вграден плински уред со А - тест,...


2 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Денес 01:41Opel Astra 2010 1.6

Se prodava Opel Astra 2010 so 1.6 motor 115 hp,kolata e uvezena od Sv...


5.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.700 €
Пробиштип

Автомобили

Вчера 13:00Golf 4 1.6SR (TNG)

Voziloto e vo odlicna sostojba Stegnato na vozna So sitni karoseriski...


1.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.600 €
Пробиштип

Автомобили

Вчера 12:33CITROEN C4 1.6 HDI 66KW

Продавам кола во одлична возна состојба, регистрирана до 27.04.2023, ...


3.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Вчера 12:02Golf 7

Se prodava Golf 7 2.0 150 ps Highline 2014/2013 godina,na germanski ...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Вчера 10:30opel antara 2.0 cdti

se prodava opel antara 2.0 cdti 150 ks voziloto e voodlicna sostojba ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 €
Пробиштип

Автомобили

Вчера 00:05mazda 6

se prodava mazda 6 2.0 motor 121 ks 2004ta godina voziloto e vo dobra...


3.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Вчера 00:05SEAT LEON COPA 1.6 TDI 2012

Се продава добро одржуван Seat Leon. Регистриран до 08.2023 ,мотор...


7.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.800 €
Пробиштип

Автомобили

16 авг 23:16Nisan terano 2.7 d

Se prodava nisan terano cacuvan dobar motor i sasija za poveke...


7.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

16 авг 10:58Ford Fusion 1.4 tdci

Voziloto e vo ekstra sostojba so 4 novi gumi servisirano nov set korp...


2.750 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.850 €
Пробиштип

Автомобили

16 авг 10:58FORD TRANZIT COURIER 1.5TDCI 2015 GODINA

Ford tranzit courier 1.5tdci 75ks 2015 godina Uvezena od italija Pl...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

15 авг 19:00CHEVROLET CRUZE 2.0 163KS 2011 GODINA

Chevrolet cruze 2.0 163ks 2011 godina Vo ekstra sostojba so realni k...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

15 авг 19:00VW GOLF 6 2.0 TDI 103KW 2010GODINA

Se prodava golf 6 2.0tdi 103kw 2010 godina Voziloto e vo ekstra sos...


5.550 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

15 авг 19:00Touran T3 7sedista

Se prodava touran T3 7sedista 1.6tdi 77kw 105hp 7brzini dsg menuvac s...


10.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

15 авг 14:22Citroen C5 - 2.2HDI

Se prodava Citroen C5, proizveden 2001 godina, 2.2HDI 136ks, pominati...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

15 авг 14:00Mercedes Clk 200 Kompressor Kabrio ! ! !

Prodavam Mercedes Clk 200 Komressor Kabrio ! Voziloto nema nikakva ...


123.456.789 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

14 авг 16:18audi a 6 2.5tdi

se prodava audi a6 2.5 tdi voziloto e vo odlicna sostojba nema karose...


1.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

13 авг 20:59Seat Leon Copa 1.6 TDI

Се продава добро одржуван Seat Leon. Регистриран до 08.2023 ,мотор и...


7.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.800 €
Пробиштип

Автомобили

13 авг 10:46OPEL ASTRA 1.7 CDTI COSMO

prodavam opel astra vo odlicna vozna sostojba,redovno odrzhuvana ,mom...


3.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

13 авг 08:32Јееp 4х4

Јееp е во одлична состојба


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

12 авг 10:26Alfa 166

Се продава алфа 166 2.4 2000 год 136 коњи Сервисирана комплетно мал ...


1.700 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

11 авг 08:34Peugeot 205

1.9 obicen diesel 47kw registracija do juli2023 4 novi letni gumi so ...


980 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

10 авг 11:42Se pordava audi a3 1.6tdi

Kolata e vo odlicna sostojba ima smeneto set rebresti set lamela pred...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

07 авг 14:28NISSAN TERRANO 2.7 2001

2001 god 2.7 DieseL 7 sedishta 4x4 plus letni gumi Registriran ...


6.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

02 авг 22:55Se prodava opel antara

Se prodava opel antara 4x4 2.0 CDTI 150 ks 2007god vo perfektna sosto...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

02 авг 21:48AUDI A 3 1.9 TDI NA DELOVI

AUDI A 3 1.9 TDI FUL OPREMA KOLATA SE PRODAVA NA DELOVI 078.667 695


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

02 авг 19:58SEAT KORDOBA 1.9 TDI 110 KA NA DELOVI KLIMA SERVO

SEAT KORDOBA 1.9 TDI 110 KA NA DELOVI IMA KLIMA


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

02 авг 19:51Alfa Romeo 159 1.9 JTD Probishtip

Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo! Kolata e vo odlichna sost...


4.100 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

01 авг 11:13BMW E46 320D 136KS

SE PRODAVA BMW 320D 136KS , MOTOR MENJAC ODLICEN , KLIMATRONIK EXTRA,...


2.300 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

28 јул 14:07Kia Sorento 2.2 crdi 2010god euro5

Kia Sorento, 2.2crdi, 2010god, 197ks Kupeno e pred 2 god od prv sopst...


10.990 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

27 јул 23:16BMW 320d

aluminiumski bandazi 18’ michelin gumi (LETNI) Celicni bandazi 16’ S...


6.100 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

25 јул 20:35Reno megan 1.9dci 075867950

Kolata e so ful oprema


2.200 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

20 јул 10:14Polo 1.9 sdi 075867950

Registracija istecena


1.150 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

20 јул 10:14Seat toledo 1.9tdi 110ks 1998 075867950

Kolata moze da se proba registracijata e istecena ima klima ispravna...


1.050 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

20 јул 10:14VW Passat Highline

VW PASSAT 2.0 DIZEL. 103KW - 140HP. ...


7.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

19 јул 01:12PASAT 5.5 2.0 BENZIN NA DELOVI

PADATOT SE PRODAVA NA DELOVI


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

17 јул 20:45AUDI A 4 1.9 TDI 110 KS DELOVI KLIMA SERVO

AUDI A 4 1.9 TDI NA DELOVI IMAM SE PRAKAM PO KARGO


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

17 јул 20:44SEAT KORDOBA DELOVI

SEAT KORDOBA DELOVO IMAM SE PRAKAM PO KARGO


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

17 јул 20:44Citroen C4

Citroen C4. 1.6 HDI Godina na proizvotstvo Dekemvri 2010. Kilometri...


3.890 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

11 јул 17:34Passat 1.9 tdi 1999

Passat 1999 god Odlicen domajkniski avtomobil Registries servisir...


2.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

10 јул 19:09Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам