Битола
                           
3011 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Спрат од куќа

Се продава спрат од куќа (приземје) со 3 соби,кујна, купатило,помошна...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јул 13:26Промовирано

Се издава наместен стан 7000ден месечно

Станот е комлетно наместен. Многу блиску е до Веро и Горниот пазар. Б...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

21 сеп 09:39Промовирано

Stan 100m2 350evra M2!!!!!!!!!!!!!

Stan 100m2 x 350e razraboten dukan 30m2 x 350e Vizbi 30m2 x 350e gara...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 21:28Продавам куќа со одлична локација

Се продава веднаш вселива куќа на одлична локација, со дворно место и...


36.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 20:57Se prodava kuka vo Kravari

Се продава куќа во Кравари лоцирана на главниот пат. Куќата е 71m2 со...


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 20:37BARAM STARI KUKJI VO POTESEN CENTAR NA BITOLA

BARAM STARI KUKI ZA IZGRADBA NA NOVI MINI ZGRADI ISKLUCIVO VO CENTARO...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 20:07Се пордава стан во нова Битола

Се продава стан во нова Битола, одма над поштата, 44 m2 со можност ...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 19:25Stan 58 m2

Se prodava stan namesten,58 m2,nasproti Vero Djambo vo Bitola,mozna e...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 19:19Se iznajmuva stan shirok sokak bitola

Se iznajmuva nov ureden stan na 1 minuta (50 metri do shirok sokak) n...


10 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 18:37  НОВ ОГЛАС

STAN 91M2 NA MLADINSKI BRIGADI 1 KAJ KEOPS

Samo za seriozni kupuvaci , za gledanje samo so najava pred 1 den i p...


56.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
57.000 €
Битола

Станови

Денес 18:22Четирисобен, комплетно опремен стан во строг центар

Се издава комплетно реновиран стан со нова опрема во строгиот центар ...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 18:04SE.IZDAVA STAN NOVA BITOLA

Se izdava stan nova bitola vo blizina na Bolnica prodnos


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:05SE IZDAVA STAN STROG CENTAR (SIROK SOKAK)

SE IZDAVA STAN DVE SPALNI SOBI CELOSNO KLIMATIZIRAN (3 invert...


350 €
или предлог цена
- 42 % Попуст
600 €
Битола

Станови

Денес 15:34Плац во с.Дихово ( Dihovo ,Bitola)

Поволно за Викендица во најубавиот дел од селото. КП 820/3 752м2 Прис...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:56Се издава нов стан

Се издава нов, комплетно наместен стан, во близина на Кеопс. Станот е...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:51  НОВ ОГЛАС

Деловен простор в центар

Се издава/ Се продава деловен простор во Бизнис Центарот кај Градскио...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 14:34Stan za studenti SOFIA

Stanot ima 3 golemi sobi dve kupatila se naoga vo naselba Suxa Reka k...


900 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:08  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA MONTAZNA GARAZA ZDRAVA KAKO NOVA

Гаражата е здрава како нова без оштетување и гребења можи да се види ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Гаражи

Денес 13:54Се изнајмува стан во строгиот центар

Се изнајмува реновиран стан (за студенти ) на одлична локација во стр...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:44  НОВ ОГЛАС

Парцели за градба

Продавам парцели за градба од 652 м2, 626 м2 и 782 м2 со маркици ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:30Se izdava Stan vo centarot (kaj Pazarot, Javor)

Renoviran, super lokacija, supersostojba.. Za stranci,studenti famili...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:26Izdavam garaza zidana

070339439 ljupco Bitola


1 МКД
или предлог цена
Битола

Гаражи

Денес 13:17Izdavam zidana garaza vo Bitola

070339439 Vo blizina na Klinicka bolnica Bitola


1 МКД
или предлог цена
Битола

Гаражи

Денес 13:17Se iznajmuva soba

Opremena : Kupatilo i peracka posebno Kujna od spalna oddelno Plin...


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 13:08SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


70.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


40 €
или предлог цена
Денес 13:00Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Продажба на куќа со можност на замена и доплата

Продажба на куќа со можност на замена и доплата Prodazba na kuka


150.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Се продава наместен стан

Се продава стан во населба Карпош, Битола на 6ти (последен) кат, без ...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Se izdava dukjan vo Bitola

Se izdava dukjan blizu centarot vo Bitola na ulica Cane Vasilev. Dukj...


120 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
150 €
Битола

Дуќани

Денес 13:00Se izdava namesten stan

Se izdava namesten stan so hodnik, dve sobi, golemo kupatilo, dva bal...


100 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Се издава стан во Скопје, Центар

Се издава стан во Скопје, Центар (Пајко маало, адвокатска улица ведна...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Apartman

Se izdava apartman vo centarot na gradot, na Kamen most. Za podetalni...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Dukjan so 2 sprata stan

Vo centarot na bitola direktno na glavna ulica so dukjan 50m2 i 2 spr...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:35  НОВ ОГЛАС

Se prodava gradezno zemjishte vo Bitola

Se prodava gradezno zemjishte do ulica 21-va. Cena po dogovor. Telefo...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:32  НОВ ОГЛАС

Zemjishte

Zemjishte od 26 000 m2 Vo blizina na bitola Zemjishteto e od 3ta k...


2 €
или предлог цена
Денес 11:32  НОВ ОГЛАС

Kupuvam stan star

Nerenoviran so realna cena bilo kade vo bitola


30.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:27Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


170.000 €
или предлог цена
Денес 11:09Издавам трособен наместен стан строг центар

СТАНОТ Е СЛОБОДЕН: од 10 октомври 2022 Се издава нов стан во најст...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:47Deloven prostor 100m2 renovirana nova gradba

SE izdava DELOVEN PROSTOR okolu 90m2 NOVA GRADBA - so NOVOIZGRADEN SA...


90 €
или предлог цена
Денес 10:45Dukan vo SEHEREZADA

Se prodava moze I zamena


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:44Logovardi 5000 m2

Se prodava niva 5000 m2 izleguva na dva pata Tel za informacii.075 ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:32Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам