Гази Баба
                   
28 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TONER DO VASIOT DOM BESPLATNA DOSTAVA - SKOPJE

Имате потреба од тонер за вашиот принтер. Направете нарачка ние ви г...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 11:28SMART WACH REDMI NOTE NOTE 2 LITE

NEKORISTEN SAAT MII REDMI NOTE 2 LITE POD GARANCIJA


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

22 мар 20:08sony playstation 3 CECH04

sony laystation 3 Model:CECH04 İtno se prodava


220 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

08 фев 22:49Grafička Nvidia GeForce 750ti 2giga

Grafička Nvidia GeForce 750ti 2giga


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

31 јан 19:09Разработена онлајн продавница

Добро разработена онлајн продавница со .мк домеин, универзална, со од...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

04 дек 11:33Termicka pasta za procesori

Termicka pasta za procesori 15 g.


350 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

14 окт 20:07Kasa za avtobus

Kupuvam kasa za gradski sobrakaj od SLOBODA PREVOZ


2.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

12 окт 09:18Servis na Desktop i Laptop

Ako kompjuterot ili laptop vi buci, ne se uklucuva, bavno otvara prog...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

24 јул 17:16Kupuvam Turbo Kertridz za commodore 64

Купувам Турбо Кертриџ за Commodore 64. понудете цена.


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

21 јул 13:22Antena so 3m-kabel za wi-fi, tv,i dr.

Antenata e nova i mnogu kvalitetna.


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

22 апр 18:25Servis - PC - Lap Top - Servis

Хардвер - Поправка на десктоп компјутери. - Поправка на лап-топ ком...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

06 мар 22:54ВАШИОТ ЛАП-ТОП ЗАГРЕВА ПОВЕЌЕ ОД ВООБИЧАЕНОТО?

Сезоната на високи температури е на прагот за оваа година не чекајте ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

20 јан 21:51Seagate SkyHawk 4TB NOVI HDD Chia

Se prodavaat 4TB Seagate SkyHawk Novi, ne se seuste otpakovani so po...


9.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

11 дек 13:55DVR PVR REKORDER ZA 4 KAMERI

DVR PVR REKORDER ZA 4 KAMERI , za video nadzor ...


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

18 авг 14:41Rig Asus rx 570

Se prodava rig so 6 graficki Asus rx 570 vo dobra sostojba kopa ergo...


1.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

22 јул 17:26Se prodava penkalo kamera so zvuk

Se prodava HD penkalo ima rezolucija 1204:768 #snima so zvuk ""moz...


800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

21 апр 15:00msi rtx 3080

msi geforce rtx 3080 gaming x trio 10gb. with box/new condition. Incl...


850 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

20 апр 09:22Displej,Ekrani,Paneli 15,6"LED

Prodavam Displei,Ekrani za Laptop od 15,6"LED 40 pinski, isti kako na...


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

25 мар 08:30Instalacija

Instalacija na windows, servis za vasiot desktop ili laptop kompjuter...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

09 мар 19:47Ruter

Prodavam ispraven ruter,prakam i po kargo


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

07 фев 22:48Сервис на десктоп и лаптоп компјутери

Вршам секаков вид на сервис за десктоп и лаптоп компјутери и набавка ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

29 сеп 10:00Компјутерско биро

Се продава биро за компјутер малку користено и добро зачувано.


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

12 јул 18:01Panasonic adapter

Nov vo kutija


40 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

05 јун 12:46USB spliter nadvoresen gembird

....


200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

03 јун 23:14Instaliranje na operativni sistemi (windows) i dr

Instalacija na operativen sistem (windows) na kompjuteri laptopi , mi...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

05 фев 17:51Преинсталација на опративни системи

Инсталација и форматирање на Windows оперативните системи: - Windows...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

07 јан 10:20XfX 580 8GB mining Rig

Napojuvanje Corsair cx 750 gold Ssd Sandisk 120GB Procesor -pentium...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

10 ное 15:19FORMAT KOMPJUTERI/LOPTOPI

FORMAT : KOMPJUTERI LOPTOPI WINDOWS 10 -WINDOWS 10 lite WINDOWS...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

07 ное 04:20Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам