Пробиштип
Подкатегорија:
                   
13 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR

SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR VO PROBISTIP 440 M2 KOJ SE NAOGA VO KRUG...


По Договор
или предлог цена
30 мај 15:01SE PRODAVA

Objektot e nov izgraden od tvrda gradba za poveke inf 078 514 059


По Договор
или предлог цена
11 мај 12:48Izdavam deloven prostor

Izdavam deloven prostor vo Probistip vo blizina na centarot. Kvadratu...


1 €
или предлог цена
12 апр 20:57Се издава Деловен простор на Атрактивна локација

Се издава деловен простор во строгиот центар на Пробиштип. Просторо...


1 €
или предлог цена
13 мар 12:55Се издава Деловен простор на главна улица во Пробиштип

Се издава Деловен простор на главна улица во Пробиштип. (Поточно насе...


300 €
или предлог цена
11 мар 23:25Se izdava

Se izdava objekt od 600m2 na glavniot pat do avtobuskata stanica


По Договор
или предлог цена
03 фев 17:28Izdavam objekt na pogodna lokacija

Izdabam objekt koj se naoagja vo centralniot del na Zletovo, vednas d...


1 €
или предлог цена
28 дек 09:42Деловен простор - Пробиштип

Се изнајмува деловен простор во Пробиштип. За повеќе информации конта...


По Договор
или предлог цена
21 ное 18:16Производни погони со администрација,магацини и др помошни пр

Се издаваат производни погони со администрација, магацини и др помошн...


1 €
или предлог цена
19 јул 18:07POWER UP BUILDING - POVEKE NAMENSKI DELOVEN PROSTOR

POVEKE NAMENSKI DELOVEN OBJEKT POVRSINA: 800 m2 4 ODELNI PROSTORI...


По Договор
или предлог цена
21 мај 08:57барака

Се продава монтажна барака 220 м2 12 соби + ходник има доградено вц и...


1 МКД
или предлог цена
07 мај 16:57SE IZDAVA/PRODAVA DELOVEN PROSTOR 400M2

SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR 400M2 SE NAOGA NA STARIOT PAZ...


1.000 €
или предлог цена
23 мар 09:00Deloven prostor

Se izdava Deloven prostor vo odlicna sostojba vo zgradata vo naselba...


По Договор
или предлог цена
03 ное 21:01Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам