Пробиштип
                           
88 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac

Za detalni informacii javete se 077/621013 Boro


4.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

Вчера 08:05Se prodava kuka vo probistip

Se prodava postara kuka vo Probistip so golem dvor, na odlicna lokaci...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Куќи / Вили

15 авг 21:12Борова шума до Ратавица

Се продава борова шума над Ратавица со чист имотен лист. Се наоѓа под...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

15 авг 14:00Земјиште во Злетово

Се продава нива во Злетово во м.в. Кушковци со парцела бр.2403 - повр...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

15 авг 14:00se prodavaat obrabotlivi nivi vo Puzderci

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko Puzderci / Stamirovci Nivite se ...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

09 авг 08:03PLAC VO CENTAR NA PROBISTIP

PLACOT SE NAOGJA VO CENTAROT NAD PLOSTADOT, CIST IMOTEN LIST KON...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

04 авг 16:2410 Dekara

Prodavam nivi vo selo Petrsino 10 dekara cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

01 авг 20:50se prodavaat obrabotlivi nivi vo Puzderci

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko Puzderci / Stamirovci Nivite se n...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

30 јул 17:28Nivi vo probistipsko, stamirovci

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko Puzderci / Stamirovci Nivite se n...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

30 јул 17:28се издава стан во Пробиштип

поволно


6.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Станови

21 јул 20:20Се продава нива во место Коритница, Ратавица, Пробиштип

Се продава нива со површина од 4234м², обележана на КП бр. 183-КО Рат...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

28 јун 19:05SE IZDAVA- PRODAVA NIVA VO MESTOTO Свиларица ПРОБИШТИП

SE IZDAVA - PRODAVA NIVA POD KIRIJA 2330 м2 VO MESTOTO Свиларица Бр...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

24 јун 11:33DUKANOT SE IZDAVA

Se izdava dukan vo centarot na probistip.Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Дуќани

21 јун 23:24СЕ ПРОДАВА !!! Нива класа 5

Нива класа 5 со површина од 4138 м2 КП 1531 Цена....25 евра м2 со ...


25 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

14 јун 19:59Атрактивна Локација - ХИТНО !!!!!

Локација--Наспроти влезот на Градските Гробишта Нива класа 4 со повр...


25 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

14 јун 19:59Plac vo probistip kalniska naselba

Placot e vo kalniste od dvete strani opkruzen so asfalten pat 620 kva...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

11 јун 08:19Se prodava livada so uslovi za gradba na atraktivna lokacija

Se prodava livada so uslovi za gradba na atraktivna lokacija vo Selo ...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

07 јун 17:54Se prodava kukja karabina vo selo Lesnovo, so dvorna povrsin

Se prodava kukja karabina vo selo Lesnovo, so dvorna povrsina od 400 ...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Куќи / Вили

07 јун 17:46SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR

SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR VO PROBISTIP 440 M2 KOJ SE NAOGA VO KRUG...


По Договор
или предлог цена
30 мај 15:01Nivi I pasha

Se prodava dve nivi so vkupna povrsina od 10hektara I pasha od 23 Hek...


15 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

17 мај 15:57SE PRODAVA

Objektot e nov izgraden od tvrda gradba za poveke inf 078 514 059


По Договор
или предлог цена
11 мај 12:48Се продава куќа -Пробиштип

Се продава куќа во населба Пробиштип во близина кај крстот, црква Св....


35.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Куќи / Вили

01 мај 00:24СЕ ПРОДАВААТ !!! Три плацеви

Три плацеви во место викано ЗАБЕЛ - Општина Пробиштип КП 446 класа 5...


15 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

25 апр 19:49Izdavam deloven prostor

Izdavam deloven prostor vo Probistip vo blizina na centarot. Kvadratu...


1 €
или предлог цена
12 апр 20:57Se prodava kuka vo Probistip

Se prodava kuka vo Probistip. Informacii na telefon 071 206 367 ...


38.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Куќи / Вили

07 апр 20:59Парцели покрај регионален пат на 2км од Пробиштип

Prodavam 3 spoeni parceli na samiot pat na izlez od Probistip so vkup...


2.950 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

05 апр 18:33Prodavam niva blisku do regionalen pat na 2km od Probistip

Prodavam niva blisku do regionalen pat na 2km od Probistip 7209m2 ce...


7.200 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

05 апр 18:33ИЗНАЈМУВАМ СТАН

СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН СТАН, ВО ЦЕНТРАЛНИОТ ДЕЛ НА ПРОБИШТИП...


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Станови

31 мар 21:04Stan i plac

Se prodava stan i plac na ulica Ilindenska . Informacii na tel 07...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Куќи / Вили

29 мар 16:19Се издава Деловен простор на Атрактивна локација

Се издава деловен простор во строгиот центар на Пробиштип. Просторо...


1 €
или предлог цена
13 мар 12:55Се издава Деловен простор на главна улица во Пробиштип

Се издава Деловен простор на главна улица во Пробиштип. (Поточно насе...


300 €
или предлог цена
11 мар 23:25Plac vo Probistip

Se prodava plac vo Probistip 1020 metri kvadratni.. kanalizacija kak...


9 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

07 мар 17:33Se prodavaat nivi

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko * Nivi vo mesto vikano Legovec o...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

09 фев 10:09Se izdava

Se izdava objekt od 600m2 na glavniot pat do avtobuskata stanica


По Договор
или предлог цена
03 фев 17:28Prodazba na deloven prostor

Se prodava Deloven prostor Probistip KO Probistip I.L. 2569, so sedi...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Дуќани

03 фев 13:04Продавам плацеви ШУМИ, НИВИ, ПАСИШТА, ЛИВАДИ

Prodavam povekje placevi vo Probistip (Kundino): ,nivi, pasishta i li...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

30 јан 07:22Plac na ponikva

Kupuvam plac na Ponikva. Ponudete mi !


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

24 јан 19:42Izdavam objekt na pogodna lokacija

Izdabam objekt koj se naoagja vo centralniot del na Zletovo, vednas d...


1 €
или предлог цена
28 дек 09:42Деловен простор - Пробиштип

Се изнајмува деловен простор во Пробиштип. За повеќе информации конта...


По Договор
или предлог цена
21 ное 18:16PLAC VO M.V MARICANSKI DOL

SE PRODAVA PLAC SO POVRSHINA OD 1500-1700M2 VO MV MARICANSKI DOL, POG...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

28 сеп 16:02Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам