Охрид
                           
418 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdavaat prikolki vo Gradiste

Izdavam prikolki vo Gradiste, kompletno opremeni. Cena vo zavisnost o...


2.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 јун 15:17Промовирано

Луксузна куќа Елешец со поглед

Луксузна Куќа Елешец 785 м2 земја - 363 куќа ( летна куќа до Базенот...


2.200 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 11:27Промовирано

RENOVIRANA KUKJA VO S.KOSEL SO 950M2 DVOR!

SE PRODAVA KUKA VO S.KOSEL OHRID, RENOVIRANA VO 2022 GODINA. POSEDUV...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 17:17Kukja od 270m2 na 200 metri od Ohridskoto ezero - ZDRAVESKI

Куќа во населба Рача од 270м2 на двеста метри од Охридското езеро ...


350.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:10Kukja od 172m2 vo Vidobista - ZDRAVESKI

Се продава куќа од 172м2 во Охрид – Видобишта. Куќата се состои од д...


89.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:09Kukja na ulica Vasil Glavinov od 200m2 - ZDRAVESKI

Се прoдава куќа на ул. Васил Главинов Се продава реновирана куќа на ...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:09Kukja od 135m2 so pogled na gradot i ezeroto - ZDRAVESKI

Kukja vo Baraki od 135m2 so pogled kon Ohridskoto ezero I gradot. Se...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:09Kukja od 300m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Se prodava kukja od 300m2 Kukjata se naogja vo mirna sredina, I e vo...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:09Ekstra luksuzna kukja vo Elesec - ZDRAVESKI

Se prodava ekstra luksuzna kukja vo Elesec Kukjata e 363m2, korisna ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:09Kukja so bazen vo S. Ljubanista - Ohrid - ZDRAVESKI

Kukja vo Ljubanista Ohrid od 130m2 Se prodava namestena kukja vo Se...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:09Nova kukja od 350m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Nova kukja od 350m2 na ulica Prilepska Ohrid Se prodava nova kukja n...


190.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:09Kukja od 115m2 i apartman od 40m2 vo Ohrid -ZDRAVESKI

Се продава куќа со апартман и летна кујна во Охрид. Куќата е 115м2 с...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:08Kukja na ul. Bogomilska od 175m2 - ZDRAVESKI

Se prodava kukja na ul.Bogomilska Kukjata se naogja vo centralno gra...


156.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:08Cityview apartmani Ohrid

☀ Апартмани CITYVIEW - Охрид ☀ 🔝Cityview apartments🔝 Комплетно ...


30 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 14:51Vila Dule Ohrid

Вила "Дуле" располага со 7 - трикреветни соби и 1 - двокреветна соба....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 14:39Куќа на ул. БУДВА

Куќата е лоцирана на мирна и тивка локација... Градена е рам конструк...


86.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 12:01Се продава плац со куќа во Охрид

Се продава плац со куќа во Охрид на ексклузивна локација на 100m од ...


245.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 11:30Апартмани во Андон Дуков - Охрид

Издавам 2 апартмани во кампот Андон Дуков на 30 метри од плажа и 2км ...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 10:02ЧОЈС-Kuka vo Velestovo so prekrasen pogled

Se prodava nova kuka p+1 vo Velestovo so prekrasen i otvoren poglen k...


145.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 09:17ЧОЈС-Kuka vo Velgosti

Se prodava kuka vo Velgosti (vo blizina na otpadot) so vk povrsina od...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 09:17ЧОЈС-Kuka vo blizina na O.U.Koco Racin

Se prodava kuka vo naselba Crnogorci (vo blizina na skoloto Koco Raci...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 09:17Apartmani Veloski - Ohrid

Se izdavaat novi apartmani od 50 i 70m2 na samo10 min.pesacko rastoja...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 08:13Куќа на 8 ми Март

Се Продава куќа на 8-ми Март, во близина на Винарската Визба... Куќат...


133.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 22:36Куќа Видобишта,во близина на Стобекс

Куќата е комплетно реновирана, поставена е нова : Струја, вода, догра...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 22:35Куќа наспроти Аеродромот

Куќата е новоградба, и има голема гаража(склад), Парцелата е 1400 м2...


92.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 22:35Куќа на Абас Емин

Куќата е градена плански, со проект и надзор... Потребно е реновирање...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 22:35SE PRODAVA LUKSUZNA KUKJA

Se prodava luksuzna kukja na 3 sprata, so 4 vleza, so moznost za pod...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 17:31Kuka-ohrid

Bi primil zenska osoba postara od 34 godini,besplatno da prestojuva v...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 15:17Куќа во Охрид од 271м2 во урбана заедница на Питу Гули !!!

Се продава Куќа во Охрид, во урбана заедница Горна Влашкамала на ули...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 11:55Se izdavaat spratovi od kujka

Se izdavaat 2 spratovi od kujka. Celosno oddelni kako kako posebni st...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 10:54Kukja vo Ohrid, Star Grad nad Tabana i Plostad, star del

Se prodava kukja vo stariot del na Ohrid, centralno gradsko jadro, na...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 10:33SE IZDAVAAT DVA APARTMANI

Se izdavaat dva opremeni apartmani vo naselba Raca


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 08:39Екстра куќа за екстра цена!

Поволно се продава легализирана семејна куќа во Н.Рача. Куќата е дуп...


5.900.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 јул 23:31Plac so Kuka Magistrala Ohrid-Bitola

Se prodava Kuka 60m2 osnova dvospratna plus pomosna prostorija 15m2 s...


26.500 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 јул 18:58Se prodava kukja

Kukja so dvorno mesto parcelata e 385m2 ima markica A1 132 m2 vo osno...


156.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 јул 13:26Se prodava

Se prodava mesto so kukja od vkupno 1882m2 cena 100 evra m2 na glavni...


100 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 јул 12:54Kukja od 350 m2

Kukjata ima podrum, prizemje, sprat i potkrovje. Cist imoten list. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 јул 12:10Продавам куќа во Пештани

Се продава куќа во Пештани на 20 метри од брегот. Цена по договор 0...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 јул 11:06Se izdava vila vo neposredna blizina na Ohridakoto Ezero

Se izdava vila vo neposredna blizina na ezeroto Naum Gorgioski 078...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

02 јул 10:20KUKJA VO VELGOSTI

Куќата е 140м2 има 3 соби и една дневна од 50м2 со купатило плус подр...


130.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 јул 23:50UBAVA EVTINA KUKJA

Kukjata e ubavo izrenovirana, 88m2 , ima podrum, garaza i pomosni pro...


39.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 јул 23:20Kuka Mesto Plac

Se prodava mesto kuka plac So imoten list Voda Struja 1250 kv...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

01 јул 16:26Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам