3034 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan vo strog CENTAR so PARKING za 6 lica!!!

Od 21 juli do 5ti avgust i od 10ti do 15ti avgust stanot e rezerviran...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 09:44Промовирано

Villa Koceski*** Pestani

Villa Koceski e smestena vo s. Pestani na 50m. od ezeroto vo tivka i ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

13 јун 10:11Промовирано

Izdavam stan strog centar so parking do posta

Novi delux apartmani Jovan,strog centar na Ohrid, na 80m do ezero, pl...


60 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 мај 12:38Промовирано

Prodavam kamp / Продавам камп

Продавам камп контејнер, реновиран, во авто-камп Елешац - Охрид со це...


2.000 €
или предлог цена
Денес 17:01Stan vo centar

Rezervirajte si go navreme odmorot za leto 2022.Stan kompletno nanest...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:22Вила со 10 апартмани во центар со паркинг

Се издаваат 9 студија апартмани и еден голем апартман со две спални ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:20Викендица со поглед на Ох. езеро 1500 м.н.висина

Се издава викендица на планината Јабланица со поглед кон Охридското е...


10 €
или предлог цена
Денес 16:20Нови Апартмани и Студиа во Центарот на Охрид!!!

Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!! AGH Elite Apartments & ...


790 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 16:17Apartmani Dudan Vo Ohrid

Издавам апартмани во центар на Охрид во близина на езерото!! Апартма...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 16:15Se izdava stan

Se izdava stan vo strogiot centar stanot e kompletno namesten i klima...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:08Ohrid sobi evitino udobno rezervirajte

*** П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во б...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 16:01Стан за туристи

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:58stan vo ohrid centar

SLOBODEN OD 25 AVGUST stanot se naoga pozadi skalestata zgrada na 200...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 15:57SE IZDAVAAT SOBI VO PESHTANI

Se izdavaat sobi za turisti vo Peshtani,na 50m od ezeroto chetiri sob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 15:57Se prodava niva

Se prodava niva pozadi stara carina izmegu okta benziska i hotel flam...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:48SOBI VO NASELBA RACA ! POVOLNO ! VILLA D&M !

SOBITE SE DVOKREVETNI I TROKREVETNI,SO POSEBNI KUPATILA I TERASI, KAB...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 15:34Iznajmuvam kamp prikolka vo Ohrid

Iznajmuvam kamp prikolka kompletno renovirana so gipskarton, laminat,...


800 МКД
или предлог цена
Денес 15:28Apartman 25 m2

Se izdava apatman 25 m2 vo blizina na novata avtobuska stanica. Ap...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 15:26Apartman vo Pestani prv red pokraj ezero

Se izdava apartman 45m2 vo centarot na Pestani, prv red pokraj ezero....


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 15:25Parcela od 141m2 vo Trpejca - ZDRAVESKI

Се продава парцела од 141м2 во Трпејца. Парцелата е со чист имотен л...


28.000 €
или предлог цена
Денес 15:11Parcela od 400 m2 na Ul. 7mi Noemvri - ZDRAVESKI

Se prodava parcela od 400m2 Parcelata se naogja na ul. 7mi Noemvri. ...


72.000 €
или предлог цена
Денес 15:10Parcela od 1434m2 vo Gorno Konjsko - ZDRAVESKI

Se prodava parcela od 1434m2 vo Gorno Konjsko Parcelata e so pris...


40 €
или предлог цена
Денес 15:10Parcela od 1032m2 na Ulica Zeleznicka - ZDRAVESKI

Се продава парцела од 1032м2 на улица Железничка. Парцелата излегува...


100.000 €
или предлог цена
Денес 15:10Parcela od 400 m2 na mirna lokacija - ZDRAVESKI

Се продава парцела од 400м2 со чист имотен лист. - Маркица П+2+П Ми...


39 €
или предлог цена
Денес 15:10Parcela od 720m2 vo Velestovo - ZDRAVESKI

Се продава парцела од 720м2 во Село Велестово. Има прооден пат до са...


1 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
35 €
Денес 15:10Plac vo Podmolje od 600m2 - ZDRAVESKI

Плац во Подмоље od 600м2 -10 минути од Охрид и Струга - струја, во...


24.000 €
или предлог цена
Денес 15:10Kukja od 270m2 na 200 metri od Ohridskoto ezero - ZDRAVESKI

Куќа во населба Рача од 270м2 на двеста метри од Охридското езеро ...


350.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:10Kukja od 172m2 vo Vidobista - ZDRAVESKI

Се продава куќа од 172м2 во Охрид – Видобишта. Куќата се состои од д...


89.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:09Kukja na ulica Vasil Glavinov od 200m2 - ZDRAVESKI

Се прoдава куќа на ул. Васил Главинов Се продава реновирана куќа на ...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:09Kukja od 135m2 so pogled na gradot i ezeroto - ZDRAVESKI

Kukja vo Baraki od 135m2 so pogled kon Ohridskoto ezero I gradot. Se...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:09Kukja od 300m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Se prodava kukja od 300m2 Kukjata se naogja vo mirna sredina, I e vo...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:09Ekstra luksuzna kukja vo Elesec - ZDRAVESKI

Se prodava ekstra luksuzna kukja vo Elesec Kukjata e 363m2, korisna ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:09Kukja so bazen vo S. Ljubanista - Ohrid - ZDRAVESKI

Kukja vo Ljubanista Ohrid od 130m2 Se prodava namestena kukja vo Se...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:09Nova kukja od 350m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Nova kukja od 350m2 na ulica Prilepska Ohrid Se prodava nova kukja n...


190.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:09Kukja od 115m2 i apartman od 40m2 vo Ohrid -ZDRAVESKI

Се продава куќа со апартман и летна кујна во Охрид. Куќата е 115м2 с...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:08Kukja na ul. Bogomilska od 175m2 - ZDRAVESKI

Se prodava kukja na ul.Bogomilska Kukjata se naogja vo centralno gra...


156.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:08Stan od 90m2 na Bulevar Turisticka - ZDRAVESKI

Stan od 90m2 na Bulevar Turisticka Se naogja vo skalestata zgrada I ...


108.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:08NOV STAN OD 47m2 - ZDRAVESKI

НОВ СТАН ОД 47м2 БЛИСКУ ДО ЦЕНТАР!! Истиот го има следниов распоре...


59.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
61.100 €
Охрид

Станови

Денес 15:08Nov stan od 72m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Нов стан од 72м2 на влез на Охрид од Струга Станот го има следниот...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:08Nov stan od 60m2 vo centarot na Ohrid - ZDRAVESKI

Нов стан од 60м2 позади градски пазар Охрид Гоима следниот рпоред:...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:08Stan od 66m2 vo Daljan - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Naselba Daljan Stanot ima vkupna povrsina od 66m...


870 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:08Stanovi vo izgradba od 61m2 do 66m2!!!

Се продаваат станови во изградба!! Локација: Мирче Ацев бр.35 Катно...


950 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:07Nov stan od 53m2 na Ul. Slavej Planina - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 53m2 na Ulica Slavej planina – Ohrid. Stanot e no...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:07Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам