604 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Paleti

se prodavaat paleti 115x200 100br lokacija S.ivankovci ( Velesko ) ...


300 МКД
или предлог цена
15 јан 20:27Промовирано

LED OGLEDALA PO VASA MERKA

Izrabotuvam Led ogledala koi odgovaraat za vo wc, hodnik, spalna... ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
30 €
Денес 13:00Lezaj krevet

Prodavam nekoristen krevet ..6000 denara Tel.078 999 472


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Денес 10:16NEO KLIMA

Se prodava neo klima vo odlicna sostojba obicna ladi i gree perfekt...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 16:01Монофазен проточен бојлер

Продавам монофазен проточен бојлер Siemens 7kw.


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:04  НОВ ОГЛАС

Tabla so osiguraci

Se prodava tabla so osiguraci. Tablata i site osiguraci se ispravni. ...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:51Se prodavaat drvenii polici

Se prodavaat 5 novi polici od masivno drvo . Drvenite profili se prav...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 14:51Alati za kovani ogradi Eisenkraft so literatura

Se prodavaat tri alati za kovani ogradi. Prvata e za secenje na spari...


15.990 МКД
или предлог цена
Вчера 14:49Panel 2,5 kw

Panel Atlantic 2,5 kw vo odlicna sostojba.


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 11:42PRODAVAM CEFKI ZA SKELE 6/4 F-50

Prodavam polovni cefki za skele 6/4 f-50 Cena od metro 250 denari.


250 МКД
или предлог цена
Вчера 09:31Petosed I trosed

Petosed sedmosed I trosed 071217533 Sedmosed. 13000 den. -3m—2.65m...


1 €
или предлог цена
Вчера 00:42Lth Dlaboko Frizider

Se prodava frizider dlaboko Lth. Celosno ispraven, kapacitet okolu 32...


5.000 МКД
или предлог цена
27 јан 22:40Nov ured za merenje na kvalitet na vozduh

Se prodava nov multifunkconalen ured za kvalitet na vozduh so monitor...


2.400 МКД
или предлог цена
27 јан 18:39Kamera / kameri wifi nadzor

Se prodavaat novi wifi ip kameri. Najlesna instalacija samo ja priklu...


1.300 МКД
или предлог цена
27 јан 15:47Kamera Kameri

Novi Spy wifi kameri , koi moze da gi gledate na mobilniot, bez razli...


3.000 МКД
или предлог цена
27 јан 15:26Drveni komodi, masi,cevlanik so zakacalka..

Drveni komodi , masi , cevlarnik so zakacalka , tv komodi… se izrabot...


По Договор
или предлог цена
27 јан 15:20Se prodava Kalap za betonski blokovi za 25ka

Koristen Kalap za betonski blokovi so dimenzii 40*20*20


100 €
или предлог цена
Штип

Останато

27 јан 14:47Klima FUEGO 5,5 split sistem

Klima FUEGO 5,5 kw.


8.500 МКД
или предлог цена
26 јан 23:56Zabra Zavesa

Se prodava zebra savesa skoro nova funkcionira besprekorno Dimenzii...


1.900 МКД
или предлог цена
26 јан 21:16Klub Masicki

Se prodavaat novi klub masicki izraboteni od kvalitetna iverica.. ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
26 јан 21:15Trpezariiski i klub masicki od masivno drvo

Izrabotuvame kvalitetni masi od masivno drvo po vasa zelba i dimenzii...


800 €
или предлог цена
26 јан 20:49Kopac. Копач

Продавам копачи од голем до мал може и сите комплет Цена по договор


700 МКД
или предлог цена
26 јан 20:20Zvono bezicno VIDEO DOORBELL + CHIME

Novo wifi zvono Video doorbell + chime (2nd generation) https://...


5.000 МКД
или предлог цена
26 јан 17:29Kafemati Vending Zanussi

Prodavam Kafemat Kafemati Vending Zanussi -Zanussi Venezia bez plate...


200 €
или предлог цена
26 јан 14:29PRODAVAM

Polovni ispravni


26 јан 14:28Lesno prenosliv Inverter Generator

Agrotehnika istok stip 071 367 690 Вршиме продажба на генератори за ...


1 €
или предлог цена
26 јан 10:49Се продава шибер врата

Се продава шибер врата сочувана со димензии 200х75 со шина.


25 јан 14:18Се продаваат дрвени маса и столици -ретро со резба

Се продаваат дрвена маса со димензии 140х86цм и плус додатни 40 цм се...


16.000 МКД
или предлог цена
25 јан 14:18Se prodava akt tasna nova

Se prodavaat dve akt tasni novi nekoristeni odlicni sa delovni luge ...


1.000 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

25 јан 14:17Се продава електричен шпорет

Се продава електричен шпорет во добра состојба се е исправно сите рин...


3.500 МКД
или предлог цена
25 јан 14:17Се продава кожена гарнтура тросед, двосед и фотеља

Се продава кожена гарнтура тросед, двосед и фотеља во одлична состо...


20.000 МКД
или предлог цена
25 јан 14:17Се продава фотеља голема и мала

СЕ продава многу зачувана фотеља -ретро-голема и мала комплет,може и ...


1.200 МКД
или предлог цена
25 јан 14:17Kamin/Pecka/Sporet na drva ALFA PLAM/ALFA PLAMEN 850

Odlicna sostojba, koristeno 2 sezoni


30.000 МКД
или предлог цена
25 јан 12:14Zakacalka za pretsobje

Zakacalka so orman za konduri


1.000 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

25 јан 10:49Drveni vrati i prozorci

Drveni vrati i prozorci


По Договор
или предлог цена
25 јан 10:49замрзнувач / фрижидер / zamrznuvac / frizider / dlaboko

ispraven


По Договор
или предлог цена
25 јан 10:49Elektricen boljer Leov 80 litri od 2 Kw

Boljerot e skoro nov, koristen e pomalku od edna godina, se prodava...


3.500 МКД
или предлог цена
25 јан 10:06KOVANO ZELEZO ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


25 јан 08:03GARAZNI VRATI, PORTI NA DALECINSKO

* Garazni aluminiumski rolo vrati so izolacija i bez izolacija, so mo...


1 €
или предлог цена
24 јан 19:21Za zagrevanje na drva

Za zagrevanje na prostorija i drugo


1.500 МКД
или предлог цена
24 јан 13:49Alominski prozor

Alominski prozor nov so dimenzii 180×140


24 јан 13:44Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам