1441 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot 407 / 2008/ CH / 2.0hdi/140ks/mozhna zamena

Peugeot 407 / 2008/ 🇨🇭/ automatik 🧩2.0hdi/140ks/ 🏁 170.000km s...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 мар 10:11Промовирано

VW GOLF 6 2.0 TDI 140HP 2009 ! 7800 €

Prodavam golf 6 2.0 tdi 140hp , servisiran pred 100 km mal i golem se...


7.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 мар 18:11Промовирано

Renault Master 2.3 dci

Renault Master 2.3 dci 2013/2012 godina 110kw / 150ks Euro 5 83.000k...


По Договор
или предлог цена
Струга

Комбиња

24 мар 10:56Промовирано

Man 26.350 mikser moze i samo sasija

Man 26.350 godina 2007 so 313.000 Km mikserot e mnogu socuvan vredi d...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Вчера 23:24Man mikser ekstra cena

Man 26.350 godina 2007 so 313.000 Km mikserot e mnogu socuvan vredi d...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Вчера 23:24Man 26.350 Mikser moze i samo sasija

Man 26.350 godina 2007 so 313.000 Km mikserot e registriran mnogu soc...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Вчера 23:24Se prodava Mercedes CLK 200 KOMPRESOR

Mercedes CLK 200 KOMPRESOR Moze zamena za tojota so 7 stolovi ili m...


4.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 22:30Plugovi

Plugovite e 10 inç..mnogu malce e koristen..moze da se vidi vo sekoj ...


499 €
или предлог цена
Вчера 21:24O&K MH 28 C 1992 071451010

Moze zamena i so kamion vlekac


Вчера 20:21Golf 5 1.9 tdi

071483695 Golf Golf 5 1.9 tdi Tour version 2008/7 god Uvoz 🇩�...


8 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 20:10FORD C-MAX 2.0 DIESEL 2012

FORD C-MAX TITANIUM > Опрема: - Клима - Навигација - Автоматски п...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.800 €
Струга

Автомобили

Вчера 19:56Бунгалов во камп АС - Струга

Продавам камп куќичка-бунгалов во Авто Камп АС во Струга. Истата расп...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:05  НОВ ОГЛАС

Mercedes-benz C 200 CDI

Stolloj so greaci Klima El. Retrovizori Vebasto Nov Alkumator 2 Kluq...


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.300 €
Струга

Автомобили

Вчера 17:57  НОВ ОГЛАС

Gumi 245/40/20 i 275/35/20

Gumi 245/40/20 i 275/35/20 Continental run flat


350 €
или предлог цена
Вчера 17:24Kombinja Iveco Turbo Daily

Се продава комбе Ивеко, не е регистрирано. За подетални информации н...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Автобуси

Вчера 16:14AUDI A6 2.7

Се продава Ауди А6 2.7, автоматик, 2006/7 година. Возилото е сочувано...


7.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 16:14Prodavam RENAULT ESPACE 2.2 dci 2007 godina

Prodavam RENAULT ESPACE 2.2 dci 150 KS 2007 godina so pominati 245.00...


4.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 16:08Prodavam AUDI Q7 facelift 2008

Prodavam AUDI Q7 facelift 2008 so noviot 6 brzinski menjac. Pominati ...


11.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 16:08Prodavam BMW 520d EfficientDynamics 2011 godina

Prodavam BMW 520d EfficientDynamics 2011 godina - 135KW / 185 KS - po...


16.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 16:07Ducati Hypermotard 796 (803cc)

Motorot e vo odlicna sostojba,servisiran I registriran Ima pominato 3...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 15:29Opel astra 1.4 benzin

Se prodava opel astra 1.4 benzin 2006 godina, kupena e vo Mkd so orgi...


2.750 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 15:23Bandazi za Audi Q7 5x130 R20 20ki touareg cayenne

.


370 €
или предлог цена
Вчера 13:03  НОВ ОГЛАС

GOLF 1.9 6 BRZINI 4x4 CH

🇨🇭🇨🇭Uvezen Od CH 🇨🇭🇨🇭 1.9 TDI 77 KW 4 Motion (4x4) 2009/...


5 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00Teleskopska Digalka Merlo Roto 45.21

✅SE PRODAVA✅ ▶️TELESKOPSKA DIGALKA ▶️MERLO ROTO 45.21 MCSS ▶️GODIN...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Mitsubishi PAJERO

Se prodava Pajero 1999 God. 185000km pominati Registracija do 01.2...


4.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00Mercedes-Benz E 220 T CDI

Prodavam Mercedes-Benz E 220 CDI Vo odlicna sostojba uvezen od Sva...


7.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:16Volvo S80 AWD Executive

Executive oprema, AWD prv sopstvenik. 4 letni Michelin gumi so bandas...


14.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 11:06Pasat 1.9 Tdi 110ks 97 godina vo ispravna sostojba

Pasat 1.9 Tdi 110ks 97 godina vo ispravna sostojba kolata se prodava ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:20MERCEDS BENZ C 220 CDI ☆ 2008☆FULL

MERCEDES BENZ 204 MODEL 2008 GOD ,220 CDI SO 125 KW MANUEL MENJAÇ ...


6.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.900 €
Струга

Автомобили

Вчера 07:34Utv polaris 900cc Carineto

Utv polaris 900cc so usa dok2016g Zacuvano MAXX kako novo od Fabrika ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 04:28Podizaci 22mm NOVI

Podizaci za kormilo 22mm NOVI zemeni po greska cena 2,000den par


Вчера 04:28TGB RS125 *zamena*

Motorot e staklo sve e fabrika na nego napraven servis ulje filtri pl...


1 €
или предлог цена
Вчера 01:02GOLF VI. GTD moze zamena

Golf vo odlicna sostojba registriran pred edna god donesen od holandi...


9.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 00:09Baliracka polska z224/s

Vo ispravna sostojba. Cenata e fiksna I bez zameni.


2.999 €
или предлог цена
29 мар 22:03Plug GASSNER

Tro brazden obrtac celosno repariran vo makedonija voopsto ne e koris...


1.400 €
или предлог цена
29 мар 22:03Bmw 418 d Gran Cupe Moze zamena

Bmw 418d Gran Cupe God.2015 Reg.08.2023 zelen karton Servisirana...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 мар 21:59KIA SORENTO 4x4 Automatik

so servisna knishka od ch napraven komplet servis proverka po z...


7.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.900 €
Струга

Автомобили

29 мар 21:44horizontalno busenje pod asfalt od fi45mm do fi 160mm

nasata firma raspolaga so specjalni vozdusni raketi koi busat horizon...


По Договор
или предлог цена
29 мар 20:55Opel zafira 2002 benzin Moze zamena

Opel zafira 2002godina.2.2 benzin registriran a do 02 2024 godina dob...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 мар 20:31Bmw 730d Xdrive Mpacket 2020

Naj full oprema 076468940


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 мар 19:34Hitno Golf 4 1.9 tdi 90ps

Golf mk4 1.9 tdi 90ps


2.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 мар 19:32Porsche Cayenne 3.0TDI Matrix Face Lift 2016

Porsche Cayenne Face Lift 2015 Matrix 3.0TDi 262ks Sport chrono pa...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 мар 19:28Bmw 520d Xdrive 2019

Bmw 520d Xdrive 2019 190ks Sportline Automatik Distronic Kamera...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 мар 19:28Страна 1 од 37

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам