914 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam kopacki i patiki malku noseni

Na sekoja slika ima broj i cena


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Други Спортови со топка / Чевли

Вчера 20:52НОВ ОГЛАС
Промовирано

PRODAVAM TERETANA KORISTENA VO DOMASNI USLOVI

Prodavam teretana pravena i koristena za svoja dusa... Kafez so 100k...


100 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
1.100 €
Денес 11:45Sidi sprinterici br 44-45

Vo mnogu dobra sistojba vozeni edna godina kupeni vo Makedonija


7.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Тркачки спортови / Останато

Денес 11:05Mma kickboks stitnici za noze Ringhorns

Stitnici za noze(cevanica) Ringhorns Kupeni se novi 2,490 den. 2-3 ...


1.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

Денес 09:02Prodavam Skii

Prodavam polovni ski so vezovi: HEAD SuperShape 170cm = 250 evra HEAD...


1 €
или предлог цена
Денес 06:05Prodavam kopacki i patiki malku noseni

Na sekoja slika ima broj i cena


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Други Спортови со топка / Чевли

Вчера 20:52  НОВ ОГЛАС

Тегови за вежбање 2 x 5 kg

Продавам нови тегови за вежбање 2 x 5 kg


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:45Skii oprema

Prodavam konduri 278mm 23/23.5 Salomon. Skii 110 cm I dba para stapci...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:32Теретана

Справи за теретана професионални по најниски цони


100 €
или предлог цена
Вчера 18:39TECHNOGYM Skillbike Professionalen Velosiped

TECHNOGYM Skillbike Professionalen Velosiped https://www.tech...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:36TECHNOGYM Skillrow Professionalna veslacka mashina

Technogym Skillrow Professionalna veslacka mashina Measuremen...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:36TECHNOGYM DUMBBELLS 4-40KG. SET 2 x PURE STRENGTH STALAZI

Technogym Set Tegovi Bucici Technogym 2022G. Od 4kg.-40kg. ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:36TECHNOGYM ELEMENT PLUS BLACK MASHINI X 10KOM. SET

TECHNOGYM ELEMENT PLUS BLACK SET OD 10 SPRAVI IDEALNI ZA POMAL PR...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:36ski i stapcinja steki скии стапови штеки

se prodavaat: - zenski k2 visina 156cm cena 35e tel za kontakt (vib...


2.100 МКД
или предлог цена
- 42 % Попуст
3.600 МКД
Вчера 13:00Head Advant Edge 95 flex

Prodavam cizmi za skijanje, koristeni 3 godini Cizmite imaat nekolku...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00ski konduri

Ski konduri Lange br 38


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Prodavam kros trenazer nov TL 005BS

Prodavam kros trenazer nov TL 005BS Kupen od Bidifit. Proban e samo 3...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:00Snegohodki

Prodavam extra socuvani snegohodki. Nesto sto treba da go ima sekoj p...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:26Продавам опрема од GYM-LIFE Italy купена нова од фабрика

Продавам опрема од GYM-LIFE Italy. www.gym-life.net Купена нова од ...


500 €
или предлог цена
Вчера 09:10Пиштол Чешка Зброевка-CZ-75b-9mm

Три пати пукано со него! се продава на лице со дозвола,комплет со пр...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Вчера 07:41NOV DRES NA FFM XXL

NOV KVALITETEN NEUPOTRENUVAN DRES NA FUDBALSKA FEDERACIJA NA MAKEDON...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фудбал / Облека

Вчера 00:13Нова профи торба Head Tour Travel Team

Продавам нова професионална голема торба со тркалца Head Tour Travel ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

27 јан 22:31Trambulina Трамбулина 244

Продавам нова трамбулина неотпакувана 244


11.500 МКД
или предлог цена
27 јан 19:51SUP СУП Kajak

Продавам нови СУП 120 кг 320 евра СУП 100 кг 300 евра Кајак 150 кг 1...


280 €
или предлог цена
27 јан 19:50Staticen mini velosiped

Staticen mini velosiped 4000 i 4600 denari neotpakuvani


4.600 МКД
или предлог цена
27 јан 19:50Staticen soben mini velosiped noetpakuvan Статичен велосипед

Mini staticen velosiped za Race i Može Nov neotpakuvan


4.600 МКД
или предлог цена
27 јан 19:48JUBILARNA SLIKA NA JUVENTUS

JUBILARNA SLIKA NA JUVENTUS SO DIMENZII KAKO NA SLIKATA , VO ...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фудбал / Останато

27 јан 18:02Novi naocari za plivanje

Novi neupotrebeni naocari za plivanje "Arena". Kupeni 790den.


10 €
или предлог цена
27 јан 14:51Karabin Mauzer M24

Se prodava domakinski socuvan,seuste na lov ne koristen karabin M24 s...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

27 јан 13:22Prodavam zimski skii

Prodavam zimski skii elan 200 i cizmi alpina broj US 5 1/2 poveke inf...


10.000 €
или предлог цена
27 јан 13:10BATERISKA LAMPA NAJMOKNATA NA PAZAROT SO FOLTRI,PREKINUVAC

Моделот користи две батерии на полнење 18650(8800мАч),со што се зголе...


1.890 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

27 јан 11:28Чизми за скијање Tecnica cizmi za skijanje

Продавам чизми за скијање Tecnica бр. 28 (42/43) одлична чизма со fle...


5.000 МКД
или предлог цена
27 јан 10:19Daska i konduri komplet !

Snowboard SIMS 144cm super zacuvana. i konduri Alpina br 39/40 100eu...


4.000 МКД
или предлог цена
27 јан 09:40Prodavam STEPER

Prodavam ocuvan, malju upotrebuvan steper. 076/999-225


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

27 јан 09:32Кожени чизми за по лов

Многу квалитетни кожени чизми од Италијанско производство,големина бр...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Чевли

27 јан 09:00Novi profesionalni boks, mma, kick boks vreki vreka

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
27 јан 03:01STATICEN VELOSIPED(SOBEN VELOSIPED),TOCAK(Energetics CT 422)

Се продава статичен велосипед многу малку користен марка Energetics...


13.000 МКД
или предлог цена
26 јан 18:56SE PRODAVAAT METALNI TEGOVI,TEZINI F30

SE PRODAVAAT METALNI TEGOVI ZA VEZBANJE F30 4X10 KG KG E 200 DEN


По Договор
или предлог цена
26 јан 18:56DRZAC ZA TEGOVI ZA BENCH KLUPA(BENCH RACK),ДРЖАЧ ЗА ТЕГОВИ

SE PRODAVA PROFI DRZAC ZA TEGOVI ZA BENCH KLUPA MOZE DA SE KORISTI ...


160 €
или предлог цена
26 јан 18:56Fischer vaccum ...NOVO.... 200€ ....fiksno..

Fischer Vaccum NOVO..... 200€..fiksno


200 €
или предлог цена
26 јан 11:40NOVI SKII NORDICA FIRE ARROW 76 C4 EVO ENERGY Z CARBON-180cm

NOVI SKII NORDICA FIRE ARROW 76 C4 EVO ENERGY Z CARBON - 180cm 070/6...


12.500 МКД
или предлог цена
26 јан 10:58Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам