Скопје Центар
                   
2161 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hp G7 I5-8265U

BRZ Laptop so odlichna konfiguracija baterija ta drzi 2 chasa. I5-82...


17.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00Промовирано

Macbook Pro i5 13 2016

Se prodava Macbook Pro 13" i5 procesor so 8gb ram i 250gb ssd, premno...


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 00:40ОРИГИНАЛ ТАСТАТУРА СО ФУТРОЛА ЗА SAMSUNG GALAXY S6

Продавам оригинал тастатура со футрола за таблет Samsung Galaxy Tab S...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Вчера 22:57HP ProLiant BL460c Blade Server

***** kontakt na VIBER ***** HP ProLiant BL460c Blade Server 2 x ...


149 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сервери и додатоци

Вчера 22:46NetScout nGenius InfiniStream - Network Analyzer / Sniffer

***** kontakt na VIBER ***** NetScout nGenius InfiniStream 2906/GS...


165 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сервери и додатоци

Вчера 22:46Maticna Ploca Intel S5000VCL Dual Socket Xeon

***** kontakt na VIBER ***** Intel S5000VCL Dual Socket 771 XEON E...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:46SERVER Dell PowerEdge 1950

***** kontakt na VIBER ***** Dell PowerEdge 1950 III Server 2x Int...


285 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сервери и додатоци

Вчера 22:45Se prodvaat Jabra GN2000 Duo, Soundtube, IP

Jabra GN2000 Duo, Soundtube, IP Slusalkite se za onie koj se zanimaav...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 21:56Hdd 1tb Segate

Poloven raboti perfektno bez nikakvi problemi.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:05Vga RTX 3060 Gaming

Gtafickata e ispravna so 12 gb


550 €
или предлог цена
Вчера 21:05HP 14 so licenciran windows

-Processor Intel(R) Core(TM) i3-8145U CPU @ 2.10GHz 2.30...


330 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 20:35SteelSeries Arctis Pro Wireless/GameDac

Продавам одлично сочувани, како нови, гејминг слушалки: 1. SteelSe...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:21Asus ZenBook Pro UX580GE

Продавам лаптоп Asus ZenBook Pro UX580GE. Intel i7 8750H 6C/12T 1...


38.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
40.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 20:20Dell XPS 9500

Продавам нов некористен премиум лаптоп Dell XPS 9500. Intel i5 103...


1.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 €
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 20:20Gaming PC komplet so monitor ACER 27"

Intel Core i3-9100f Asus H310 M.R R2.0 mother board H310 Chipset ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 18:44Se prodava Lenovo 15' laptop

1 godina koristen


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 18:26TP-Link AC 1750 Dual Band Wireless Router/ Рутер

Prodavam dual band ruter raboti i na 2.4 i na 5ghz. So 3 promenlivi a...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:47Microsoft Reclusa Gaming Tastatura/Гејминг Тастатура

Orginal! Perfektna gejming tastatura so svetlo. Prekvalitetna tastatu...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:47TP Link Tp-Link Рутер / Ruter 300Mbps Siv

Raboti i kako ekstender


600 МКД
или предлог цена
Вчера 17:46Zotac Vga RTX 3090 Trinity OC 24GB

NOVO


1.700 €
или предлог цена
Вчера 16:31  НОВ ОГЛАС

Prodavam PC

Многу малце користен компјутер во продукција, најчесто како резервен....


900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
950 €
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 15:31Huawei MediaPad T3 10” - kako nov

Prodavam Tablet Huawei MediaPad T3 10”, model AGS-W09, mnogu malku ko...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Вчера 14:45Ipad Mini 3, 64GB, WIFI + CELLULAR

Prodavam Ipad mini 3, so 64GB memorija, ima wifi i Cellular ( moznost...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Вчера 14:45Toshiba L850-13p 6GB RAM-Intel i5-600GB

Prodavam Toshiba laptop vo odlicna sostojba so baterija i orginalen p...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:41  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM NOVI USB HUB RAZMNOZUVACI 4 PORT !!!

Prodavam novi nekoristeni usb hub razmnozuvaci 4 portni. Ekstra cena ...


149 МКД
или предлог цена
Вчера 14:18PRODAVAM HARD DISK 3.5 SEAGATE 500 GB 7200 RPM !!!!

Prodavam hard disk marka Seagate 500 GB 7200 RPM, Sata. Hard diskot e...


990 МКД
или предлог цена
Вчера 14:17Macbook Pro (13-inch, 2019) со Apple Care

Продавам одлично сочуван Macbook Pro (13-inch, 2019 година, Two Thund...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:13  НОВ ОГЛАС

Ryzen 7 2700X

Се продава процесор AMD Ryzen 7 2700X користен.


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 14:00ОПЕРАТИВНИ СИСТЕМИ ВИНДОВСИ,ПРОГРАМИ,АНТИВИРУСИ НА ПОВИК

ИТ ПРОФЕСИОНАЛЕН и БРЗ СЕРВИС НА ПОВИК. ТЕ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Вчера 13:27PCI-E Cables, GPU mining cables,Kabel Pcie

-Kabel PCI-E razdelnik zenski 8 pin vo dupli 8pinski(6+2) 18AWG-200d...


99 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 13:25Hp G7 I5-8265U

BRZ Laptop so odlichna konfiguracija baterija ta drzi 2 chasa. I5-82...


17.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00Apple imac 21.5inch late 2013

Se prodava apple kompjuter 21.5 inch late 2013 so i5 procesor 8gb ram...


470 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:00MIXED MINING RIG 204Mh/s

**************ITNO************** MOZE PLAKJANJE I VO CRYPTO Se pr...


2.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 €
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 12:44Rezervni delovi i servis za site vidovi i tipovi na laptopi

prati e-majl za bilo sto treba imame golem asortiman na polovni lapto...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:35Gigabyte GeForce GTX 770 2GB WindForce 3x

Kako nova vo kutija Mnogu malku e igrano so nea gtx770


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:05Laptop DELL LATITUDE E6330

Prodavam Dell Latitude E6330 laptop so 13.3" ekran odlicno socuvan, s...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:53  НОВ ОГЛАС

Gaming Chair Viper G5 Black & Red - Novi

Гејмерски стол со функционален дизајн, изработен од цврсти и квалитет...


9.990 МКД
или предлог цена
Вчера 11:43Computer Cooler 120mm with 15 LED Illuminated - Novi

15x LED Illuminated Computer Cooler DC FAN Transparent Brushless Cool...


250 МКД
или предлог цена
Вчера 11:43Multimedia Stereo Speaker 2.1 Wooden - Novi zvucnici

USB Speakers JT 2806 USB Powered 3.5mm 2.1 Audio Multimedia Stereo Sp...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:43Wireless Bluetooth Headset v5.0 EDR - Novi slusalki

P47 Wireless Bluetooth Headset v5.0 EDR Black with FM Radio High f...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 11:43Ruter Netgear WNDR3700v2 N600 Wireless Dual Band Gigabit

Prodavam ispraven Ruter Netgear WNDR3700v2 N600 Wireless Dual Band Gi...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 11:11Страна 1 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам