208 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Маса трпезариска + 6 столови

Маса трпезариска +6 столови


90 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
6.500 €
Денес 13:02Termoflux interio 14kw za parno

Se prodava kotel na peleti termoflux interio 14 kw koristen 5 sezoni ...


69.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
73.000 МКД
Денес 11:09Se iznajmuvaat konjopoi visoki barski masi

Се изнајмуваат коњопои, високи барски маси за секакви свечености и за...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 19:28Stolici

se prodavaat polovni stolici mnogu kvalitetni zacuvani ima okolu 400 ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:05BRENER NA NAFTA/DIZEL za KOTEL ZA PARNO I SL.

Se prodava Brener koj raboti na nafta/dizel za kotel za parno ili sli...


100 €
или предлог цена
Вчера 12:46ДРВЕНА ВРАТА СО КАСА

СЕ ПРОДАВА СТАНДАРД ДОБРО СОЧУВАНА ДРВЕНА ВРАТА СО КАСА И ЛАЈСНИ, ВРА...


По Договор
или предлог цена
27 јан 22:01Laser

Nov laser donesen od swajcarija ic ne koristen


250 €
или предлог цена
Кичево

Останато

27 јан 19:03zavesi skoro novi

zavesa 3m(6M) X2.4m 1600denari ...


1.500 МКД
или предлог цена
26 јан 16:23Husqvarna 340

Pilata e dobro socuvana moze dase vidi i proba vo sekoe vreme Povej...


260 €
или предлог цена
24 јан 15:01Masina za perenje - Gorenje

Se prodava masina za perenje - Gorenje vo odlicna sostojba Kontakt...


6.000 МКД
или предлог цена
22 јан 14:47Dusek 190 90 20 cm.

odlicno socuvan


400 МКД
или предлог цена
22 јан 14:29Frizider

Friziderot e vo odlicna sostojba Kontakt: 077504030


6.000 МКД
или предлог цена
21 јан 22:16ПРОДАВАМ АЛУМИНУМСКА НАДВОРЕШНА ДОГРАМА

Комплетна надворешна дограма со ролетни за приземје и подкровље во од...


20 јан 11:59Polovna Komoda

Polovna komoda so ogledalo dimenzi 100x35x190 071378433


60 €
или предлог цена
19 јан 20:13Plakar

Se prodava Plakar vo odlicna sostojba Kontakt: 077504030


4.000 МКД
или предлог цена
19 јан 09:30Komoda

Se prodava komoda vo odlicna sostojba Kontakt: 077504030


7.000 МКД
или предлог цена
19 јан 09:27PROZORI SO ROLETNI I VRATA

Se prodavaat 3 drveni prozori trokrilini, dupli(so 6 stakla na prozor...


По Договор
или предлог цена
19 јан 00:55Kirby ot site modeli ot shvajcaria kako novi

Kirby mashini ot ch kako novi mnogu malu koristeni G4 kako novo so se...


450 €
или предлог цена
16 јан 11:41Konec

Se prodava konec za razni upotrebi T-800 T-1200 T-2000


1 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

16 јан 09:51Frizider NEO

Ispraven


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Кичево

Кујна / Останато

13 јан 15:22KAMERA KAMERI IP WIFI NADVORESNI VODOOTPORNI ZA VIDEO NADZOR

*Можност за надворешна и внатрешна употреба. Водоотпорност IP66. *...


3.000 МКД
или предлог цена
11 јан 13:471,2 3 Garnitura

1, 2, 3 mnogu malku koristeno


450 €
или предлог цена
10 јан 18:19termovka

se prodava termovka 6 kw poveke info na 078457021


1 €
или предлог цена
10 јан 12:15машина за стрижење на овци

Се продава нова воопшто не употребена квалитетна и силна машина за ст...


120 €
или предлог цена
09 јан 11:31Parno na Nafta

Prodavam kotel za parno na nafta i drva cena po dogovor informaci sa...


1 €
или предлог цена
08 јан 21:22Prodavam cvekjinja

Povekje informacii na ovaj broj 076 559 705 Jasmina


1 МКД
или предлог цена
05 јан 13:31Racna izrabotka od masiven celik

Masickata ide bez plotna,znaci moze da si stavite po vasa zelba drven...


2.000 МКД
или предлог цена
04 јан 19:50DIECOTEC 10KW NA PALETI

Kupeno novo , koristeno nekolku sezoni. Vo mnogu dobra sostojba. Za ...


35.000 МКД
или предлог цена
03 јан 19:27Wireless Alarm System Alarm bezicen

Prodavam novi alarmni sistemi so dojava na mobilen preku sim karticka...


03 јан 16:21ULJEN RADIJATOR NEO 2.5 KW MNOGU MALKU KORISTEN

Radijatorot e mnogu malku koristen mnogu ekonomicen stedliv na eden g...


2.500 МКД
или предлог цена
03 јан 15:46Garnitura za dnevna soba

Prodavam garnitura za dnevna soba so moznost za spienje na nea


По Договор
или предлог цена
02 јан 15:36Se prodava krevetce kupeno od Enci-menci bebe home.

Krevetceto e koristeno mal period i e kako novo, doagja komplet so or...


4.000 МКД
или предлог цена
01 јан 23:26Pecka na Pelet BIOLUX

Raboti super bez nikakva maana Info 070469223 070469223 070469223


1 €
или предлог цена
29 дек 08:29Alfa Plam Como Compact 32kw, kotel na peleti i 1 ton peleti

Se prodava skoro NOV kotel na peleti za centralno parno Alfa Plam Com...


1.900 €
или предлог цена
27 дек 11:31KAFEMAT KOMLET ZA DELOVI VIDI OGLAS SLIKI

SE PRODAVA KAFEMAT KOMLET ZA DELOVI , SE DAVA SAMO KOMLET CENA PRIFA...


1.150 МКД
или предлог цена
26 дек 20:43pumpa za voda NOV

donesena od shvaicaria nova


225 €
или предлог цена
24 дек 17:37BEKO DELOVI ZA ALISTA NOVI

Beko elektronik 3000 den Beko brava za vrata 2000den Beko pumpa 250...


1 МКД
или предлог цена
24 дек 17:36SAMSUNG DELOVI ZA ALISTA NOVI

Samsung pumpa 3000 den Samsung ventili 1000 den Samsung pumpa za su...


1 МКД
или предлог цена
24 дек 17:36Inventar

Dva troseti,masa drvena kujnska masa so 6 stolici regall drven,elektr...


500 €
или предлог цена
Кичево

Кујна / Останато

24 дек 15:03Videofon domofon

Prodavam novi videofoni . Ednostavna montaza. Menuvanje na zvuci na z...


130 €
или предлог цена
20 дек 19:42Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам