3034 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

17 јун 14:25Промовирано

Villa Koceski*** Pestani

Villa Koceski e smestena vo s. Pestani na 50m. od ezeroto vo tivka i ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

13 јун 10:11Промовирано

Izdavam stan strog centar so parking do posta

Novi delux apartmani Jovan,strog centar na Ohrid, na 80m do ezero, pl...


60 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 мај 12:38Промовирано

Продавам куќа во Пештани

Се продава куќа во Пештани на 20 метри од брегот. Цена по договор 0...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 18:00Се изнајмува апартман (Вељаноски)

Вилата "Вељаноски" e лоцирана во населбата Видобишта во мирниот дел н...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 18:00Se izdava

Se izdava kompletno opremen dvosoben stan vo strog centar vo Ohrid. K...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:50****APARTMANI FILIP-Strog centar do ezero****

Se izdava luksuzno operemen apartman vo najstrogiot del od centarot n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 17:38СУПЕР СМЕСТУВАЊЕ ВО ОХРИД 350 ДЕНАРИ.РЕЗЕРВИРАЈТЕ!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 17:31СУПЕР СМЕСТУВАЊЕ ВО ОХРИД 300 ДЕНАРИ.РЕЗЕРВИРАЈТЕ!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 17:31Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:25Apartmani LAVO (Centar, Ohridska carshija)

Адреса: 7-ми Ноември, број 9 Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центар...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 17:25APARTMAN ZA TURISTI

Se izdava apartman za turisti vo Ohrid vo strog centar vo zgrada so r...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:24RENOVIRANA KUKJA VO S.KOSEL SO 950M2 DVOR!

SE PRODAVA KUKA VO S.KOSEL OHRID, RENOVIRANA VO 2022 GODINA. POSEDUV...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 17:1718 Central Ohrid/strog centar *200m od pristaniste/korzo*

1-soben apartman za iznajmuvanje vo najstrog centar na Ohrid (stara a...


750 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:13Нови Апартмани и Студиа во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:09Se Iznajmuva Stan za turisti vo centar na Ohrid

sloboden od 20.07 Се издава стан во строг центар на Охрид. Локаци...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Охрид

Станови

Денес 17:09Prodavam kamp / Продавам камп

Продавам камп контејнер, реновиран, во авто-камп Елешац - Охрид со це...


2.000 €
или предлог цена
Денес 17:01Stan vo centar

Rezervirajte si go navreme odmorot za leto 2022.Stan kompletno nanest...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:22Вила со 10 апартмани во центар со паркинг

Се издаваат 9 студија апартмани и еден голем апартман со две спални ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:20Викендица со поглед на Ох. езеро 1500 м.н.висина

Се издава викендица на планината Јабланица со поглед кон Охридското е...


10 €
или предлог цена
Денес 16:20Нови Апартмани и Студиа во Центарот на Охрид!!!

Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!! AGH Elite Apartments & ...


790 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 16:17Apartmani Dudan Vo Ohrid

Издавам апартмани во центар на Охрид во близина на езерото!! Апартма...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 16:15Se izdava stan

Se izdava stan vo strogiot centar stanot e kompletno namesten i klima...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:08Ohrid sobi evitino udobno rezervirajte

*** П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во б...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 16:01Стан за туристи

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:58stan vo ohrid centar

SLOBODEN OD 25 AVGUST stanot se naoga pozadi skalestata zgrada na 200...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 15:57SE IZDAVAAT SOBI VO PESHTANI

Se izdavaat sobi za turisti vo Peshtani,na 50m od ezeroto chetiri sob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 15:57Se prodava niva

Se prodava niva pozadi stara carina izmegu okta benziska i hotel flam...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:48SOBI VO NASELBA RACA ! POVOLNO ! VILLA D&M !

SOBITE SE DVOKREVETNI I TROKREVETNI,SO POSEBNI KUPATILA I TERASI, KAB...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 15:34Iznajmuvam kamp prikolka vo Ohrid

Iznajmuvam kamp prikolka kompletno renovirana so gipskarton, laminat,...


800 МКД
или предлог цена
Денес 15:28Apartman 25 m2

Se izdava apatman 25 m2 vo blizina na novata avtobuska stanica. Ap...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 15:26Apartman vo Pestani prv red pokraj ezero

Se izdava apartman 45m2 vo centarot na Pestani, prv red pokraj ezero....


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 15:25Parcela od 141m2 vo Trpejca - ZDRAVESKI

Се продава парцела од 141м2 во Трпејца. Парцелата е со чист имотен л...


28.000 €
или предлог цена
Денес 15:11Parcela od 400 m2 na Ul. 7mi Noemvri - ZDRAVESKI

Se prodava parcela od 400m2 Parcelata se naogja na ul. 7mi Noemvri. ...


72.000 €
или предлог цена
Денес 15:10Parcela od 1434m2 vo Gorno Konjsko - ZDRAVESKI

Se prodava parcela od 1434m2 vo Gorno Konjsko Parcelata e so pris...


40 €
или предлог цена
Денес 15:10Parcela od 1032m2 na Ulica Zeleznicka - ZDRAVESKI

Се продава парцела од 1032м2 на улица Железничка. Парцелата излегува...


100.000 €
или предлог цена
Денес 15:10Parcela od 400 m2 na mirna lokacija - ZDRAVESKI

Се продава парцела од 400м2 со чист имотен лист. - Маркица П+2+П Ми...


39 €
или предлог цена
Денес 15:10Parcela od 720m2 vo Velestovo - ZDRAVESKI

Се продава парцела од 720м2 во Село Велестово. Има прооден пат до са...


1 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
35 €
Денес 15:10Plac vo Podmolje od 600m2 - ZDRAVESKI

Плац во Подмоље od 600м2 -10 минути од Охрид и Струга - струја, во...


24.000 €
или предлог цена
Денес 15:10Kukja od 270m2 na 200 metri od Ohridskoto ezero - ZDRAVESKI

Куќа во населба Рача од 270м2 на двеста метри од Охридското езеро ...


350.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:10Kukja od 172m2 vo Vidobista - ZDRAVESKI

Се продава куќа од 172м2 во Охрид – Видобишта. Куќата се состои од д...


89.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:09Kukja na ulica Vasil Glavinov od 200m2 - ZDRAVESKI

Се прoдава куќа на ул. Васил Главинов Се продава реновирана куќа на ...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:09Kukja od 135m2 so pogled na gradot i ezeroto - ZDRAVESKI

Kukja vo Baraki od 135m2 so pogled kon Ohridskoto ezero I gradot. Se...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:09Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам