Маврово и Ростуша
                           
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mavrovo vila Kira

Vo srceto na mavrovo se naoga potpolno nova , moderna vila so odlicen...


150 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

Вчера 13:25Se iznajmuva vikendica vo Mavrovo so pogled kon ezero!!!

-Da uživame vo ČISTIOT PLANINSKI VOZDUH !!! Se iznajmuva vikendica v...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

24 јан 18:17Apartman vo Leunovo

Izdavam namesten apartman vo Leunovo - Mavrovo vo tekot na celata god...


65 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

23 јан 20:29Vila Poposki Mavrovo

Se izdava vikndica vo mavrovo komplet opremena so kujna, dneven prost...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

23 јан 13:07Villa Lux 2 Mavrovo

Se iznajmuva luksuzna vila vo Mavrovo so 4 sobi ,2 banji, dnevna so ...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

23 јан 10:39Викендичка Маврово

Оваа викендичка се наоѓа во маврови анови на околу 8 километри од ски...


60 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

23 јан 10:01Izdavam kukja vo Mavrovo

Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 07528...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

22 јан 17:33SE IZDAVA VIKENDICA VO NIKIFOROVO MAVROVO

SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMENA VIKENDICA ZA CELATA SEZONA, VO BLIZINA N...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

10 јан 12:52SE PRODAVA VILA VO MAVROVO NA 8MIN PESKI OD SKI TERENI

Vilata e so povsina od 150m2 i plac od 380m2. Raspolaga so prostran d...


200.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

09 јан 10:27Vikendica mavrovo

Se iznajmuva vikendica vo mavrovo tel. 078467999


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

05 јан 10:02Vikendica vo mavrovo

Se izdava vikendica vo mavrovo vesna 078-467-999....


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

05 јан 10:02SE IZDAVA VIKENDICA ZA NOVA GODINA VO MAVROVO

SE IZDVAVA VIKENDICA VO MAVROVO TELEFON 070650651 MARKO


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

28 дек 18:58Ниќифорово - Маврово

Издавам викендица на мавроско езеро сместена во мирна и тивка околина...


11 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

21 дек 13:00apartman vo mavrovo

Se prodava apartman vo mavrovo vo noviot resort. Se naoga na prizemj...


85.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

17 дек 11:04Se iznajmuva vikendica vo Mavrovo za Nova Godina

Se iznajmuva vikendica vo Mavrovo za Nova Godina 3 spalni sobi 2 brac...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

14 дек 18:13Се издава викенд куќа во Маврово

Се изнајмува викенд куќа во Маврово, погодна за сместување на 10-12 л...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

02 дек 19:31Se prodava vikend kukja vo Mavrovo

Се продава куќа во Маврово, 400м2 површина и 400м2 дворно место. Куќа...


250.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

07 ное 14:02Se prodava stan u Mavrovo Ski Centar

Se prodava stan eden komplet 105m2 ili Dva so 47m2 i 58m2


12 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

05 сеп 18:30атрактивна викенд-куќа во Маврово,со поглед кон езерото

паркинг 149.999€ викендица Маврово станбена површина: 121м2 кат...


149.999 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

25 авг 11:49Se izdava kuka vo Mavrovo

Kuka na prekrasna lokacija,so sopstven parking.Prizemjeto raspolaga s...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

17 авг 15:13Плац во Маврово

Плацот се наоѓа покрај патот од горната страна, има одлична позиција ...


100.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

12 авг 14:43Викендица во Маврово

Се продава викендица во Маврово, Галички пат, на сам пат. 80м2 станб...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

13 јун 17:46Vila Mavrovo

Se izdava Vila vo Mavrovo, 400m do ski centar, vikendicata e komplet...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

26 апр 12:12Apartman PRESPAV Mavrovo

Parking Pogled kon ezero Opremeno za 7 lica 6 km.do skicentar htt...


720 МКД
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

31 мар 18:11плац/куќа во Галичник, plac/kukja vo Galicnik

Галичанец бара плац или куќа во Галичник.


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

15 фев 11:33Се купува плац/помала викендица во Маврово и околината

Барам плац/помала викендица во Маврово и околината, Анови и околу T...


2 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

29 ное 20:51PRESPAV MAVROVO

Odlicen apartman so super pozicija na samo: 5 min. do najbliskata pr...


720 МКД
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

18 ное 15:53Se iznajmuva vila vo Mavrovo

Se iznajmuva vila vo Mavrovo vo blizina na kampot povise info na 078 ...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

02 сеп 17:58Se prodava

Komplet opremen komercijalen objekt vo S. Mavrovo Tel. Za kontakt 0...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

26 јул 01:07Se iznajmuva Lux Villa Mavrovo !!!

Villa Lux Mavrovo е новоизградена луксузна вила, во срцето на Маврово...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

02 апр 10:20SE BARA POMALA VIKENDICA VO MAVROVO

Ponuda so sliki i broj na parcela Ili parcela za gradenje


30.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

25 дек 11:34Se iznajmuva vikendica vo Mavrovo so pogled kon ezero

-Ispijte kafe so POGLED kon ezero !!! Se iznajmuva vikendica vo Mavr...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

21 окт 21:55Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам