Пробиштип
                   
49 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Борова шума до Ратавица

Се продава борова шума над Ратавица со чист имотен лист. Се наоѓа под...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

23 ное 09:30СЕ ПРОДАВААТ !!! Три плацеви

Три плацеви во место викано ЗАБЕЛ - Општина Пробиштип КП 446 класа 5...


15 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

17 ное 21:32Атрактивна Локација - ХИТНО !!!!!

Локација--Наспроти влезот на Градските Гробишта Нива класа 4 со повр...


25 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

17 ное 21:32СЕ ПРОДАВА !!! Нива класа 5

Нива класа 5 со површина од 4138 м2 КП 1531 Цена....25 евра м2 со ...


25 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

17 ное 21:32Градежно земјиште

Се продава градежно неизградено земјиште во Пробиштип во Калниште 238...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

15 ное 15:22se prodavaat obrabotlivi nivi vo Puzderci

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko Puzderci / Stamirovci Nivite se n...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

15 ное 15:22Plac na ponikva

Kupuvam plac na Ponikva. Ponudete mi !


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

14 ное 16:26PLAC VO CENTAR NA PROBISTIP

PLACOT SE NAOGJA VO CENTAROT NAD PLOSTADOT, CIST IMOTEN LIST KON...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

11 ное 12:24Nivi

Se prodavaat 2 nivi od 3000m2, i 1 od 6000m2, vo s. Neokazi vednas do...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

06 ное 13:12Земјиште во пробиштип

Се продаваат повеке парцели на земјиште во Пробиштипско во месноста Т...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

28 окт 19:11Nivi vo probistipsko, stamirovci

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko Puzderci / Stamirovci Nivite se n...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

28 окт 19:10Se prodava zemjiste pogodno za FOTOVOLTAICI

Se prodava zemjiste pogodno za postavuvanje na fotovoltaici so povrsi...


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

17 окт 13:00se prodavaat obrabotlivi nivi vo Puzderci

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko Puzderci / Stamirovci Nivite se ...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

18 сеп 15:21Парцели покрај регионален пат на 2км од Пробиштип

Prodavam 3 spoeni parceli na samiot pat na izlez od Probistip so vkup...


2.950 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

10 сеп 11:02Prodavam niva blisku do regionalen pat na 2km od Probistip

Prodavam niva blisku do regionalen pat na 2km od Probistip 7209m2


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

10 сеп 11:02Plac

Za detalni informacii javete se 077/621013 Boro


4.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

17 авг 08:0510 Dekara

Prodavam nivi vo selo Petrsino 10 dekara cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

01 авг 20:50Се продава нива во место Коритница, Ратавица, Пробиштип

Се продава нива со површина од 4234м², обележана на КП бр. 183-КО Рат...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

28 јун 19:05SE IZDAVA- PRODAVA NIVA VO MESTOTO Свиларица ПРОБИШТИП

SE IZDAVA - PRODAVA NIVA POD KIRIJA 2330 м2 VO MESTOTO Свиларица Бр...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

24 јун 11:33Plac vo probistip kalniska naselba

Placot e vo kalniste od dvete strani opkruzen so asfalten pat 620 kva...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

11 јун 08:19Se prodava livada so uslovi za gradba na atraktivna lokacija

Se prodava livada so uslovi za gradba na atraktivna lokacija vo Selo ...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

07 јун 17:54Nivi I pasha

Se prodava dve nivi so vkupna povrsina od 10hektara I pasha od 23 Hek...


15 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

17 мај 15:57Plac vo Probistip

Se prodava plac vo Probistip 1020 metri kvadratni.. kanalizacija kak...


9 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

07 мар 17:33Se prodavaat nivi

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko * Nivi vo mesto vikano Legovec o...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

09 фев 10:09Продавам плацеви ШУМИ, НИВИ, ПАСИШТА, ЛИВАДИ

Prodavam povekje placevi vo Probistip (Kundino): ,nivi, pasishta i li...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

30 јан 07:22PLAC VO M.V MARICANSKI DOL

SE PRODAVA PLAC SO POVRSHINA OD 1500-1700M2 VO MV MARICANSKI DOL, POG...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

28 сеп 16:02Korija vo s.Dobrevo (Solishte)

Se prodava korija vo S.Dobrevo vo m.v Solishte so povrshina od 9350m2...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

21 сеп 20:09Lojze vo s.DObrevo

Se prodava lojze vo atar na selo Dobrevo ogradeno so betonski stolbov...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

21 сеп 20:07Plac za kuka vo centar na Probistip

Се продава плац за куќа во центар на Пробиштип со платени комуналии.


25 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

22 авг 12:44Se prodava ovostarnik

Se prodava ovostarnik so povrsina od 1111m2 Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

17 авг 12:24Se prodava lojze so niva

Se prodava lojze so niva Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

17 авг 10:05Plac

Se prodava plac vo kalniste kaj otpado 400m2 cena po dogovor


2.500 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

20 јул 20:46se prodava niva

se prodava niva vo mestoto legovec, Probistip


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

05 јул 20:34se prodava niva

se prodava niva vo mestoto tri krusi, legovec, Probistip


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

05 јул 20:34se prodava niva

se prodava niva vo mestoto gramadi, Probistip


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

05 јул 20:34se prodava niva

niva 774 m2 vo mestoto gramadi, Probistip


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

05 јул 20:34se prodava niva vo Probistip

se prodavat dve nivi vo Probistip, na ul. Koco Racin blizu gradskite ...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

05 јул 20:33Бавча во с.Ратавица

Бавчата се наоѓа кај водоводот во с.Ратавица Цена по договор Повеќе...


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

15 јун 13:00Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste!

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste!Zemjisteto se naoga pod fudb...


15 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

30 мај 10:50Плац

Се продава плац 472 метри квадратни до патот за Добрево ( на раскрсни...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

08 мај 11:41Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам