83 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Laptop Dell Inspiron N5110 i5 / 8gb Ram/ nVidia Ge Force GT

Laptop Dell Inspiron N5110 i5 / 8gb Ram/ nVidia Ge Force GT 525m /500...


90 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:34  НОВ ОГЛАС

Packard Bell EasyNote TJ75

Dobro socuvan lap top PackardBell Easy Note TJ75 so i3 procesor na 2,...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 18:32Delovi za DELL-Sony-Lenovo (модели во огласот)

G555 PCG-71C11L PA-10 PA-12 ...и други


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:55Delovi za ASUS i ACER (модели во огласот)

ASUS : L502M X53S K53T X201E X55A mini ...и други ACER : A...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:55Delovi za HP laptopi (modeli vo oglasot)

Pavilion zv6000 Pavilion zd7000 Pavilion DV6000 Pavilion DV5 15-G...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:54Dell Inspiriоn 1545

Dell Inspiriоn 1545 sо intel duо cоre prоcesоr na 2,10ghz sо 4 gb ram...


3.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јан 07:33Odlicen Laptop HP Probook 450 G2

❗❗❗ Odlicen Laptop HP Probook 450 G2 💻 ❗❗❗ Se prodava vo odlicna...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јан 00:03ACER

Продавам лаптоп,во одлична состојба,неговата тастатура не е ич корист...


18.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

26 јан 19:45MacBook Pro

- MACBook Pro - bez polnac


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

26 јан 19:32HP ProBook 470 G0

Odlicen lap top Hp probook 470 G0 so i5 processor na 2,5 ghz so 8gb r...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

25 јан 23:03Fujitsu Simens AH532 SO I5

fUJITSU sIMENS ah532 soi5 na 2,5 ghz so 4 gb ram i 640gb hdd so 15,6 ...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

25 јан 22:00Acer aspire V3-571G so i5

Acer aspire V3-571G so i5 rocesor na 2,5 ghz so dve graficki karti in...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

25 јан 07:33Macbook Pro 13" 2017

Macbook Pro 13" 2017 Display Retina display 13.3-inch (diagonal) LED...


550 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

22 јан 22:44Dell Latitude E6510 so i5

Dell latitude so odlicna baterija i5 procesor so 4 gb ram i 320gb hdd...


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

22 јан 10:36Lenovo G580

Lenovo G580 so 4 gb ram 320gb hdd, intel duo core procesr na 1,8 ghz ...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

20 јан 13:46Toshiba satelite C850 so i3

Toshiba satelite C850 so i3 proceso3 na 2,3 ghz so 4 gb ram 320gb hdd...


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

19 јан 14:45Lenovo G770 so i7

Lenovo G770 so i7 procesor na 2,7 ghz so dve graficki karti so 17,3 l...


9.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

18 јан 12:14Dell Latitude E6420 so i5

Dell Latitude E6420 so i5 2520M CPU na 2,5 ghz so 8 gb ram,1tb hdd 8g...


7.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

15 јан 22:49Dell Latitude E6440 so i7

Dell latitude E6440 s0 i7 4610M CPU na 3,00 ghz so 8gb ram 1tb hdd 14...


9.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

15 јан 22:36Lenovo ThinkPad SL510

Lenovo ThinkPad SL510 so 4 gb ram so 160gb hdd so 15,6 led monitor in...


4.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

15 јан 22:26HP Probook 4320s Core i3

HP Probook 4320s Core i3 | 4GB | 320GB HD Intel Core i3-M370 @ 2.40G...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

15 јан 22:17Se prodava DELL Lap Top

Se prodavaat DELL Inspirion N5010 Lap Top baterijata ne drzi sve fun...


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

15 јан 21:59Prodavam laptop lenovo G5070

Lenovo G5070 intel dual core 1.40GHz 4GB ram 250GB HDD 15.6 led slim...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

14 јан 16:55Prodavam laptop acer aspire e5571g

Acer aspire E5571G intel dual core 2.16GHz 4GB ram 500GB HDD 15.6 le...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

14 јан 16:53Prodavam laptop fujitsu lifebook AH512

Fujitsu lifebook AH512 250GB HDD 6GB RAM i5-2450M 15.6 led cena:7500


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

14 јан 16:49Prodavam laptop hp 650

HP 650 500GB HDD 6GB RAM CPU 1000M 15.6 led Cena:5500


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

14 јан 16:47ASUS LAP TOP 10-KA

SKORO NEKORISTEN LAP TOP 10-KA ASUS


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

14 јан 09:53Laptop Fujitsu Siemens - Intel procesor- za onlajn nastva

Fujitsu Siemens Li3710, 15.6 '' ekran, procesor Intel Core2Duo, 4 gb ...


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

11 јан 10:59DELl

Se prodava laptop marka DELL


15.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

09 јан 10:46SONY VAIO

Se prodava sony vaio PCG-71913L 4 GB RAM 500 HDD I5 PROCESOR BLUE RAY...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

30 дек 01:25Лап топи повеке 50 парчиња

Спејс ФМ е фирма за увоз и дистрибуција на половни лап топ и детскоп ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

29 дек 21:52Acer Aspire 7715z

Acer Aspire 7715z so intel 2 duo core processor na 2,2 ghz so 4 gb ra...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

29 дек 13:37Dell Latitude 7430 i7 non-vPro 14.0" FHD Non-Touch

Dell Latitude 7430 Standard. Користен 14 дена, доаѓа со гаранција од...


1.099 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

28 дек 13:02Samsung 540U so i5

Samsung 540U na so i5 processortreta generacija na 1,8 ghz so 8gb ram...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

24 дек 09:26OTKUP NA LAPTOP LAPTOPI LAPTOPOVI NOVI I POLOVNI NAJREALNO

SITE BRENDOVI


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

21 дек 14:23Prodavam detski laptop vtech

detski laptop so instalirano azbuka igri i mnogi drugi raboti matemat...


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

18 дек 09:30Poloven zacuvan Dell laptop

Se prodava: Dell Inspiron 3537 so: - Intel Core i7 - 16GB 1600mhz ...


290 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

13 ное 18:39Delovi za HP 250 G3,G4,G5... ispravni i testirani...

Delovi za HP 250 G2,G3,G4, Intel i AMD maticni ploci, plastiki, maski...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

29 окт 13:31SONY VPCX115LG ULTRA SLIM SSD BATERIJA 4-5 CASA

Vo 100% ispravna i perfektna sostojba


170 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

26 окт 09:17Prodavam DELL Laptop i5, 15.6inch, 4gb ram, 500gb HDD

Mnogu sochuvan, bez nikakvi zabeleski. Raboti odlichno. DELL Inspiro...


14.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

25 окт 20:40Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам