Гази Баба
                   
640 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Laptop Dell Inspiron N5110 i5 / 8gb Ram/ nVidia Ge Force GT

Laptop Dell Inspiron N5110 i5 / 8gb Ram/ nVidia Ge Force GT 525m /500...


90 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:34  НОВ ОГЛАС

Tablet Samsung Galaxy Tab A7 (10.4)inc pod GARNCIJA!!!

Samsung Galaxy Tab A7 (10.4) inch Kompletno pakuvanje so GARANCIJA d...


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Таблети

Денес 12:46  НОВ ОГЛАС

Dell P2721Q 4K

Monitor Dell P2721Q 4K Koristen godina dena vo odlicna sostojba. O...


330 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
350 €
Денес 11:004x HDD 4TB chia 144 plots

078212567


400 €
или предлог цена
Денес 01:18Prodavam iPad 6ta generacija bukvalno nov

Prodavam iPad 32Gb 6th generation ekstra socuvan! Doagja so komplet...


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Таблети

Вчера 19:42Packard Bell EasyNote TJ75

Dobro socuvan lap top PackardBell Easy Note TJ75 so i3 procesor na 2,...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 18:32Instalacija na Corel draw I Adobe master collection kolekcij

Vrsime Instalacija na najnovite softweri za Adobe master collection p...


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Графички софтвер

Вчера 17:09  НОВ ОГЛАС

Polnenje na Novite Toneri HP M111,141

Polnenje na Novite Toneri za printeri M111a, M111w,M112,MFP M141, ...


Вчера 14:32  НОВ ОГЛАС

Rog THOR 850w PLATINUM

NOVO stedlivo napojuvanje so displej za potrosuvacka RGB,mnogu malce ...


12.300 МКД
или предлог цена
Вчера 14:03Изработка на веб страна, софтвер и хостирање

Изработка веб страни за вас или вашата фирма. Хостирање на вашата в...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:04Delovi za DELL-Sony-Lenovo (модели во огласот)

G555 PCG-71C11L PA-10 PA-12 ...и други


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:55Delovi za ASUS i ACER (модели во огласот)

ASUS : L502M X53S K53T X201E X55A mini ...и други ACER : A...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:55Delovi za HP laptopi (modeli vo oglasot)

Pavilion zv6000 Pavilion zd7000 Pavilion DV6000 Pavilion DV5 15-G...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:54Monitor 15.4 EKRAN

Monitor 15.4 EKRAN


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:5415.6" Monitor (Ekran) za LapTop - Монитор (Екран) за лаптоп

Monitor(Ekran) - 39.6cm (15.6”) od Laptop Toshiba Satellite L850-13R ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:54AMD Cooler Master

AMD Cooler Master Oва е сток кулер од АМД АПУ 5600к процесор(socket...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:53Gaming PC

MB: MSI H510M PRO-E CPU: Intel® Core™ i3-10100F 3.60GHz RAM: Kings...


30.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

27 јан 22:21Ms-7267 ver5.0

Testirana, raboti se na nea. Procesor socket Lga775


3.000 МКД
или предлог цена
27 јан 20:52MW300RE Wi-Fi Extender

Koristen samo 20 dena. Top sostojba kupen od Anhoch


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Сервери и додатоци

27 јан 20:52Ruter Linksys 2.4GHz 54Mbps

Se prodava ruter Linksys so dve anteni Vo ispravna sostojba Prakj...


700 МКД
или предлог цена
27 јан 20:13500w PSU Thermal Master

Се продава напојување од 500w : Thermal Master atx12v tm-500-psap-i3....


700 МКД
или предлог цена
27 јан 19:53500GB Western Digital

Се продава Хард Диск : 500GB Western Digital. Хард дискот е во одлич...


800 МКД
или предлог цена
27 јан 19:53Gateron Phantom Red линеарни свичови

Продавам Gateron Phantom Red линеарни свичови. Во сетот има 84 свичов...


27 јан 19:53i5 2400 + CoolerMaster CPU Cooler

Се продава процесор и кулер : I5 2400 3.1ghz / 4cores / 4threads + Co...


2.000 МКД
или предлог цена
27 јан 19:53Ryzen 5 1600AF

Се продава процесор Ryzen 5 1600AF супер сочуван и во одлична состојб...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
27 јан 19:53Monitor AOC E936Swa 47 cm (18.5")

Prodavam monitor AOC E936Swa 47 cm (18.5") Specifikacii: https://...


40 €
или предлог цена
27 јан 19:52Formatiranje i Instalacija na Noviot MS Office 2021

Formatiranje na Kompjuteri Laptopi , Instalacija na Noviot MS Office ...


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Microsoft

27 јан 17:37Полнење и репарирање на инк џет кертриџи

Vrsime polnenje i reparairanje na ink jet kertridzi po ekstra ceni za...


27 јан 17:37SERVIS ZA KOMPJUTERI Laptopi , Сервис за компјутери лаптопи

ZA SEKOJ PROBLEM POSTOI RESENIE, NIE SME TUKA DA VI POMOGNEME.😎 SE...


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

27 јан 17:37Gigabyte GA-H110M-A LGA1151 i Cpu i3-7100

Prodavam Gigabyte GA-H110M-A LGA1151 maticna so i3 -7100 procesor


6.000 МКД
или предлог цена
27 јан 14:47Tablet Lenovo Tab4 8 plus

Prodavam tablet Lenovo TaB4-8704X vo odlicna sostojba. Specifikacii ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.800 МКД
Гази Баба / Скопје

Таблети

27 јан 13:59Otkup na rigovi so 3060ti,3070,3070ti,6800xt i 6900xt

Otkupuvam slednive rigovi od navedenive modeli : Nvidia : 1660Ti , 2...


1 €
или предлог цена
27 јан 12:54TERMALNI PRINTERI CITIZEN

PRODAVAM TERMALNI PRINTERI POGODNI ZA KAFIC, RESTORAN, KLADILNICA CIT...


100 €
или предлог цена
27 јан 12:49Toneri za golem broj na printeri HP,Samsung,Brother

Toneri za golem broj na printeri HP,Samsung,Brother so visok kvalitet...


799 МКД
или предлог цена
27 јан 10:59Се продава Gaming PC

Продавам Extra Gaming PC, со следнава конфигурација: Процесор: Int...


500 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
29.000 €
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

27 јан 07:43Dell Inspiriоn 1545

Dell Inspiriоn 1545 sо intel duо cоre prоcesоr na 2,10ghz sо 4 gb ram...


3.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јан 07:33Odlicen Laptop HP Probook 450 G2

❗❗❗ Odlicen Laptop HP Probook 450 G2 💻 ❗❗❗ Se prodava vo odlicna...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јан 00:03Gaming PC: Intel i5-11400F/16GB/500GB NVMe/RX 6600

MB: Asus Prime H510M-A CPU: Intel® Core™ i5-11400F 2.60GHz RAM: Kin...


50.990 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

26 јан 22:38Gaming PC I5-11400F

MB: Asus Prime H510M-A CPU: Intel® Core™ i5-11400F 2.60GHz RAM: Kin...


39.900 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
40.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

26 јан 22:38ACER

Продавам лаптоп,во одлична состојба,неговата тастатура не е ич корист...


18.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

26 јан 19:45Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам