Подкатегорија:
                   
27 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fabricki pojacala za basovi

Moze da se vgradat vo bas binovi po 1000 vati se so fabrika skretnica...


Вчера 07:58Rek so kvalitetni komponenti

Vo ispravna sostojba I zadovolitelena snaga


900 €
или предлог цена
20 сеп 21:15Pojachalo Harman Kardon AVR10

Продавам Harman Kardon AVR10, одлично појачало со одличен звук. Појач...


16 сеп 16:47Jak set za site nameni

4 sateliti 15 ki I 2 dubli 18 ki biema najjakiot set od brendot se e ...


3.000 €
или предлог цена
14 сеп 16:29Dynacord trosistemski zv kutii

Ispravni ne motani I ocuvani


500 €
или предлог цена
14 сеп 16:29Dynacord fe 12

Eminens 12 ki oberton visoki novi Skretnici original


350 €
или предлог цена
14 сеп 16:23Eftino samo baza AKG SR 40 S !!!!!!!

Prodavam samo baza AKG , SR 40 S , bez adapter , moze dogovor i adap...


1.200 МКД
или предлог цена
12 сеп 21:44Eftino-nova mix. super moznosti !!!!!!!!

Prodavam .-- mixeta BEHRINGER HENYX - 1204 , suva mixeta , so dobri ...


5.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.500 МКД
12 сеп 21:39STALKA ZA LAPTOP

PRODAVAM STALKA NAMENETA ZA LAPTOP


6.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 17:37TURBOSOUND IP 12B SUBWOOFER

Prodavam idealno ozvucuvanje za bend od 2-3 clena ili solo nastap so ...


900 €
или предлог цена
10 сеп 17:34HK ZVUCNI KUTII--10INC

PRODAVAM SATELITI ZVUCNI KUTII HK 10 INCI VO BESPREKORNA SOSTOJBA 2...


350 €
или предлог цена
10 сеп 17:33Vintage akg mikrofoni

Dobro cocuvani imam 6 komada cenata e za site


150 €
или предлог цена
02 сеп 16:13Parovi 56 imam 8

Svetat samo belo led 21 vat


02 сеп 08:04FOSTEX 10" , eftino , dogovor za cena !!!!!!!!!

FOSTEX 10'' se prodadeni , dva Hi-Fi zvucnika 12" 4 oma 500w , v...


1 €
или предлог цена
30 авг 18:02Dobro zacuvani,ne gi koristam

Prazni trosistemski kutii , prazna zvucna kutija , stalki za zvucnic...


1 €
или предлог цена
26 авг 21:12Koristeni, zacuvani, kabli......

Koristeni kabli , dobro zacuvani , ne gi koristam poveke , zatoa gi p...


200 МКД
или предлог цена
24 авг 22:47DYNACORD PM-1000-3

Prodavam nov nekoristen mixer dynacord 1000 3 cena 2300e mozna zamena...


2.300 €
или предлог цена
16 авг 20:48KOMPLET OZVUCUVANJE EVTINO

Se prodavaat komolet,mnogu malku koristeni Kupeni se novi pred 4-5go...


750 €
или предлог цена
14 авг 12:03Nov kejs poveke namenski

Profi Nov sirina 85 dlabocina 75 visina 65


300 €
или предлог цена
04 авг 11:27Kabel za gitara 10m

Kvaliteten kabel za gitara 10m.


1.000 МКД
или предлог цена
19 јул 09:25Kufer za mikseta zek I t n

Sirina 64 dlabocina 54 visina 24


100 €
или предлог цена
03 мај 13:05Kufer za violina

Kufer za violina 4/4


1.000 МКД
или предлог цена
28 дек 10:43Shure Beta 58a Black/Silver Mreza & Battery Cover

Shure Beta 58a Black Ball - 25e Shure Beta 58a Silver Ball - 15e Shur...


25 €
или предлог цена
12 јун 00:10se prodavat kabli za zvucnici snagator i za mixeta

se prodavat kabli za zvucnici dolgi se nad 10 metra doneseni se ot ge...


16 јан 10:17MARSHALL (CLONE)

100w napraveno vo Usa


01 окт 11:06Prodavam zvucnici

Prodavam zvucnici 2 para prakam po kargo cena po dogovor


1 €
или предлог цена
29 мар 22:43Микрофон Peavey

Микрофонот е купен од артист, доаѓа со оригинален кабел, без гаранциј...


2.000 МКД
или предлог цена
19 ное 20:43Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам