Ѓорче Петров
                   
1019 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PVC STOLARIJA PROZORI VRATI ROLETNI

👉Профинесто Дооел Скопје ви нуди производство и монтажа на енергетск...


По Договор
или предлог цена
12 дек 20:43Промовирано

Se prodava komoda (MNOGU MALKU KORISTENA)

Komodata e nova i mozete da ja vidite vo koe bilo vreme. Siroka e 24...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 13:00Popravka na mikrobranovi

Поправка на микробранови печки кои искрат (се палат) во внатрешноста ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:18SOLAR SYSTEM OSVETLUVACKI SOLARNI SISTEMI

посветла од било кога мулти-функционален систем мини соларни дома ос...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:12AGOLNA POLICA ZA VO KUPATILO

Lesno montiracki ORGANIZER ZA WC SOLJA i Masina za perenje Nova


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

Денес 10:11GREALKA ekonomicna podvizna

Grealka podvizna Lesna za upotreba Se uklucuva na bilo koj steker...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

Денес 10:07Termogen radijator za sporet na drva

Se prodava termogen radijator ne koristen Ne e so plasticen kuler kak...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 01:25  НОВ ОГЛАС

Roletni komarnici

Изработка и монтажа на ПВЦ и алуминиумски ролетни, ролетни со мотор, ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Останато

Денес 01:11Ролетни и комарници

Изработка и монтажа на ПВЦ и алуминиумски ролетни, ролетни со мотор, ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Денес 01:11Se prodavaat drveni vrati extraa

Se prodavaat drveni vrati Cisto drvo Vratite se zdravi Dokolku ste...


500 МКД
или предлог цена
Денес 01:09KIRBI KIRBY SENKTRIA КИРБИ

Се продава Кирби Сенктриа комплет со кутија и сите делови што идат со...


300 €
или предлог цена
Вчера 21:33  НОВ ОГЛАС

Bojler Ariston digitalen

Prodavam digitalen programibilen bojler ariston so displej. Bojlerot...


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

Вчера 21:13  НОВ ОГЛАС

Кујнски бојлер 10 литри

Продавам бојлерче за во кујна од 10 литри. Бојлерчето е исчистено од...


30 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

Вчера 20:42  НОВ ОГЛАС

Креветче

Продавам: - две детски креветчиња од Енци Менци, слични како на сли...


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 17:48Дестски кревет - Пепелашка

Се продава половно детско креветче, користено една година купено од Ј...


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 17:34Garnitura za sedenje

Prodavam garnitura za sedenje vo odlicna sostojba.


11.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 16:54  НОВ ОГЛАС

PLINSKO RESO ПЛИНСКО РЕШО

Продавам ново плинско решо со 3 рингли поради димензиите не ми се вкл...


3.300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

Вчера 12:30Termo pecka 6kw

Peckata e vo ispravna sostojba komplet so postolje so zdravi trkalca....


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:12Klima 2.5 kw fuego

Prodavam klima obicna 2.5kw ladi gree vo ispravna sostojba..komplet s...


5.900 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Вчера 12:12Gorenje masina za sadovi

vo top sostojba skoro nova mnogu malku koristena


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:13Favorit 9kg Masina za alista

9 kilska masina za alsita vo top sostojba bez nikakov problem


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 10:05WI-FI BEZICNI KAMERI ZA VIDEO NADZOR -VNATRESNI NADVORESNI

PRODAVAM NOVI MODELI NA WI-FI BEZICNI ROTIRACKI HD-KAMERI 360X180 STE...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:18СИТЕ ВИДОВИ СОЛАРНИ СИСТЕМИ ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ -ПАНЕЛИ ИНВЕРТЕРИ

Site modeli na solarni sistemi inverteri посветла од било кога м...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:17INVERTER /INVENTOR -12V na 220V 1000W/1500W/2000W/2500/3000W

Invertorite se NOVI, (gi imam so moknost od 500w 1000w 1500w 2000w 3...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

Вчера 09:16Продавам половен исправен фрижидер.

Продавам половен исправен фрижидер.


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 09:11Dve polovni klimi

Se prodavaat dve klimi split sistem. Ne se inverter. Poradi preselba ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Вчера 09:03PRODAZBA SERVIS ZAMENA ODKUP NA MASINI ZA SIENJE

PRODAZBA SERVIS ZAMENA ODKUP NA MASINI ZA SIENJE JADRANKA ANA DANICA ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:41Trpezariska masa,masa,маса,трпезариска маса

Трпезариска маса на пуштање 120х90 40 со 6 столчиња,од масивно дрво,д...


8.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 07:21Krevet,francuski krevet,кревет,француски кревет

Вранцуски кревет,половен 2.00х1.60


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 07:21Prodavam komplet spalna soba so siber plakar kako nova.

Prodavam komplet spalna soba koristena 4-5god, bez nikakvi ostetuvanj...


500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Вчера 07:14Montaza na ALU,PVC I DRVO.

Blindor vrati so medijapan Montaza na -PVC, ALU i DRVENI vrati proz...


10 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Останато

27 јан 21:28Дрвени врати без каса

Една влезна дрвена врата со кваки, и три дрвени собни врати без кваки


20 €
или предлог цена
27 јан 21:01Se prodava Fuego Frizider kupen Vo April so 60 mesecna garan

Se prodava Fuego Frizider kupen Vo April so 60 mesecna garancija pora...


9.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

27 јан 20:21Maslen radijator радијатор kako nov

Radijator NEO kako nov nekolku pati koristen 2.5 KW


2.600 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

27 јан 19:51Maslen radijator радијатор kako nov

Radijator NEO kako nov nekolku pati koristen 2.5 KW


2.599 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

27 јан 19:49Radijator

Radijatori novi ne koristeni Algreta Resen. 2x26 rebra


6 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

27 јан 18:49Tajfun za parno

Pogodni se za zagrevanje na golemi prostorii, rabotilnici, servisi it...


250 €
или предлог цена
27 јан 18:11Plakari i cevlarnik

Se prodavaat plakari, so ogledalo na eden od niv, i cevlarnik, vo odl...


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

27 јан 17:25Masa

Se prodava masa mnogu malce koristena kako nova. Dimenzija 120×60×53...


4.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

27 јан 17:20Prodavam sedmosed/Продавам седмосед

Се продава половен седмосед, користен 2 години. Гарнитурата може да ...


400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

27 јан 17:12Se prodava ograda

Dimenzii dolgata 3.70 dol 2.00 vis tri parcinja 1.50 dol 1.30 dolzina...


35 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Огради

27 јан 16:29Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам