Подкатегорија:
                   
110 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM HARD DISK 3.5 SEAGATE 500 GB 7200 RPM !!!!

Prodavam hard disk marka Seagate 500 GB 7200 RPM, Sata. Hard diskot e...


990 МКД
или предлог цена
Вчера 14:17Hard disk za laptop WD Blue 1TB

Odlichen hard disk bez bad sectori imate izveshtaj od sentinel moze i...


1.500 МКД
или предлог цена
16 авг 20:14USB Audio Adapter 3.5 mm

3.5 mm - USB A Audio Adapter za kompjuter, laptop. Korisno ako imate...


500 МКД
или предлог цена
16 авг 13:22Original DELL Adapter 19.5V

Poloven Originalen DELL Adapter 19.5V


800 МКД
или предлог цена
15 авг 18:16MARKA GALKO

Kozna kako nova. Kupena 12.000 se prodava za 5500 den


5.500 МКД
или предлог цена
15 авг 15:56Lenovo docking station

Prodavm 2 doking station za Lenovo. Odgovara na x220, t440....


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

14 авг 11:19Рам за лаптоп

adata ddr3 2gb-6komada x400den asnit 4gb ddr x3 komada x700den


400 МКД
или предлог цена
12 авг 21:44HARD disk Hitachi 2,5 500GB

Hard disk za laptop bez bd sektori 500GB Hitachi , dokaz od hd sentin...


1.200 МКД
или предлог цена
06 авг 08:00Ram Ddr 2 Sodim za Laptop

Se prodavaat dve plocki po 4Gb Ddr 2 Kingston


1 МКД
или предлог цена
02 авг 14:39Ekran za laptop 15.6 inchen 30 pin LENOVO

Ekran za laptop 15.6 inchen 30 pin od LENOVO, komplet so plasticnata ...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

01 авг 20:05Ekran za laptop 15.6 inchen 40 pin DELL

Ekran za laptop 15.6 inchen 40 pin DELL Size: 15.6 Resolution: WX...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

01 авг 20:05RAM Memorija SAMSUNG 8GB DDR4 SODIMM Laptop

RAM Memorija SAMSUNG 8GB DDR4 SODIMM Laptop


2.000 МКД
или предлог цена
01 авг 20:00RAM Memorija KINGSTON 4GB 1600MHz DDR3 DDR3L SODIMM Laptop

RAM Memorija KINGSTON 4GB 1600MHz DDR3 DDR3L SODIMM Laptop


1.000 МКД
или предлог цена
01 авг 20:00RAM Memorija KINGSTON 8GB 1600MHz DDR3 DDR3L SODIMM Laptop

RAM Memorija KINGSTON 8GB 1600MHz DDR3 DDR3L SODIMM Laptop


2.000 МКД
или предлог цена
01 авг 20:00RAM Memorija GEIL 8GB DDR4 SODIMM Laptop

RAM Memorija GEIL 8GB DDR4 SODIMM Laptop


1.800 МКД
или предлог цена
01 авг 20:00RAM Memorija KINGSTON 16GB 2 x 8GB DDR4 SODIMM za Laptop

RAM Memorija KINGSTON 16GB 2 x 8GB DDR4 SODIMM za Laptop


4.000 МКД
или предлог цена
01 авг 20:00Ekrani displei zasite laptopi Ekran Acer Dell lenovo displej

Se prodavaat ekrani za laptopi Za site marki na laptopi. Ceni od...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

28 јул 14:07Половни RAM мемории за лаптоп

Продавам половни рам мемори: 1 gb ddr2 450 денари 512 mb ddr2 300 д...


1 МКД
или предлог цена
27 јул 08:28Baterija za ASUS U31 U41 P41 P31

koristena nepoln mesec 3000 den fix cena Za ponisko ne se dogovaram ...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

20 јул 13:54Polnac za ACER

Se prodava polnac za ACER laptopi od postarite serii. Povekje na slik...


1.000 МКД
или предлог цена
19 јул 22:46lenovo G500 G505 G510 флет кабел

флет каберл за lenovo G500 G505 G510 LVDS CABLE


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

08 јул 21:01Hard diskovi za laptop HDD 2.5

Site diskovi se bez bad sectori moze i proverka bez nikakov problem ...


1.000 МКД
или предлог цена
07 јул 09:11Продавам нова екстра квалитетна ташна за секој лаптоп 350ден

Продавам нова оригинална брендирана ташна"COMPAQ",одговара/пасува/за...


350 МКД
или предлог цена
06 јул 07:53RAM Memorija SAMSUNG 4GB 1333MHz DDR3 SODIMM Laptop

RAM Memorija SAMSUNG 4GB 1333MHz DDR3 SODIMM Laptop


1.000 МКД
или предлог цена
03 јул 15:55Adapter FSP Group 12V 4.16A 50W MAX

Се продава исправен Adapter FSP Group 12.0V 4.16A 50W MAX


400 МКД
или предлог цена
24 јун 14:50Ram za laptop DDR4 DDR3 SODIMM SO-DIMM

Prodavam ddr4 sodimm memorii (za laptop). 1) DDR4 32GB (2 x 16GB) ...


4.500 МКД
или предлог цена
15 јун 08:38RAM Memorija SAMSUNG 2GB 1600MHz DDR3 DDR3L SODIMM Laptop

RAM Memorija SAMSUNG 2GB 1600MHz DDR3 DDR3L SODIMM Laptop


500 МКД
или предлог цена
09 јун 00:25Prodavam neispravni baterii za laptop - pogolema kolicina

Prodavam neispravni baterii za laptopi, pogolema kolicina imam.


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

08 јун 11:53RAM Memorii KINGSTON 4GB 2x2GB DDR3 1333MHz SODIMM Laptop

RAM Memorija KINSTON 4GB 2 x 2GB 1333MHz DDR3 CL9 1.5V SODIMM Laptop


1.000 МКД
или предлог цена
04 јун 14:30Ram 2gb na 1060mghz

Ispraven DDR3 2GB na 1060mghz


400 МКД
или предлог цена
27 мај 06:25Hynix 4GB PC3L-12800S DDR3

Hynix 4GB PC3L-12800S DDR3 SODIMM za laptop x2 parcinja 1100mkd, ...


1.100 МКД
или предлог цена
27 мај 04:41Samsung 2GB DDR3 Memory SO-DIMM 204pin 1Rx8 PC3-10600S 1333M

Samsung 2GB DDR3 Memory SO-DIMM 204pin 1Rx8 PC3-10600S 1333MHz x2...


300 МКД
или предлог цена
27 мај 04:31NOVA TASTATURA za HP Probook 450 G5 455 G5 470 G5

Original New for HP Probook 450 G5 455 G5 470 G5 НОВА оригинал таст...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

26 мај 12:25RAM Memorii SAMSUNG 4GB 2x2GB DDR3 1333MHz SODIMM Laptop

RAM Memorii SAMSUNG 4GB 2 x 2GB 1333MHz DDR3 CL9 1.5V SODIMM Laptop


1.000 МКД
или предлог цена
22 мај 23:05HP Remote Control For Pavilion

Dalecinsko za HP laptop


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

17 мај 11:43Samsung za delovi

Lap top Samsung poluispraven, za delovi.Nema hard disk, stara baterij...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

14 мај 08:48baterija za laptop Macbook pro a 1286 oznaka a1382

nova vo kutija


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

12 мај 11:24ADATA Ultimate SU650 M.2 2280 480GB - Novi

ADATA Ultimate SU650 M.2 2280 480GB SATA III 3D NAND Internal Solid S...


2.990 МКД
или предлог цена
05 мај 12:14Adapteri za laptopi originalni - Novi

Laptop Adapter DELL 19.5V/2.31A -pin 4.5*3.0 Laptop Adapter Dell 19....


900 МКД
или предлог цена
03 мај 11:44polnaci za laptopi od site vidovi

pisete mi na viber za koj laptop vi treba


1 €
или предлог цена
03 мај 11:30Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам