93 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TOSHIBA SATELLITE C55 1NE 1KU 1U6 NA DELOVI

TOSHIBA SATELLITE C55 1NE 1KU 1U6 NA DELOVI,PLASTIKI,DRZACI ZA DISPLE...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:56ACER EXTENSA ASPIRE A215 A315 NA DELOVI

ACER EXTENSA ASPIRE A215 A315 NA DELOVI,PLASTIKI,TASTATURA,FLETOVI,BA...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:55LENOVO IDEAPAD 3 15IML05 NA DELOVI

LENOVO IDEAPAD 3 15 IML05 NA DELOVI,PLOCA SKORO NOVA,PLASTIKI,FLETOVI...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:55EKRANI ZA LAPTOPI---15.6ccfl,15.6led,15.6 slim led,14.0led

Ekrani za laptopi---15.6ccfl,15.6led,15.6 slim led,14.0led,14.1slim l...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:55ASUS F555U NA DELOVI

ASUS F555U NA DELOVI SE STO VI TREBA,PLASTIKI,DRZACI, TASTATURA,FEN I...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

26 ное 10:02LENOVO G580 NA DELOVI

LENOVO G580 NA DELOVI,PLASTIKI,EKRAN,PLOCA SO DODATNA NVIDIA GRAFICKA...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

26 ное 10:01DELOVI ZA LAPTOPI

DELOVI ZA LAPTOPI NOVI I POLOVNI ZA RAZNI BRENDOVI ORIGINALNI I ZAMEN...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

26 ное 10:01HDD IDE PATA 80GB

HDD IDE PATA 80GB TESTIRAN 100% ISPRAVNI.


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

26 ное 10:01ASUS K56 NA DELOVI

ASUS K56 NA DELOVI,DISPLEJ,PLASTIKI,DRZACI,TASTATURA,BATERIJA I DRUGI...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

26 ное 10:01D.T.M COMPUTERS - SERVIS ZA LAPTOPI,MONITORI,KOMPJUTERI

Д.Т.М КОМПЈУТЕРИ врши поправка на сите брендови на лаптопи. Поправка ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

26 ное 10:00ACER ASPIRE V5 571 NA DELOVI

ACER ASPIRE V5 571 NA DELOVI,PLOCA SO I5 CPU ISPRAVNA,PLASTIKI,TASTAT...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

26 ное 10:00ACER ES1 512 NA DELOVI SE STO VI TREBA

ACER ES1 512 NA DELOVI,PLASTIKI,DRZACI,PLOCA ISPRAVNA,FLET KABEL I DR...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

26 ное 10:00HP 250 G4 NA DELOVI

DELOVI ZA HP 250 G4 KOMPLET SE STO VI TREBA PLASTIKI DRZACI FLET KABE...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

26 ное 10:00Popravka na skrseni laptopi dtm computers

Vrsime popravka na laptopi od sekakov vid na mehanicko ostetuvanje..


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

25 ное 09:02ASUS X555L

Prodavam odlicno socuvan Asus x555l, i7 5th gen,Ram 8 giga 4GB DDR3 o...


14.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
16.000 МКД
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

23 ное 16:07BUSINESS CLASS LAPTOPI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


8.900 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

23 ное 09:57HP Laptop od grancia mi dadoa nov

se prodava Hp nov llaptop od garancia mi dadoa nov stariot ne se prae...


15 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

23 ное 09:44ASUS laptop Intel i5

Продавам лаптоп ASUS во одлично сочувана состојба, купен од Setec, сл...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

22 ное 16:44DELL INSPIRON 3521 NA DELOVI

DELL INSPIRON 3521 NA DELOVI SE STO VI TREBA PLASTIKI,FEN, DRZACI,FLE...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

21 ное 15:28HP PROBOOK 4540S DELOVI NOVI BATERIJA,PLASTIKI SE KOMPLET

.HP PROBOOK 454OS DELOVI NOVI NEOTPAKUVANI KOMPLET SE STO VI TREBA.BA...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

21 ное 14:03LENOVO IDEAPAD 120s 1iap

LENOVO IDEAPAD 120s 14iap NA DELOVI,DISPLEJ,TASTATURA,PLASTIKI,BATERI...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

21 ное 14:03HP 250 G5 NA DELOVI

DELOVI ZA HP 250 G5 SE STO VI TREBA,PLOCA,DISPLEJ,DRZACI ZA DISPLEJ,P...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

21 ное 14:03Laptop i5

Odlicen laptop dell latitude model E5430 so I 5 3230 procesor,8gb dd...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

20 ное 08:00MacBook Pro

model A1286 core2duo na 2.4 ghz , baterija drzi , vo odlicna sostojba...


9.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

20 ное 07:59LAPTOP-LAPTOPCE-LAP TOP- LAP TOPCE MINI

PRODAVAM MINI LAPTOPCE ACER ASPIRE ONE SUPER SOCUVANO KAKO NOVO. IS...


2.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

10 ное 15:47LAPTOP-LAPTOPCE

PRODAVAM LAPTOPCE , BATERIJA DRZI, WIFI I KAMERA RABOTI, ZNACI SE E V...


1.300 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

10 ное 15:47HP PROBOOK 4530S DELOVI

HP PROBOOK 4530S DELOVI HP PROBOOK 4530S DELOVI HP PROBOOK 4530S DELO...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

03 ное 09:12Laptop Asus

Odlicen laptop ,samo baterija ne drzi...


5.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

03 ное 07:36Laptop MacBook

Povolno prodavam Apple MacBook 5.1 , baterija 1.5h, ,high sierra ma...


7.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

03 ное 07:36DELL LATITUDE E7240 NA DELOVI

DELL LATITUDE E7240 NA DELOVI,DISPLEJ,PLASTIKI,COOLER SO FAN,TASTATUR...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

29 окт 09:39LENOVO G50 70 ZA DELOVI

LENOVO G50 70 ZA DELOVI KOMPLET SE STO VITREBA EKRAN,PLASTIKI,DRZACI ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

24 окт 09:07ASUS K50 ZA DELOVI

DELOVI ZA ASUS KOMPLET SE STO VI TREBA DRZACI ZA DISPLEJ PLASTIKI DC ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

19 окт 09:45LENOVO G575 NA DELOVI

LENOVO G575 DELOVI PLOCA ISPRAVNA AMD,EKRAN,TASTATURA,FLET KABLI,DRZ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

08 окт 10:04HP 250 G6 NA DELOVI

DELOVI ZA HP 250 G6 SE STO VI TREBA PLASTIKI,TASTATURA,EKRAN, BATERIJ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

05 окт 11:51HP 250 G5 PLOCA I3 5005U CPU

HP 250 G5 PLOCA SO I3 5005 CPU VO ODLICNA SOSTOJBA.


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

05 окт 11:51Dell inspiron 9400

Postar model no potpolno kako nov e , cena povolna ,baterijata ne drzi


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

01 окт 14:03PRODAVAM LAPTOP ACER ASPIRE 5733 MODEL PEW71

PRODAVAM SOCUVAN LAPTOP ACER ASPIRE 5733 MODEL PEW71 SO ADAPTER SE F...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

27 сеп 14:28LENOVO IDEAPAD 110 15IBR NA DELOVI

DELOVI ZA LENOVO IDEAPAD 110 15IBR SE STO VI TREBA PLASTIKI,FLET KABE...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

26 сеп 11:09Se prodava i3 HP

Se prodava laptop so i3 procesor 6 giga ram 320 HDD samo baterija nem...


6.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

24 сеп 15:05Laptop

Toshiba satellite L30-10T mnogu socuvan


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

21 сеп 09:19Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам